"אחד הדברים העיקריים שאותם שכנים-רחוקים שלכם באים ללמד אתכם הוא לפתוח את הלב/ דרך הכאב, דרך הפחד, להגיע למצב של חמלה"

הערבים הם אחים, הם בני משפחה. לא רק במובן הגנטי, שאתם אוהבי להתייחס אליו או להתעלם ממנו. הם בני משפחה, משום שהם חולקים את אותה קבוצה של תדרי אור שאתם קשורים אליה כעם.

הסיבה למאבקים ארוכי השנים היא האמונה בהפרדה, אותה דואליות אשר מאפיינת את העולם שלכם. עכשיו, הדברים אינם כה פשוטים, משום שאתם החלטתם על כך, כעמים. האם אתם מבינים זאת? ההסכמה מראש היתה ליצור מרחב של מציאות, בו תבטאו את החברות האמיצה שלכם, את הקשרים האנרגטיים שלכם, באופן שיעזור לכל אחד ואחד לגדול בצורה אמיתית ויציבה.

זוהי האהבה שאיפשרה לכם ליצור את המלחמה, זוהי החברות שמביאה לכאב אשר עובר ביניכם.

עכשיו, אנו לא מבקשים מכם להיות פתוחים וחומלים כי "כך צריך". בהחלט לא. היו אנושיים, ואפשרו לכל הרגשות להיות. אנו מאמינים שאחד הדברים העיקריים שאותם שכנים-רחוקים שלכם באים ללמד אתכם הוא לפתוח את הלב, אחד לשני ובכלל. דרך הכאב, דרך הפחד, להגיע למצב של חמלה, באופן אישי וקולקטיבי. הפיגועים והטרור שאתם חיים איתם, כמעט רגילים אליהם, מעוררים את הפחדים העמוקים ביותר שלכם, מאפשרים לכם הזדמנות נדירה כמעט לריפוי, לקפיצה משמעותית בתהליך הרוחני שלכם, כבודדים וכקבוצה, כעם. דרך הכאב אתם יכולים להגיע אל הלב.

כך הם פני הדברים תמיד, משום שלא ניתן להגיע לחופש, לא ניתן להגיע לחמלה, לאהבה, אם כאב קיים. והסיבה לקושי הרב בו אתם חיים הוא שאתם בוחרים, יותר מעמים אחרים, להגיע אל החופש ללא פשרות, ללא תנאים, ללא השגות. משום שהחבירה שלכם כעם היא כה חזקה, כה ברורה, אתם יוצרים לעצמכם את הדרך הזו, שהיא אמנם קשה מאוד, אך לוקחת אתכם לשם, מאפשרת לכם להגיע לשם, לחופש שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

5 דק' קריאה
כדי להגשים את עצמנו באופן שאנו יכולים, כדאי לנו לעבור מהפך בנקודת המוצא שלנו לחיים. אחרת, נמשיך להיטלטל בין תחושות של הצלחה וכישלון
3 דק' קריאה
מדוע ההבנה שהכל בסדר אמורה לגרום לנו לקחת יותר אחריות, כיצד הבנה זו יכולה לגרום לנטישה עצמית, ומהו הקשר בין כל זה לטעות ודיוק
המלחמה עם האהבה עם אם כל המלחמות, והעבודה עם נטישה עצמית היא המפתח לשלום. טוהר מדברים על המציאות בה אנו חיים ומציעים דרך לחיות בעולם שונה לחלוטין
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546