לילך מטפלת באנשים בשילוב של שיחות, הילינג וצלילים מרפאים, ומעבירה את ראיית העולם הייחודית שלה גם בקבוצות שהיא מנחה

במסע הרוחני שלי אני לומדת לתת מקום, תשומת לב וביטוי למה שאני מרגישה. במהלך השנים למדתי שההסכמה להרגיש רגשות שהתרגלנו להסתיר (כגון כעס, עצב ודיכאון) מבלי לשפוט אותם, יוצרת שיחה חדשה עם עצמנו, המבוססת על תמיכה וחברות פנימית. התקשורת החדשה הזו כלפי עצמנו באה לידי ביטוי גם עם הסובבים אותנו, ומאפשרת לנו לנהל מערכות יחסים בריאות יותר.

מתחת לכעסים הכי גדולים ולכאב העמוק ביותר, חבויים גם החלומות והתשוקות העמוקים ביותר שלנו. ככל שניתן יותר מקום לכל החלקים בתוכנו, כך אנו יכולים להגשים את החלומות שלנו וליצור שפע גדול יותר בכל תחומי החיים – בזוגיות, בעבודה, בכסף, ביחסים עם המשפחה ועם חברים.

אני מטפלת בריפוי רגשי, תוך שילוב של שיחה, הילינג וצלילים מרפאים. הטיפול הפרטי מכיל שיחה, בה אנו מגלים את הרגשות הפגועים והמודחקים. בהילינג אנו מתמקדים בריפוי הרגשות ודפוסי ההתנהגות שהם יוצרים. בטיפול ההילינג אני משלבת שירה, אובר טונים, קערות טיבטיות וכלי נגינה נוספים להעמקת הריפוי.

במקביל אני מנחה קבוצות מודעות בה כל אחד מהמשתתפים משתף במה שעובר עליו בחייו. בדינמיקה קבוצתית זו, דרך הקשבה לאנשים סביבנו, אנו יכולים להכיר לעומק עוד חלקים בתוכנו.

פן נוסף בעבודה שלי הוא לימוד של הילינג רגשי לאנשים הרוצים להכניס את ההילינג לחייהם. הקורס מיועד למטפלים כמו גם לאנשים הרוצים לשלב את ההילינג בחייהם.

אני מטפלת ומלווה אנשים מאז שנת 2003, ותלמידה מאז שנת 1997 של המורה הרוחנית ורדה דרור, מפתחת הדרך "חופש להיות".

לפרטים נוספים על טיפולים וסדנאות, התקשרו לטל' 054-4476573 או לדף הפייסבוק שלי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

5 דק' קריאה
לרגל יום ההולדת ה-46 שלי, אני חוזר לספר על מה שקרה ביומולדת 19 שלי, ומה שקרה מאז ועד היום
60 דק' האזנה
ריאיון עם המורה הרוחנית ורדה דרור על החשיבות של הרגשות שלנו, כיצד החוקים שאנו שמים לרגשות שלנו משפיעים על חיי היום-יום שלנו, מה טוב בכעס ומהי המתנה שבדיכאון
6 דק' קריאה
מודעה קטנה בין שלל מודעות הכרויות חוללה שינוי עצום בחיים שלי. כך פגשתי לראשונה את ורדה דרור והתחלתי ללכת בדרך ששינתה את כל חיי
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546