תקשורים, סדנאות ומפגשי תקשור עם טוהר ושחר

חודש חדש עם טוהר: ארגז כלים לאוגוסט 2018

4.8.18, יום שבת, 21:00, מפגש אונליין

במפגש זה טוהר יספרו על התנועה של האנרגיה שמתרחשת במהלך חודש אוגוסט – מה מתעורר, כיצד הדבר משפיע עלינו, למה כדאי לשים לב, ועם אילו רגשות ומהויות כדאי לעבוד, במטרה להפיק מתקופה זו את הטוב ביותר עבורנו. בנוסף לתקשור בו טוהר יסבירו מה מתרחש, הם יעבירו מדיטציה שתשמש אותנו ככלי עבודה להמשך החודש.

רגשות ו… זוגיות

25.8.18, יום שבת, 19:30, "הסלון", דיזנגוף סנטר

מפגש רביעי בסדרת מפגשים משותפת של המורה הרוחנית ורדה דרור ושל המתקשר שחר בן-פורת. מפגש זה עוסק ביחסים שלנו עם הרגשות שלנו וכיצד הם משפיעים על הזוגיות שלנו; כיצד המלחמה שלנו בעצמנו יוצרת מלחמה ביחסים הזוגיים, וכיצד אנו יכולים ליצור יחסים יותר אינטימיים ואוהבים. וגם, מדוע זה קשה כל כך לפעמים ליצור זוגיות. המפגש ישלב בין שיחה עם ורדה לבין תקשורים של טוהר, כולל זמן לשאלות ותשובות.

חיבור מחדש: סדנה ללימוד תקשור עם טוהר ושחר

5.10.18, יום שישי, 10:30, תל אביב

המפגש הראשון בסדנה של 16 מפגשים שבועיים, המיועדת לכל מי שרוצה לפתח את יכולת התקשור שלו. הסדנה מתחלקת לשני חלקים עיקריים, במטרה לעזור למשתתפים להתחבר לעולם הפנימי שלהם כמו גם לעולם הנסתר מהעין, המקיף אותם. בחלק הראשון נכיר מחדש את עולם הרגשות, את החשיבות שלו ואת המתנות שיש בו. בחלק השני נלמד כיצד להתחבר למדריכים הרוחניים שלנו ולקבל מהם הכוונה והדרכה בדרך שלנו.