טוהר מסבירים למישהי כיצד הכעס שלה על הנשיות שלה משפיע על יחסיה עם גברים
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

את עברת מספר טראומות מצומצם מאוד בחיים הקודמים האחרונים שלך, בשלושת הגלגולים הקודמים, אשר היו קשורים בדרך זו או אחרת לנשיות או נשים, גם אם היית שם גבר או אישה. הטראומות האלה הצטברו פעם אחר פעם, ויצרו משקע גדול של כעס על נשיות, והחלטה פנימית, מתוך הכעס הזה, שלא להתקרב לאנרגיה הזו יותר, וזו החלטה שאנו מאמינים נולדה בגלגול האחרון שלך.

את האוסף הרגשי הזה את מביאה לגלגול הזה, כשהפעם המטרה היא לרפא את כל המכלול של כל האמונות הללו. בבסיס של כל הטראומות האלה יושבת האמונה, שאומרת שנשיות משמעותה שבריריות, וכל דבר שברירי קל להרוס אותו.

הגוף, מעצם היותו מה שהוא, הוא עדין מאוד. עם כל עוצמתו, הרי שהוא כביכול פגיע מאוד, כך שהרבה מהכעס ומההחלטה הזו שלא להתחבר יותר עם נשיות, יצרה גם את הריחוק מהגוף שלך כמו שאת מכירה אותו, ריחוק שלמעשה קשור בצורה זו או אחרת בפחד מלהיות עדין, או מלהיות שברירי.

הריפוי של הכעס הזה הוא משמעותי, משום שאחת ההשפעות הקשות שיש לו על החיים שלך היא כשאת עומדת מול גבר. כשאת עומדת מול גבר, הוא מתייחס אליך בתור אישה, ואת כועסת עליו. את לא כועסת על הגבריות שלו אלא על כך שהוא מתייחס אליך בתור אישה, שזה משהו שאת כועסת עליו בתוך עצמך. כשהכעס הזה יוכל להשתחרר, אז יבוא שקט ופיוס עם מי שאת, ותוכלי ליהנות מהמתנות שלך.

כל דבר שהוא עדין הוא דבר שאי אפשר לשבור אותו, אם אותה עדינות יודעת מה היא. חוסר מודעות גורמת לדבר להישבר, לא העדינות שלו. חוסר מודעות גורמת לאדם להיפגע, ובעיקר חוסר מודעות גורם בעיקר לאדם לסחוב פגיעה איתו בכל חייו ואף מעבר לכך. המודעות, שאומרת שהדברים קורים מתוך סיבה, מאפשרת גם לכאב הגדול ביותר להתרפא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
מחיר: 170 שקלים לפגישה

17.1.21, יום ראשון, 19:30-22:30

סדנה מתוקשרת חדשה עם טוהר ושחר, שתעסוק בשמש שבפנים, כלומר באיכות אשר תהיה הדומיננטית בשנת 2021. הסדנה תשלב תקשורים של טוהר, מדיטציות וכלים נוספים, במטרה להכיר את השמש שבנפים ולעזור לנו להנות מההשפעה שלה. כך אומרים טוהר: "זה מה שאנו מבקשים לעשות בסדנה זו – לעזור, לתת יד נוספת, נקודת מבט נוספת, כך שתוכלו לא רק להכיר את השמש שבפנים, אלא גם להוות שמש לעצמכם ולאחרים. לעזור לכם להשתנות, בהחלט, ויחד איתכם, לעזור לעולם כולו להשתנות".
זו סדנה של עשר פגישות, שתתקיים אונליין, אחת לשבועיים.
מחיר: 170 שקלים לפגישה. 

מאמרים נוספים בנושא

30 דק' האזנה
אחד המצבים הקשים ביותר להיות בהם הוא מערכת יחסים של התעללות. בפרק הזה אני מדבר על הנושא המורכב הזה, בתקווה כי המילים שלי יסייעו למי שנמצא במערכת יחסים שכזו
6 דק' צפייה
בזמן שהסגר השלישי רק מתהדק, טוהר מדברים על שינויים המתרבים בחיינו, ועל הקשר בין כל זה לבין אהבה. כדאי לצפות
9 דק' קריאה
להרגיש מוזר, לא שייך, כמו כבשה שחורה, מאומץ או חייזר במשפחה, זה דבר שרבים מאיתנו מרגישים. מדוע זה כך ואיך אפשר לרפא ולשנות את זה? היכנסו לקרוא על כך במאמר זה
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546