בפרק הזה אני מספר כיצד המסע הרוחני שלי התחיל – כיצד השפיע מותה של סבתי על המסע שלי, מה היה תפקידם של קלפי הטארוט בדרך, מתי פגשתי את ורדה דרור, המורה שלי, ועוד
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

מתי התחילה להתעורר המשיכה שלי למיסטיקה ומי היה האדם שעזר למשיכה הזו להתממש לראשונה; איך היציאה שלי מהארון הביאה אותי לעולם של קלפי הטארוט – ולסדנה אצל ורדה, המורה שלי; מדוע חשוב לי לחיות טוב יותר – ומדוע זה לא הדבר שאני באמת רוצה; ומהם הטיפים העיקריים שלי לחיים חופשיים וטובים יותר, סיכום ביניים של מסע שנמשך כבר יותר מ-25 שנה. 

פרק מיוחד בפודקאסט שלי, שכולו סיפורים ותובנות מהמסע שלי עד כה. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

עוד מהפודקאסט

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
מחיר: 170 שקלים לפגישה
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546