חוסר חשק וחוסר רצון לעשות דברים פוגעים במוטיבציה שלנו. איך מתמודדים בהצלחה עם מצבים אלה? בפרק הזה אני עונה על השאלה הזו, ומתייחס להיבטים הרבים הקשורים בנושא
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הרבה פעמים – ובשנה הזו יותר מתמיד – אנחנו יכולים להרגיש חוסר מוטיבציה ורצון לעשות דברים, גם אם אלה דברים שחשוב לנו לעשות אותם.

איך מתמודדים עם המצב הזה? מה גורם לחוסר מוטיבציה? האם צריך באמת לשכנע את עצמנו לעשות? באילו מצבים עדיף בכלל להרפות? כפי שאפשר להבין, זה אינו נושא פשוט, ובפרק הזה אני עונה על כל השאלות הללו (ועוד קצת), במטרה להביא בהירות ולעזור למי שמתמודד עם מצבים אלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

עוד מהפודקאסט

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
מחיר: 170 שקלים לפגישה
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546