מה צריך כדי ליצור אחדות בעולמנו המפולג? האם זה אפשרי? מדוע הכל נהיה כך אם אנחנו נמצאים בתהליך של שינוי? ואיך יוצרים את השינוי הזה? כל התשובות בפרק החדש

בעולמנו המפולג והמשוסע נראה שהאפשרות לשיתוף פעולה, אחדות ושלום היא לא יותר מחלום שלא יכול להתגשם. התחושה הרווחת היא שהמציאות מתפרקת באופן כזה, שלא ברור אם אפשר לשקם אותה ואם כן, באיזה אופן זה אפשרי וכמה זמן זה ייקח.

בפרק הזה אני מדבר על הדינמיקה הזו. אני מסביר מדוע זה קורה לנו, מדוע זה בדיוק מה שצריך כדי שנוכל ליצור מציאות טובה יותר, וכיצד מה שקורה ברמה החברתית-לאומית מתרחש גם בתוכנו. 

מתוך זה אני מסביר כיצד יוצרים שינוי הלכה למעשה, בתוכנו ובחיים הפרטיים שלנו: איזה שינוי חשוב שנעשה כדי שנחיה טוב יותר, ואיך עושים אותו.

בתקווה שמילים אלה יעזרו למי שזקוק לכך.

2 מחשבות על “מתחברים: מפילוג יוצא אחדות”

 1. ורד גולדשלגר

  מצויין ומעורר לעוד רבדים של מחשבה
  על הדואליות ביני לביני
  ביני לבין הסביבה,
  ובעיקר נותן תקווה
  שאפשר גם וגם
  ואנחנו לא שחור לבן.
  תודה רבה

  רק תהייתי, אם ניתן באמת,
  לעשות שלום ולהבין את הפילוג באמצעות דיון קבוצתי,
  כמו שאתה מציג את הדיון הפנימי העמוק המגיע מתוך שקט והקשבה….מסופקני אם נגיע לאותן תוצאות על ידי השכל.
  תודה

  1. שחר בן-פורת

   תודה ורד. אני יודע מניסיון מצומצם שאפשר להגיע לתוצאות כאלה גם בקבוצה. אבל השכל הוא לא הכלי היחידי שצריך להשתמש בו, אם לזה התכוונת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

עוד מהפודקאסט

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום שישי, ה-21.6.24, 10:30-13:20 * תל אביב

סדנה ללימוד תקשור בהנחיית שחר בן-פורת. במהלך הסדנה נרפא אמונות ופחדים המונעים מאיתנו לממש את יכולת התקשור, הקיימת בכולנו, נלמד כיצד לתקשר ונתנסה בכך באופן מיידי. 12 מפגשים, בתל אביב.
2,400 שקלים ל-12 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546