צידה לדרך – מפגש בנושא פתיחות

28.4.18, יום שבת, 19:30, תל אביב

מפגש אחרון בסדרה של שלושה מפגשים עם המורה הרוחנית ורדה דרור והמתקשר שחר בן-פורת. שלושת המפגשים עוסקים בשלושה היבטים החשובים לכל מי שנמצא בתהליך של התעוררות והתפתחות אישית: סבלנות, נחישות ופתיחות. המפגש הזה עוסק בפתיחות.

חודש חדש עם טוהר: ארגז כלים למאי 2018

5.5.18, יום שבת, 21:00, מפגש אונליין

במפגש זה טוהר יספרו על התנועה של האנרגיה שמתרחשת במהלך חודש אפריל – מה מתעורר, כיצד הדבר משפיע עלינו, למה כדאי לשים לב, ועם אילו רגשות ומהויות כדאי לעבוד, במטרה להפיק מתקופה זו את הטוב ביותר עבורנו. בנוסף לתקשור בו טוהר יסבירו מה מתרחש, הם יעבירו מדיטציה שתשמש אותנו ככלי עבודה להמשך החודש.

חיבור מחדש – סדנה ללימוד תקשור 

11.5.18, יום שישי, 10:30, תל אביב

זהו המפגש הראשון בסדנה תהליכית בת ארבעה חודשים (16 מפגשים), המיועדת לאנשים הרוצים ללמוד תקשור. הסדנה תשלב עבודת מודעות לפי הדרך "חופש להיות" בשילוב תרגילי תקשור שונים, במטרה לעזור למשתתפים להתחבר לעולמם הפנימי ובד בבד לעולמות הנסתרים הקיימים מסביבנו. כל הפרטים בקרוב.

הכל בסדר – הסדנה

26.5.18, יום שבת, 19:30, סטודיו יהל, מושב שדה משה (ליד קרית גת)

בתוך כולנו ישנו קול, הנובע מהידיעה שהכל בסדר, האומר לנו זאת שוב ושוב. בסדנה זו, המבוססת על תקשורים חיים של טוהר, הם יעזרו לנו להתחבר לאותו מקום פנימי של נחמה, של נינוחות, של הוויה. הסדנה משלבת מידע שטוהר יעבירו בתקשור, תהליך ריפוי מדיטטיבי בהנחייתם, וכן אפשרות לשאול את טוהר שאלות ולקבל תשובות. זו סדנה חד-פעמית של מספר שעות.