תקשורים, סדנאות ומפגשי תקשור עם טוהר ושחר

רגשות ו… הגשמה עצמית

30.6.18, יום שבת, 19:30, "הסלון", דיזנגוף סנטר

מפגש שני בסדרת מפגשים משותפת של המורה הרוחנית ורדה דרור ושל המתקשר שחר בן-פורת. מפגש זה עוסק ביחסים שלנו עם הרגשות שלנו וכיצד הם משפיעים על ההגשמה העצמית; כיצד הצמצום הרגשי משפיע על המידה בא אנו מגשימים את עצמנו ומביעי םאת עצמנו בחיים, וכיצד חופש להרגיש עוזר לנו לא רק להרגיש טוב יותר אלא גםפ להגשים חלומות ומשאלות לב. המפגש ישלב בין שיחה עם ורדה לבין תקשורים של טוהר, כולל זמן לשאלות ותשובות.

חיבור מחדש: סדנה ללימוד תקשור עם טוהר ושחר

1.7.18, יום ראשון, 19:00, תל אביב

זהו המפגש הראשון בסדנה של 16 מפגשים שבועיים, המיועדת לכל מי שרוצה לפתח את יכולת התקשור שלו. הסדנה מתחלקת לשני חלקים עיקריים, במטרה לעזור למשתתפים להתחבר לעולם הפנימי שלהם כמו גם לעולם הנסתר מהעין, המקיף אותם. בחלק הראשון נכיר מחדש את עולם הרגשות, את החשיבות שלו ואת המתנות שיש בו. בחלק השני נלמד כיצד להתחבר למדריכים הרוחניים שלנו ולקבל מהם הכוונה והדרכה בדרך שלנו.

חודש חדש עם טוהר: ארגז כלים ליולי 2018

7.7.18, יום שבת, 21:00, מפגש אונליין

במפגש זה טוהר יספרו על התנועה של האנרגיה שמתרחשת במהלך חודש יולי – מה מתעורר, כיצד הדבר משפיע עלינו, למה כדאי לשים לב, ועם אילו רגשות ומהויות כדאי לעבוד, במטרה להפיק מתקופה זו את הטוב ביותר עבורנו. בנוסף לתקשור בו טוהר יסבירו מה מתרחש, הם יעבירו מדיטציה שתשמש אותנו ככלי עבודה להמשך החודש.