"שאת חושבת שמשהו לא בסדר, שאת עושה משהו לא בסדר, שאת טועה, שאת מפספסת; באותו רגע את מפספסת משהו"
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הפחד שלכם מלעשות טעות, הצורך שלכם שהכל יהיה בסדר, מוציא אתכם לעתים קרובות מהמרכז הרבה יותר מהפחדים שמולם אתם עומדים. הפחד הזה, שמה תהיה טעות, גורם לטעויות ההרסניות ביותר.

המוות יושב על הכתף כמו סוג של איום, והפחד מייצר כל הזמן שטיפת מוח, שבשביל להיות בסדר, בשביל להימלט מהמוות, צריך להיות דבר מה מסויים. ביום יום המוות היא ביקורת, חוסר אהבה, נטישה, בגידה, שיעורים קשים, כל דבר שמהווה איום ומעלה מוות בצורות שונות, יש צורך להימנע מזה ככל האפשר, משום שאתם שומים בתוך תוככם וחושבים באמת שאם הדברים הקשים עולים אתם מתים, אם הכאב עולה משהו רע הולך לקרות. אז אתם מאבדים את השלווה, את השקט, את האהבה, את הרכות.

הפרדוקס הוא שכל עוד אתם מאוימים מהכאב ודברים בשקר, כל עוד אתם מפחדים בפחד ונאחזים באהבה, אתם לא זה ולא זה. שקט צריך להיות ביחס לכל דבר, ואהבה היא כל דבר. הבריחה שלכם מהדברים הללו מביאים אותם למציאות שוב ושוב, עד שתבינו שאין זה חשוב; אף אחד לא באמת מת, משום שמי שמת זה לא אתם, ומי שאתם חושבים שאתם זה לא אתם באמת. אתם לא המוות, אתם לא זה שמת. אתם לא הכאב, אתם לא הדחוי, אתם לא הנטוש. ככל שתתחולל יותר ויותר ההבנה שאתם היא האהבה שהיא מעבר לכל הדברים הללו, אז טעות ופספוס יהיו שתי מילים שייצאו מהלקסיקון, כמו גם הלחץ הנוראי שבו אתם חיים.

שימי לב ללחץ, לחוסר הביטחון שאולי משהו לא בסדר. כשאת חושבת שמשהו לא בסדר, שאת עושה משהו לא בסדר, שאת טועה, שאת מפספסת; באותו רגע את מפספסת משהו, כי באותו רגע קורה משהו.

התקבל בתקשור שנערך בתל-אביב ב- 3.11.02

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
מחיר: 170 שקלים לפגישה

17.1.21, יום ראשון, 19:30-22:30

סדנה מתוקשרת חדשה עם טוהר ושחר, שתעסוק בשמש שבפנים, כלומר באיכות אשר תהיה הדומיננטית בשנת 2021. הסדנה תשלב תקשורים של טוהר, מדיטציות וכלים נוספים, במטרה להכיר את השמש שבנפים ולעזור לנו להנות מההשפעה שלה. כך אומרים טוהר: "זה מה שאנו מבקשים לעשות בסדנה זו – לעזור, לתת יד נוספת, נקודת מבט נוספת, כך שתוכלו לא רק להכיר את השמש שבפנים, אלא גם להוות שמש לעצמכם ולאחרים. לעזור לכם להשתנות, בהחלט, ויחד איתכם, לעזור לעולם כולו להשתנות".
זו סדנה של עשר פגישות, שתתקיים אונליין, אחת לשבועיים.
מחיר: 170 שקלים לפגישה. 

מאמרים נוספים בנושא

30 דק' האזנה
התקופה הזו מעלה אצל רבים פחד כמו גם היסטריה וחרדה. אם אתם מתקשים להתמודד עם הרגשות האלה ומחפשים דרך להפסיק אותם, אני ממליץ שתקשיבו למה שיש לי לומר
6 דק' קריאה
אם אתם עושים משהו שאתם אוהבים אבל מרגישים פחד גדול וספק, דעו שאתם בדרך הנכונה להגשמה עצמית. כך הבנתי את הקשר בין הגשמה לבין פחד
7 דק' צפייה
בימים בהם הפחד גואה בתוכנו, טוהר מסבירים לנו בתקשור החדש מדוע אנו מפחדים כל כך כעת ומה באמת קורה (רמז: סוף העולם לא מגיע)
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546