סדנאות ומפגשי תקשור עם טוהר ושחר

ארבע החומות של בעלי הבית: סדנת אונליין

2.5.19, יום חמישי, 20:30, מכל מחשב וסלולארי

סדנה זו מבוססת על תקשור מיוחד של טוהר שנקרא "ארבע החומות של בעלי הבית", ובו הם מתארים ארבעה אתגרים רגשיים שעלינו להתמודד איתם בדרכנו להיזכר כי אנו יוצרי המציאות, בעלי הבית: רגשי אשמה, לא ראוי, חוסר אמון וקורבנות. סדנה זו כוללת ארבעה מפגשים ובהם נעמיק בכל אחד מהאתגרים הללו, נבין אותם, נחווה אותם, ונקבל מידע וכלים שיעזרו לנו לחצות אותם. זו סדנת אונליין, כאמור, וניתן להירשם אליה ולצפות בהקלטות של המפגשים גם לאחר השידור החי.

ההיסטוריה החדשה, הלכה למעשה:

מפגש של זהב וכסף

25.5.19, יום שבת, 19:30-22:30, תל אביב

המפגש החמישי בסדרת המפגשים המשותפים של המורה הרוחנית ורדה דרור והמתקשר שחר בן-פורת לשנת 2019. הסדרה עוסקת בשנת "ההיסטוריה החדשה", כפי שמתארים אותה טוהר, ונושא מפגש זה הוא "מפגש של זהב וכסף". המפגש יכלול שיחה עם ורדה ותקשורים של טוהר, כולל תקשור מיוחד של שאלות ותשובות.

חיבור מחדש: סדנה ללימוד תקשור עם טוהר ושחר

27.6.19, יום שישי, 10:30, תל אביב

המפגש הראשון בסדנה של 16 מפגשים שבועיים, המיועדת לכל מי שרוצה לפתח את יכולת התקשור שלו. הסדנה מתחלקת לשני חלקים עיקריים, במטרה לעזור למשתתפים להתחבר לעולם הפנימי שלהם כמו גם לעולם הנסתר מהעין, המקיף אותם. בחלק הראשון נכיר מחדש את עולם הרגשות, את החשיבות שלו ואת המתנות שיש בו. בחלק השני נלמד כיצד להתחבר למדריכים הרוחניים שלנו ולקבל מהם הכוונה והדרכה בדרך שלנו.