היא מתקשרת מגיל קטן אבל נכנסה לזה באופן עמוק ומודע בגיל 43, היא מתקשרת עם אנרגיית הבריאה ועוזרת לאנשים לרפא את עצמם. הכירו את המתקשרת ענת עמרם

ענת עמרם, 55, גרה במושב בדרום הארץ

מתי התחלת לתקשר?

"מאז שאני זוכרת את עצמי, קיבלתי מסרים. כבר כילדה קטנה יכולתי להרגיש ישויות מסביבי ואנרגיות. יכולתי לדעת אם אני לבד בבית או שיש עוד מסביבי. כאשר הרגשתי שאני לא לבד, הייתי מתלבשת ומארגנת את הבית כמו שעושים כשיש אורחים, ויכולתי לשמוע את הישויות מסתובבות בבית.
"האמת היא שפחדתי פחד מוות, כי הייתי ילדה ולא ידעתי מה זה בדיוק. אני זוכרת שהייתי מתפללת לאלוהים ומבקשת לא לשמוע ולא לראות בחושים הרגילים שלי ואם יש משהו להגיד לי, אז שהמסר יגיע אליי בחלומות או באינטואיציה. וכך באמת היה".

האם היו סימנים קודמים לכך, כגון חלומות נבואיים, חזיונות, ידיעות אינטואיטיביות חזקות?

"הסיפור המשמעותי הראשון שאני זוכרת היה בגיל 6 – במשך שנה שלמה חלמתי אותו חלום בדיוק. חלמתי שאני עפה ועולה לשמיים, שם חיכתה לי דמות מלאת הוד, מאוד מוארת עם זקן לבן ומלא. בשבילי הדמות הזו הייתה אלוהים. אני גם זוכרת את האנרגיה המופלאה שהייתה שם, אנרגיה של אהבה ושמחה. הרגשתי מוגנת ובחלום שיחקתי שם לזמן מה, עד שהדמות הזו אמרה לי: 'ענת, עופי בעולם ותראי מה לא בסדר, ואז תחזרי לספר לי שאוכל לתקן את זה'. אז עפתי בעולם, ראיתי אנשים חולים, מלחמות, מריבות, פציעות; הייתי חוזרת אליו ומספרת לו והוא היה מרפא הכל".

מה גרם לתקשור להפוך למה שהוא היום?

"במהלך השנים היו לי כל מיני חלומות מלאי מסרים משמעותיים, שלא כל כך הבנתי מה לעשות איתם. לא התעסקתי עם זה בכלל, עזבתי את הנושא ועבדתי בפיננסים במשך הרבה שנים.
"בגיל 43 הרגשתי קריאה פנימית לעזוב הכל ולהגשים את הייעוד שלי. ידעתי שאני אמורה לעזור לאנשים, אבל לא ידעתי איך. עזבתי את הבנק בו עבדתי, והתחלתי במסע של חיפוש עצמי ,שבמהלכו נחשפתי לתטא הילינג. אז ראיתי את ההקשר, את ההגיון ואת הסיבה לחלום שלי מגיל 6. כי מה עושים בתטא הילינג? עולים לאנרגיית הבריאה, רואים מה לא בסדר – אצל אנשים או בכלל בעולם – ומבקשים מהאנרגיה לרפא. יש פה שותפות עם אנרגיית הבריאה. באותו הרגע התחוור לי היעוד שלי, ואז גם הבנתי שאני לא אמורה רק לתקשר אלא גם להניע אנרגיה לריפוי וללמד אחרים לעשות זאת עבור עצמם".

את מי את מתקשרת?

"אני מתקשרת עם אנרגיית הבריאה או דרך אנרגיית הבריאה עם כל ישות, צומח או דומם שהיא מפנה אותי אליו. המסרים מגיעים אליי בקלות, אני מקבלת הכוונה 'און ליין' ומחוברת כל הזמן. מסרים מגיעים אליי תוך כדי נהיגה, ניקיון של הבית, שיחה עם חברה, שטיפת כלים וכו'".

מהם המסרים העיקריים שאת מעבירה לאורך השנים?

