הכל בסדר – הסדנה

25.2.18, יום ראשון, 19:00, מושב שדה משה

בתוך כולנו ישנו קול, הנובע מהידיעה שהכל בסדר, האומר לנו שוב ושוב, שאיננו צריכים להיאבק, שאפשר להרפות ולהיות מי שאנחנו. בסדנה זו, המבוססת על תקשורים חיים של טוהר, הם יעזרו לנו להתחבר לאותו מקום פנימי של נחמה, של נינוחות, של הוויה. הסדנה משלבת מידע שטוהר מעבירים בתקשור, תהליך ריפוי מדיטטיבי בהנחייתם, וכן אפשרות לשאול את טוהר שאלות ולקבל תשובות. 

חודש חדש עם טוהר: ארגז כלים למרץ 2018

3.3.18, יום שבת, 21:00, מפגש אונליין

במפגש זה, טוהר יספרו על התנועה של האנרגיה שמתרחשת במהלך חודש מרץ – מה מתעורר בזמנים אלו, כיצד הדבר משפיע עלינו, למה כדאי לשים לב, ועם אילו רגשות ומהויות כדאי לעבוד, במטרה להפיק מתקופה זו את הטוב ביותר עבורנו. בנוסף לתקשור בו טוהר יסבירו מה מתרחש, הם יעבירו מדיטציה שתשמש אותנו ככלי עבודה להמשך החודש. 

כותבים שינוי

9.3.18, יום שישי, 10:00, תל אביב

סדנה מיוחדת וחד פעמית, המשלבת תרגילי כתיבה עם תקשורים חיים, ומיועדת לכל מי שרוצה לחולל שינוי בחייו, בהנחיה של אוולין לוי, מנחה לסדנאות לכתיבה יוצרת, דוקטורנטית לספרות ומנהלת הוצאת סטימצקי, ושחר בן-פורת, מתקשר את טוהר, עיתונאי וסופר.

צידה לדרך – מפגש בנושא נחישות

18.3.18, יום ראשון, 19:00, תל אביב

מפגש ראשון בסדרה של שלושה מפגשים עם המורה הרוחנית ורדה דרור והמתקשר שחר בן-פורת. שלושת המפגשים עוסקים בשלושה היבטים החשובים לכל מי שנמצא בתהליך של התעוררות והתפתחות אישית: סבלנות, נחישות ופתיחות. המפגש הזה עוסק בנחישות.

צידה לדרך – מפגש בנושא פתיחות

29.4.18, יום ראשון, 19:00, תל אביב

מפגש ראשון בסדרה של שלושה מפגשים עם המורה הרוחנית ורדה דרור והמתקשר שחר בן-פורת. שלושת המפגשים עוסקים בשלושה היבטים החשובים לכל מי שנמצא בתהליך של התעוררות והתפתחות אישית: סבלנות, נחישות ופתיחות. המפגש הזה עוסק בפתיחות.