אחד המצבים הקשים ביותר להיות בהם הוא מערכת יחסים של התעללות. בפרק הזה אני מדבר על הנושא המורכב הזה, בתקווה כי המילים שלי יסייעו למי שנמצא במערכת יחסים שכזו
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

בפרק הזה אני מתמקד בסוגיה כואבת ומורכבת לזיהוי ולשינוי – התעללות במערכות יחסים. בין אם היא פיזית, מינית, כלכלית ו/או רגשית, היא תמיד מבוססת על דינמיקה רגשית מסויימת, וזה יכול להיות מאוד מאתגר לזהות אותה.

בפרק אני מסביר מדוע קשה לזהות זאת, כיצד אפשר להבין האם ישנה התעללות במערכת היחסים וכיצד אפשר לשנות את המציאות הזו (רמז: צריך לקבל עזרה בדרך). אני גם מתייחס להתעללויות מורכבות במיוחד, כאלה שבהן הקורבן הוא בעצם המתעלל, דבר שיכול להיות עוד יותר מאתגר לזהות.

אני מקווה שכל זה יעזור למי שזקוק לכך.

4 מחשבות על “מתחברים: התעללות במערכות יחסים”

  1. חדוה אלה לב

    שחר תודה על פרק חשוב כל כך. חוויתי חלק מהדברים, הייתי שם ויצאתי.
    ברשותך שיתפתי. תודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

עוד מהפודקאסט

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצ"ש, 30.10.21, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש לימוד מיוחד עם טוהר ושחר, הזדמנות להעמיק וללמוד מה זה אומר, "הכל בסדר" ו"יש מספיק", וכיצד חיים את זה ביום-יום. המפגש משלב תקשור של טוהר ושיחה עם שחר.
90 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546