"הדבר העיקרי שאנרגיית הבריאה כל הזמן משדרת לי הוא שהכל בסופו של דבר מאוד פשוט ואפשרי: קבלת הכוונה והדרכה, ריפוי ומה שאנחנו קוראים לו הגשמה ויצירת מציאות. כל מה שצריך הוא להרפות, להיכנס לשלווה פנימית ולאפשר לאנרגיה לעשות את שלה בצורה הגבוהה והמיטיבה ביותר. אנחנו לא חייבים להבין או לדעת הכל.
"השליחות שלי היא ללמד אנשים איך לעשות זאת בקלות ובפשטות, לעזור להם לחזק את האמונה ביכולת שלהם לרפא את עצמם בכל המישורים ובעיקר לעזור להם לפתח את החושים האינטואיטיביים, ההקשבה, החיבור לשקט והאינטואיציה. המסר שקיבלתי הוא שפיתוח החושים האינטואיטיביים הוא הבסיס לכל – לקבלת הדרכה והכוונה, ריפוי ויצירת מציאות.
"לאחרונה גם הבנתי שלא באמת צריך להתנתק מהכל כדי לקבל מסרים. המסרים מגיעים כל הזמן וחשוב רק להיפתח ולהסכים לקבל אותם".

אשמח למסר רלבנטי לימים אלו ולתהליכים שעוברים עלינו.

"המסר העיקרי שאנרגיית הבריאה מבקשת להעביר עכשיו הוא: לא להיבהל מכל מה שמתרחש בעולם. יש כל כך הרבה אור, הרבה יותר מאי פעם, והאור חושף באופן ברור את הדברים שהאנושות אמורה לתקן. האנושות אמורה לתקן אותם כי אנחנו בשיאו של תהליך שינוי תודעתי ורוחני עמוק, שבסופו נחדל להיות אנוש וליצור את הרוח בחומר, ואנחנו ניצור את הרוח ברוח. אנו עולים מדרגה.
"אנרגיית הבריאה מבקשת להזכיר לנו את עוצמתנו משום שנבראנו בצלמה, אנחנו הבט שלה ולא נפרדים באמת. אנחנו אחד איתה".

באיזה אופן את עובדת עם אנשים?

"יצרתי קורס שנקרא "גולשים ברשת הקוסמית". זהו קורס דיגיטלי מעמיק, ויש בו ארגז כלים לא קטן שניתן ליישום יומיומי תוך כדי תנועה, מבלי להתרחק מהכל ומבלי להתנתק מהחיים.
"אני גם מעבירה אנשים תהליכים בליווי אישי, ויש לי אתר שמכיל סרטוני ריפוי במגוון תחומים. חשוב לי שאנשים ידעו שהם יכולים, שאינם חסרי אונים ושאין באמת אלוהים גדול וחזק לעומת אנשים קטנים, חלשים ומוגבלים. בני האדם הם למעשה ישויות רוחניות בתחפושת".

צרו קשר עם מירי

מייל

אתר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום ראשון, ה-30.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

סדנה בה נלמד ביחד כיצד יוצרים ריפוי בעבודה עם רגשות, כוונות, צורות ואמצעים. סדנה המשלבת תקשורים של טוהר עם תרגילים, מדיטציות ושיחות. 16 מפגשים אחת לשבוע, אונליין.
 
2,240 שקלים ל-16 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

7 דק' קריאה
כדי לתקשר כהלכה, יש ארבעה פחדים שאנחנו פוגשים בדרך. פוגשים ומרפאים, כמובן
15 דק' קריאה
הישות שעזרה לו לתקשר, האירועים שגרמו לו להאמין, והמסר שיש לרחם הקוסמית להעביר דרכו. המתקשר דן נחל גרשינסקי מספר על עצמו
6 דק' קריאה
מה גרם לה לתקשר עם נשמות של אנשים שהלכו לעולמם, האם התקשור איתם יכול להפריע להם, וכיצד היא יודעת שהיא מתחברת לעולם שמעבר. הכירו את המתקשרת ג'ודי דואניס
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546