"האמת לא מתה, היא רק משנה צורה. החיבור לא יכול להיגמר, האהבה לא יכולה להיפסק"
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

– אתם אומרים הרבה את המשפט "לכל דבר שמתחיל אין סוף". אבל בכדור הארץ אנחנו יודעים שלאנשים יש סוף.

את מה שהם בעצם בוחרים לגלם, בהחלט. האנרגיה משתנה.

– אנשים מתים.

מה מת? מה באמת מת?

– אדם שקוראים לו X, מת. בכדור הארץ אני מתכוונת. הנשמה שלו נשארת.

ההטבעה ייחודית של נשמה לא נעלמת. אם את מגבילה את כדור הארץ לתדר מסוים, לממד אחד של פיזיות בלבד, אז כן, את צודקת. אבל אם את מסתכלת על המכלול של החיים, אם את מאפשרת לממדים להתחבר, שזה בסופו של דבר המסע, זהו התהליך, אז שום דבר לא באמת מת.

האמת לא מתה, היא רק משנה צורה. החיבור לא יכול להיגמר, האהבה לא יכולה להיפסק. חומר יכול לשנות צורה, הוא איננו יכול להיגמר. הדבר היחיד שיכול להיגמר זה פחד, וגם זה מנקודת מבט מוגבלת, צריך לומר.

התקבל בתקשור שנערך בתל אביב ב- 17.7.03

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
מחיר: 170 שקלים לפגישה

17.1.21, יום ראשון, 19:30-22:30

סדנה מתוקשרת חדשה עם טוהר ושחר, שתעסוק בשמש שבפנים, כלומר באיכות אשר תהיה הדומיננטית בשנת 2021. הסדנה תשלב תקשורים של טוהר, מדיטציות וכלים נוספים, במטרה להכיר את השמש שבנפים ולעזור לנו להנות מההשפעה שלה. כך אומרים טוהר: "זה מה שאנו מבקשים לעשות בסדנה זו – לעזור, לתת יד נוספת, נקודת מבט נוספת, כך שתוכלו לא רק להכיר את השמש שבפנים, אלא גם להוות שמש לעצמכם ולאחרים. לעזור לכם להשתנות, בהחלט, ויחד איתכם, לעזור לעולם כולו להשתנות".
זו סדנה של עשר פגישות, שתתקיים אונליין, אחת לשבועיים.
מחיר: 170 שקלים לפגישה. 

מאמרים נוספים בנושא

8 דק' צפייה
אי הוודאות שבו אנו חיים לא עתיד להשתנות, ולפי טוהר, יש לו תפקיד חשוב בשינוי שאנו עוברים. בתקשור זה טוהר מסבירים את השינוי הזה ומה יכול לעזור לנו בתהליך
10 דק' קריאה
קניות, טלוויזיה, רכילות, כסף ותלות הם מהדברים שכל איש רוח אמור להימנע מהם או להיפטר מהם. אבל אם אנחנו מנסים לחיות כך, אנחנו מפספסים את הדברים החשובים של החיים
השכל הוא כלי חשוב במיוחד, שיכול לעזור רבות בתהליך ההתפתחות שלנו. אך באותה המידה, אם לא נהיה בתשומת לב, הוא ימשיך להיות הסוהר שלנו וימנע מאיתנו התפתחות של ממש
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546