"אחד הדברים העיקריים שאותם שכנים-רחוקים שלכם באים ללמד אתכם הוא לפתוח את הלב/ דרך הכאב, דרך הפחד, להגיע למצב של חמלה"
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הערבים הם אחים, הם בני משפחה. לא רק במובן הגנטי, שאתם אוהבי להתייחס אליו או להתעלם ממנו. הם בני משפחה, משום שהם חולקים את אותה קבוצה של תדרי אור שאתם קשורים אליה כעם.

הסיבה למאבקים ארוכי השנים היא האמונה בהפרדה, אותה דואליות אשר מאפיינת את העולם שלכם. עכשיו, הדברים אינם כה פשוטים, משום שאתם החלטתם על כך, כעמים. האם אתם מבינים זאת? ההסכמה מראש היתה ליצור מרחב של מציאות, בו תבטאו את החברות האמיצה שלכם, את הקשרים האנרגטיים שלכם, באופן שיעזור לכל אחד ואחד לגדול בצורה אמיתית ויציבה.

זוהי האהבה שאיפשרה לכם ליצור את המלחמה, זוהי החברות שמביאה לכאב אשר עובר ביניכם.

עכשיו, אנו לא מבקשים מכם להיות פתוחים וחומלים כי "כך צריך". בהחלט לא. היו אנושיים, ואפשרו לכל הרגשות להיות. אנו מאמינים שאחד הדברים העיקריים שאותם שכנים-רחוקים שלכם באים ללמד אתכם הוא לפתוח את הלב, אחד לשני ובכלל. דרך הכאב, דרך הפחד, להגיע למצב של חמלה, באופן אישי וקולקטיבי. הפיגועים והטרור שאתם חיים איתם, כמעט רגילים אליהם, מעוררים את הפחדים העמוקים ביותר שלכם, מאפשרים לכם הזדמנות נדירה כמעט לריפוי, לקפיצה משמעותית בתהליך הרוחני שלכם, כבודדים וכקבוצה, כעם. דרך הכאב אתם יכולים להגיע אל הלב.

כך הם פני הדברים תמיד, משום שלא ניתן להגיע לחופש, לא ניתן להגיע לחמלה, לאהבה, אם כאב קיים. והסיבה לקושי הרב בו אתם חיים הוא שאתם בוחרים, יותר מעמים אחרים, להגיע אל החופש ללא פשרות, ללא תנאים, ללא השגות. משום שהחבירה שלכם כעם היא כה חזקה, כה ברורה, אתם יוצרים לעצמכם את הדרך הזו, שהיא אמנם קשה מאוד, אך לוקחת אתכם לשם, מאפשרת לכם להגיע לשם, לחופש שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
מחיר: 170 שקלים לפגישה

17.1.21, יום ראשון, 19:30-22:30

סדנה מתוקשרת חדשה עם טוהר ושחר, שתעסוק בשמש שבפנים, כלומר באיכות אשר תהיה הדומיננטית בשנת 2021. הסדנה תשלב תקשורים של טוהר, מדיטציות וכלים נוספים, במטרה להכיר את השמש שבנפים ולעזור לנו להנות מההשפעה שלה. כך אומרים טוהר: "זה מה שאנו מבקשים לעשות בסדנה זו – לעזור, לתת יד נוספת, נקודת מבט נוספת, כך שתוכלו לא רק להכיר את השמש שבפנים, אלא גם להוות שמש לעצמכם ולאחרים. לעזור לכם להשתנות, בהחלט, ויחד איתכם, לעזור לעולם כולו להשתנות".
זו סדנה של עשר פגישות, שתתקיים אונליין, אחת לשבועיים.
מחיר: 170 שקלים לפגישה. 

מאמרים נוספים בנושא

30 דק' האזנה
אחד המצבים הקשים ביותר להיות בהם הוא מערכת יחסים של התעללות. בפרק הזה אני מדבר על הנושא המורכב הזה, בתקווה כי המילים שלי יסייעו למי שנמצא במערכת יחסים שכזו
6 דק' צפייה
בזמן שהסגר השלישי רק מתהדק, טוהר מדברים על שינויים המתרבים בחיינו, ועל הקשר בין כל זה לבין אהבה. כדאי לצפות
8 דק' צפייה
אי הוודאות שבו אנו חיים לא עתיד להשתנות, ולפי טוהר, יש לו תפקיד חשוב בשינוי שאנו עוברים. בתקשור זה טוהר מסבירים את השינוי הזה ומה יכול לעזור לנו בתהליך
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546