התקופה הזו מעלה אצל רבים פחד כמו גם היסטריה וחרדה. אם אתם מתקשים להתמודד עם הרגשות האלה ומחפשים דרך להפסיק אותם, אני ממליץ שתקשיבו למה שיש לי לומר
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

פחד, היסטריה וחרדה הם רגשות עוצמתיים ונפוצים מאוד, במיוחד בתקופת הקורונה, עם אי הוודאות והשינויים הרבים המתרחשים בחיינו ובעולמו.

הדרך הנפוצה ביותר להתמודד עם רגשות אלה היא לנסות להפסיק אותם או להרגיע אותם, ניסיון שמסתכם לרוב בהליכה לטיפולים מרובים, בשימוש בכדורים פסיכיאטריים ו/או בסבל רב.

בפרק הזה אני מציע דרך אחרת להתייחס לפחדים, להיסטריה ולחרדה, דרך שיכולה לעזור גם להרגיש יותר טוב וגם, לפעמים, לפחד פחות. אם אתם מפחדים וקשה לכם עם זה, הפרק הזה הוא במיוחד עבורכם. 

2 מחשבות על “מתחברים: בואו נדבר על הפחדים שלנו”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

עוד מהפודקאסט

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
מחיר: 170 שקלים לפגישה
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546