כדי להפסיק מריבות במערכות היחסים בחיינו אנחנו צריכים לשנות את הגישה שלנו. זה אומר להפסיק לדרוש מאחרים להשתנות ובמקום זה, להשתנות בעצמנו. כן, זה אפשרי
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

אחד הגורמים העיקריים למריבות ולבעיות מערכות היחסים בחיינו היא הציפייה שאנשים אחרים ישנו את ההתנהגות שלהם כלפינו, כדי שאנחנו נרגיש אחרת, טוב יותר. על פניו זה נשמע הגיוני אבל בפועל זה גורם לסבל מיותר, להתפרקות של מערכות יחסים ולנתק שאין בו צורך ממשי.

ישנה דרך אחרת לחיות במערכות יחסים, דרך המבוססת על ההבנה כי האחריות למה שאנו צריכים ומרגישים נמצאת בידיים שלנו. זו דרך שאפשר ללכת בה רק אם מוכנים להיפרד מה"אני יודע" ומה"אני צודק", ולבחון מחדש מה אנו באמת מרגישים וצריכים, מה באמת מתרחש במציאות שלנו, ומי באמת אחראי לתת מענה לרגשות ולצרכים שלנו.

הפרק כולו מוקדש לסוגיה חשובה זו. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

עוד מהפודקאסט

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצ"ש, 30.10.21, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש לימוד מיוחד עם טוהר ושחר, הזדמנות להעמיק וללמוד מה זה אומר, "הכל בסדר" ו"יש מספיק", וכיצד חיים את זה ביום-יום. המפגש משלב תקשור של טוהר ושיחה עם שחר.
90 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546