האם כל מה שקורה במציאות הוא השתקפות שלי? במה זה מועיל לראות את המציאות כהשתקפות? איך מיישמים את הרעיון הזה? ואילו אתגרים יש בתהליך? תשובות לכל השאלות הללו בפרק זה
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

אם אנחנו בעלי הבית, יוצרי המציאות, אז המציאות היא ההשתקפות שלנו – ואני מתכוון לכל המציאות, על כל חלקים ואנשיה.

ההסתכלות על המציאות כהשתקפות שלי היא חלק משמעותי בדרך להבנה שאנו יוצרי המציאות ובדרך לשינוי המציאות. אבל הדרך הזו, כלומר המחקר של ההשתקפויות, מלווה באתגרים, שכן המציאות אינה תמיד משקפת את הדברים כפשוטם.

בפרק החדש אני מסביר את הדרך שלי לחקור את ההשתקפויות במציאות שלי, מהם הכלים שמסייעים לי בכך, ומהם האתגרים שכדאי לקחת אותם בחשבון בדרך זו.

1 מחשבה על “מתחברים: המציאות היא ההשתקפות שלי”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

עוד מהפודקאסט

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
מחיר: 170 שקלים לפגישה
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546