טוהר מציעים כיצד לחיות טוב יותר ונכון יותר בעולם המבלבל, המשתנה, המפחיד, המאתגר, המרגש והמסקרן בו אנו חיים. לעשות צילום מסך ולשמור

תקשורי יום ההולדת שאני מכין הם, עבורי, ביטוי לייחודיות שלנו בעולם הזה. בהתאם לבחירות הייחודיות של כל נשמה, אותן טוהר מתארים בפתחו של כל תקשור, כך גם התקשורים עצמם – הדגשים שונים, המילים שונות. לפעמים אני יכול להרגיש שיש אנרגיות אחרות שמעורבות ביצירתו של המסר העובר דרכי.

עם זאת, אנחנו גם דומים זה לזה – ברגשות שלנו, באמונות שיש בתוכנו, במצבים שאנו עוברים בחיים. בהתאם, יש לפעמים בתקשורים הללו מסרים שאני יודע שנכונים לעוד אנשים.

היום הכנתי תקשור כזה. מצד אחד, הוא היה ייחודי במיוחד (אפשר לרשום ככה, ייחודי במיוחד?) – מקבל התקשור הוא גבר, צעיר יחסית, עובדות שבאו לידי ביטוי באופן שבו המילים התעצבו דרכי. מצד שני, היה בו חלק אחד שבעיניי נכון לכולנו.

באופן ייחודי (במיוחד), באמצעו של התקשור טוהר הציעו למקבל התקשור ארבעה כללית לחיות לפיהם את החיים, תוך שהם מדגישים שכללים נועדו להשתנות ולהתגמש, וחשוב ללמוד מתי ואיך ליישם אותם.

הם מעולם לא עשו משהו כזה, וזה מיוחד כלשעצמו (במיוחד). אבל המיוחד הוא שאלה כללים שיכולים להיות נכונים לכולנו, ולכן אני מביא אותם לכאן:

"הכלל הראשון והעיקרי שאנו מציעים לך הוא זה האומר כי החיים משתנים, ולכן עליך להשתנות. זכור זאת, שכן אתה הולך בדרך, ואתה בטוח כי אתה אמור לדעת מה לעשות כדי ליצור לעצמך מציאות ברורה ויציבה ובטוחה. אך בפועל החיים משתנים, הדרך משתנה, ולכן עליך גם כן להשתנות. אל תפחד מטעויות, הסכם להשתנות, ללמוד מחדש, לגלות מה מתאים ומה נכון לאותו הרגע, לאותו המצב.

"הכלל השני שאנו מציעים לך הוא להסכים ללכת בעקות תשוקות ואהבות. אל תפחד להתבזות, אל תפחד ממצב בו תשוקה דועכת, אל תפחד להיות מוגזם ואל תנסה להסתיר מהעולם את האהבה שלך, את הלב שלך, את היופי הנובע ממך כאשר ליבך פתוח. הפחד יאמר לך להסתיר את עצמך, הוא יאמר לך למזער את הנוכחות שלך. הפחד יאמר לך כי אתה פשוט לא יכול להיות בדיוק כפי שאתה, שכן אז משהו לא טוב יקרה. כאשר אתה עוצר את עצמך, אתה עשוי לגלות כי מעצורים נוצרים בחייך – חקור את הקשר בין המעצור הפנימי לאלה החיצוניים. ככל שתגלה אותו יהיה לך קל יותר להבין כי אין סיבה למעצור, כי הוא אינו מגן עליך, וכך לתת לעצמך את הדרור שאתה זקוק לו.

"הכלל השלישי שאנו מציעים לך הוא שהחיים יכולים לעיתים לבלבל אותך. אל תפחד מהבלבול, שכן הוא שער לשינוי. כאשר מבולבל אתה, זו הזדמנות להתחבר מחדש לאמת שלך, וזו יכולה להיות שונה מהאמת שהנחתה אותך עד לאותו הרגע. הבלבול הוא שער של התפתחות ולא בעיה להימנע ממנה – אנו מציעים לך לזכור זאת ולא להתבלבל. כלומר, ראה תמיד בבלבול בתור מתנה ולא בעיה, ויהיה לך קל יותר ללכת בדרכך.

"הכלל הרביעי והאחרון שאנו מציעים לך להמשך הדרך שלך, הוא לזכור כי האור יכול להנחות אותך בדרכך, והוא יכול לעשות זאת באופן שאתה אינך מצפה לו. תן לאור להראות לך את דרכך, לגלות לך מה קורה לך, מה אפשרי עבורך, מה יכול להיות לך. האור הוא איכות אלוהית, זו הניצתת במקומות חשוכים וחושפת אמיתות נסתרות ודרכים ישנות, ומאפשרת לאדם לנוע במסע החיים באופן המתאים לו. זכור כי האור יכול להופיע לפתע, וכאשר אתה מבקש לראות טוב יותר את דרכך ואת האפשרויות העומדות בפניך, בקש מהאור כי יידלק ויגלה לך את הנסתר, את מה שאינך רואה, כך שיהיה לך קל יותר לנוע בדרכך. האור יעשה זאת עבורך – כלומר, האלוהות תעשה זאת עבורך – כאשר תבקש זאת. זה לא תמיד יעלים את הבלבול ולא בהכרח ימנע ממך את הצורך בשינוי, אבל זה יקל עליך לראות עם מה אתה מתמודד, מהן האפשרויות, וכך לדעת יותר בקלות במה לבחור, מי אתה יכול ורוצה להיות".

לפרטים אודות תקשור יום הולדת והזמנה של תקשור כמתנה לעצמכם ו/או לאנשים שאתם אוהבים, היכנסו לכאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום שישי, ה-21.6.24, 10:30-13:20 * תל אביב

סדנה ללימוד תקשור בהנחיית שחר בן-פורת. במהלך הסדנה נרפא אמונות ופחדים המונעים מאיתנו לממש את יכולת התקשור, הקיימת בכולנו, נלמד כיצד לתקשר ונתנסה בכך באופן מיידי. 12 מפגשים, בתל אביב.
2,400 שקלים ל-12 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

4 דק' קריאה
טוהר מסבירים את ההשפעה של מים על התודעה שלנו, מדוע חשוב לשתות אותם ומה אפשר ללמוד מהם
5 דק' קריאה
אם אתם לא מצליחים לשנות את האמונות שגורמות לבעיות שלכם, ולא מבינים מה לא בסדר, היכנסו לקרוא את הטקסט הזה. אתם עשויים לגלות שזה לא בגללכם (אבל כן באחריותכם)
6 דק' קריאה
כדאי שהתפיסה שלנו ביחס לטעויות תעבור רענון מחדש. אם נמאס לכם לעשות טעויות ו/או לנסות להיות מדויקים, היכנסו לקרוא
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546