טוהר מסבירים למישהי כיצד הכעס שלה על הנשיות שלה משפיע על יחסיה עם גברים

את עברת מספר טראומות מצומצם מאוד בחיים הקודמים האחרונים שלך, בשלושת הגלגולים הקודמים, אשר היו קשורים בדרך זו או אחרת לנשיות או נשים, גם אם היית שם גבר או אישה. הטראומות האלה הצטברו פעם אחר פעם, ויצרו משקע גדול של כעס על נשיות, והחלטה פנימית, מתוך הכעס הזה, שלא להתקרב לאנרגיה הזו יותר, וזו החלטה שאנו מאמינים נולדה בגלגול האחרון שלך.

את האוסף הרגשי הזה את מביאה לגלגול הזה, כשהפעם המטרה היא לרפא את כל המכלול של כל האמונות הללו. בבסיס של כל הטראומות האלה יושבת האמונה, שאומרת שנשיות משמעותה שבריריות, וכל דבר שברירי קל להרוס אותו.

הגוף, מעצם היותו מה שהוא, הוא עדין מאוד. עם כל עוצמתו, הרי שהוא כביכול פגיע מאוד, כך שהרבה מהכעס ומההחלטה הזו שלא להתחבר יותר עם נשיות, יצרה גם את הריחוק מהגוף שלך כמו שאת מכירה אותו, ריחוק שלמעשה קשור בצורה זו או אחרת בפחד מלהיות עדין, או מלהיות שברירי.

הריפוי של הכעס הזה הוא משמעותי, משום שאחת ההשפעות הקשות שיש לו על החיים שלך היא כשאת עומדת מול גבר. כשאת עומדת מול גבר, הוא מתייחס אליך בתור אישה, ואת כועסת עליו. את לא כועסת על הגבריות שלו אלא על כך שהוא מתייחס אליך בתור אישה, שזה משהו שאת כועסת עליו בתוך עצמך. כשהכעס הזה יוכל להשתחרר, אז יבוא שקט ופיוס עם מי שאת, ותוכלי ליהנות מהמתנות שלך.

כל דבר שהוא עדין הוא דבר שאי אפשר לשבור אותו, אם אותה עדינות יודעת מה היא. חוסר מודעות גורמת לדבר להישבר, לא העדינות שלו. חוסר מודעות גורמת לאדם להיפגע, ובעיקר חוסר מודעות גורם בעיקר לאדם לסחוב פגיעה איתו בכל חייו ואף מעבר לכך. המודעות, שאומרת שהדברים קורים מתוך סיבה, מאפשרת גם לכאב הגדול ביותר להתרפא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

תקשור-סיפור מיוחד לימי המלחמה כמו גם לחיים בכלל, על חברות ועל ויכוח ועל הדרך בחזרה הביתה. ספרו אותו לילדים שלכם, ספרו אותו לעצמכם
3 דק' קריאה
"יכול להיות שאתם ראויים לאהבה למרות מה שאמרו לכם ולמרות האופן שבו התנהגו אליכם, למרות הכאב הזה שיש לכם בלב, הגורם לכם להתרחק מאהבה כאשר היא נוקשת בדלת?" טוהר מדברים על אהבה
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546