מה צריך כדי ליצור אחדות בעולמנו המפולג? האם זה אפשרי? מדוע הכל נהיה כך אם אנחנו נמצאים בתהליך של שינוי? ואיך יוצרים את השינוי הזה? כל התשובות בפרק החדש
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

בעולמנו המפולג והמשוסע נראה שהאפשרות לשיתוף פעולה, אחדות ושלום היא לא יותר מחלום שלא יכול להתגשם. התחושה הרווחת היא שהמציאות מתפרקת באופן כזה, שלא ברור אם אפשר לשקם אותה ואם כן, באיזה אופן זה אפשרי וכמה זמן זה ייקח.

בפרק הזה אני מדבר על הדינמיקה הזו. אני מסביר מדוע זה קורה לנו, מדוע זה בדיוק מה שצריך כדי שנוכל ליצור מציאות טובה יותר, וכיצד מה שקורה ברמה החברתית-לאומית מתרחש גם בתוכנו. 

מתוך זה אני מסביר כיצד יוצרים שינוי הלכה למעשה, בתוכנו ובחיים הפרטיים שלנו: איזה שינוי חשוב שנעשה כדי שנחיה טוב יותר, ואיך עושים אותו.

בתקווה שמילים אלה יעזרו למי שזקוק לכך.

2 מחשבות על “מתחברים: מפילוג יוצא אחדות”

 1. ורד גולדשלגר

  מצויין ומעורר לעוד רבדים של מחשבה
  על הדואליות ביני לביני
  ביני לבין הסביבה,
  ובעיקר נותן תקווה
  שאפשר גם וגם
  ואנחנו לא שחור לבן.
  תודה רבה

  רק תהייתי, אם ניתן באמת,
  לעשות שלום ולהבין את הפילוג באמצעות דיון קבוצתי,
  כמו שאתה מציג את הדיון הפנימי העמוק המגיע מתוך שקט והקשבה….מסופקני אם נגיע לאותן תוצאות על ידי השכל.
  תודה

  1. שחר בן-פורת

   תודה ורד. אני יודע מניסיון מצומצם שאפשר להגיע לתוצאות כאלה גם בקבוצה. אבל השכל הוא לא הכלי היחידי שצריך להשתמש בו, אם לזה התכוונת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

עוד מהפודקאסט

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
מחיר: 170 שקלים לפגישה
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546