בין אם אתם בעד חיסונים לקורונה או נגד חיסונים, כדאי שתקשיבו לפרק הזה. הוא עשוי לעזור לכם לחיות טוב יותר, ולא רק בתחום הבריאותי

החיסונים לקורונה מעוררים ויכוחים ודיונים בין אלו שבעד החיסונים לבין אלו שנגדם. האם יש באמת אמת אחת לכולם?

בפרק החדש בפודקאסט אני מדבר על הסוגיה הזו, מנסה לענות מדוע אין אמת אחת לכולם; מדוע חשוב לשאול שאלות ולקבל החלטות אישיות; מדוע לעשות זאת מאתגר כל כך – ומדוע אין לנו בכלל ברירה.

2 מחשבות על “מתחברים: האם יש אמת אחת לכולם?”

 1. היי שחר.הקשבתי לקלטת שמע מתוך תקווה שאשמע משהו מטוהר האם מסוכן או לא החיסון לקורונה או האם החיסון מוסיף לחיסון הטבעי של האדם?
  לצערי לא קיבלתי תשובה כזו
  וקיבלתי רק הרצאה מאלפת מנקודת מבט פסיכולוגית-
  פילוסופית.
  כידוע לך הממשלה מביאה מאמרים רפואיים רק מנקודת המבט מדוע חייבים להתחסן?אין מאמרים מדוע לא להתחסן.
  לי כאזרח הקטן והבור בביולוגיה אין שום יכולת לבחור בנכון והאמיתי.
  כלומר אין כאן למעשה בחירה חופשית.

  1. שחר בן-פורת

   אהלן, יש לא מעט אנשים שמדברים על בעיות שיכולות להיות עם חיסונים שונים, שפעילים ברשתות חברתיות ובמקומות אחרים. חפש אותם ותגיע אליהם ותוכל לקרוא עוד נקודות מבט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

עוד מהפודקאסט

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546