הכירו את המתקשרת: חני יזרעאלי נוי

היא סומנה להיות מתקשרת באירוע יוצא דופן, והיכולת התפתחה בה בעת לימודי פסיכותרפיה הוליסטית. היום היא מתקשרת ישויות שונות ועוזרת לאנשים להתחבר ללב המקודש

חני יזרעאלי נוי, הוד השרון

מתי התחלת לתקשר?

"התחלתי לתקשר בילדות, וזה קיבל תאוצה בעקבות הכשרתי לפסיכותרפיסטית הוליסטית, שיטה שבה תקשור הינו חלק מהטיפול. השליחות שלי – טרנספורמציה ומציאת נתיב הנשמה, הפצה ולימוד של תודעת למוריה – הפכה את ערוץ התקשור לספרית מידע עוצמתית".

מה גרם לתקשור להתחיל?

"אומץ והבנה שזה חלק ממני. זה מה שעשיתי והייתי בחיים קודמים, ערוץ להורדת ידע".

האם היו סימנים קודמים לכך, כגון חלומות נבואיים, חזיונות, ידיעות אינטואיטיביות חזקות?

"בגיל 15 צעדתי ברחוב בהוד השרון אל ביתה של חברתי. זה היה בשעה 20:00, הרחוב היה ארוך, ומשני צדדיו שורה של פנסי רחוב. כלבים נבחו בעת הליכתי, המולה רגילה של רחוב. תוך כדי הצעידה לפתע כבו כל פנסי הרחוב והשתררה דממה מוזרה. הרחוב היה חשוך אך בבתים דלק האור.

"תוך דקה מרגע שכבו פנסי הרחוב נפתחה עלי אלומת אור מסנוורת. נראה היה שמישהו מהשמיים מאיר עלי בזרקור ענק. איני זוכרת תחושות, מחשבות, זה היה זמן מעבר לזמן, כנראה עניין של שניות, עד שהאור שהייתי בתוכו כבה,  ומיד פנסי הרחוב נדלקו.

"הייתי המומה ממה שקרה. אמנם הבנתי גם מה קרה, אולם הדחקתי את הסיפור. נכנסתי לביתה של חברתי. היא מיד ראתה שאני חיוורת ושאלה אם אני מרגישה טוב. אמרתי שכן, רק צמאה, והמשכנו את הפגישה.

"בפרספקטיבה של שנים מהאירוע אני יודעת שזו היתה פתיחת ערוצים וקידודים. סימנו אותי משמיים; מועצת התשעה חיברה אותי לעולמות העליונים, לתקשורים ולמידע שזרם וזורם עד היום, שסייע לי בדרכי העתידית כמתקשרת. תקשרתי את התשעה לפני שנים, והיום הם פחות דומיננטיים בתהליך ההתעלות".

את מי את מתקשרת?

"את סנט ג'רמן, הכהן הגדול אדמה והדולפינים של סיריוס".

איזה מידע אפשר לקבל אודות המהות של מי שאת מתקשרת?

"הם מורים רוחניים, מאסטרים נעלים, שחיו על כדור הארץ. תפקידם לעזור לבני האדם לצאת מהצל, מהשיכחה, ולהתחבר את הלב המקודש הנמצא בשלושה מקומות בגוף, ולהתחבר לרשת הקישור התודעתית שמעוררת את תודעת הזהב".

מהם המסרים העיקריים שאותן ישויות מעבירות לאורך השנים?

"המסרים מדברים על לידה מחדש אל חכמת הלב ואל הטבע הרוחני האותנטי שלך, המכיל את הפוטנציאל הנשמתי הענק, וכך לחיות חיים איכותיים בהם האלוהות נוכחת; לאחד בין הניגודים ולצמוח בתודעה גבוהה, מפותחת ומעודנת, המובילה את החלטותיך ובחירותיך; לחיות פחות בהישרדות ולאפשר חיים איכותיים, בהם האנרגיה הנפשית שלך מושקעת נכון".

אשמח למסר רלבנטי לימים אלו ולתהליכים שעוברים עלינו.  

"זו ההזדמנות הגדולה ביותר עבור כל אחד מאיתנו לעשות שינוי בעולם הפנימי והחיצוני. תנועה הולכת וגדלה של עובדי אור המתפתחים ומתרחבים אל האלוהי שבהם, יוצרת הדהוד סביבתי לצמיחה והתפתחות.

"קיימת מעורבות גדולה מאי פעם, קוסמית-גלקטית, הכוללת הרבה אינטליגנציות המיושרות עם תודעות אהבה, חמלה ואיזון, ופועלות להוריד את דפוסי הפחד המבוססים על כוח ושליטה.

"זה הזמן להתבונן בהחלטה הקולקטיבית שלנו להתחבר מחדש לאהבה ולאור, ולראות איך תומרנו גנטית במשך אלפי שנים להיות מנותקים מהפוטנציאל האמיתי שלנו. אנחנו נמצאים בקו החזית של מאבק קוסמי מאוד חשוב, וזו הבחירה שלנו שתקבע את התוצאה".

באיזה אופן את עובדת עם אנשים?   

"טיפולים אישיים – טיפול רגשי במצבי לחץ חרדה ומשברים אישיים; יעוץ בתקשור; אימון רוחני של 5 פגישות ליצירת פתרון; בית הספר למסתורין של חכמת למוריה – הכשרה והתפתחות אישית, מקצועית ורוחנית בשיטת 'תודעת למוריה', הכולל קורסים וסדנאות למטפלים בהילינג למוריאני, בהם מתקשרים עם ישיות אור גבוהות; קבוצות התפתחות באלכימיה ומפתחות חנוך; ומסעות רוחניים באתרים אנרגטיים בארץ ובעולם, כולל הר שאסטה, מצרים, אנגליה, אירלנד, סקוטלנד והוואי".

צרו קשר עם חני

054-3151029

www.hanispirit.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

7 דק' קריאה
כדי לתקשר כהלכה, יש ארבעה פחדים שאנחנו פוגשים בדרך. פוגשים ומרפאים, כמובן
15 דק' קריאה
הישות שעזרה לו לתקשר, האירועים שגרמו לו להאמין, והמסר שיש לרחם הקוסמית להעביר דרכו. המתקשר דן נחל גרשינסקי מספר על עצמו
6 דק' קריאה
מה גרם לה לתקשר עם נשמות של אנשים שהלכו לעולמם, האם התקשור איתם יכול להפריע להם, וכיצד היא יודעת שהיא מתחברת לעולם שמעבר. הכירו את המתקשרת ג'ודי דואניס
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546