"בשינוי ישנה נקודה של ריקנות. זה החלק הקשה ביותר – הנקודה שבה הישן איננו והחדש עדיין לא נמצא"
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

– למה אני מפחד כל החיים שלי ליצור שינוי?

אתה בטח חושב שזו בעיה ייחודית.

– לא.

השאלה היא האם תסכים שזו תמיד תהיה הבעיה שלך בחיים? האם תסכים להבין ששינוי כרוך תמיד באובדן של דבר מה מוכר לפני שיש את הביטחון במה שאתה הולך אליו?

הרי מהו שינוי? בשינוי ישנה נקודה של ריקנות. בתהליך של שינוי, החלק הקשה ביותר היא נקודת הריקנות. זו הנקודה שבה הישן איננו והחדש עדיין לא נמצא. זו נקודה שבה לאדם אין במה להאחז אלא באמונה שלו, ולעיתים רק באומץ שלו.

הקושי לעשות שינוי הוא לחצות את הריקנות הזו. אין זה פשוט, וזה לא צפוי להיות פשוט, כל עוד יש מסך המעוור ואינו מאפשר לחוות ולראות את המציאות כרב-ממדית, שינוי תמיד ייקח את האדם דרך הריקנות הזו.

אם אתה מוכן לאפשר לעצמך לפחד, ולהסכים לעבור דרך הריקנות הזו, להיות לרגע קצר או ארוך בלי כלום, אז שינוי יכול להיות יותר אפשרי. אל תצפה שהקושי הזה ייעלם. למד כיצד להתנהל איתו, ואל תחפש דרכים להיפטר ממנו.

התקבל בתקשור שנערך בתל-אביב ב-28.10.06

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
מחיר: 170 שקלים לפגישה

17.1.21, יום ראשון, 19:30-22:30

סדנה מתוקשרת חדשה עם טוהר ושחר, שתעסוק בשמש שבפנים, כלומר באיכות אשר תהיה הדומיננטית בשנת 2021. הסדנה תשלב תקשורים של טוהר, מדיטציות וכלים נוספים, במטרה להכיר את השמש שבנפים ולעזור לנו להנות מההשפעה שלה. כך אומרים טוהר: "זה מה שאנו מבקשים לעשות בסדנה זו – לעזור, לתת יד נוספת, נקודת מבט נוספת, כך שתוכלו לא רק להכיר את השמש שבפנים, אלא גם להוות שמש לעצמכם ולאחרים. לעזור לכם להשתנות, בהחלט, ויחד איתכם, לעזור לעולם כולו להשתנות".
זו סדנה של עשר פגישות, שתתקיים אונליין, אחת לשבועיים.
מחיר: 170 שקלים לפגישה. 

מאמרים נוספים בנושא

30 דק' האזנה
התקופה הזו מעלה אצל רבים פחד כמו גם היסטריה וחרדה. אם אתם מתקשים להתמודד עם הרגשות האלה ומחפשים דרך להפסיק אותם, אני ממליץ שתקשיבו למה שיש לי לומר
6 דק' קריאה
אם אתם עושים משהו שאתם אוהבים אבל מרגישים פחד גדול וספק, דעו שאתם בדרך הנכונה להגשמה עצמית. כך הבנתי את הקשר בין הגשמה לבין פחד
7 דק' צפייה
בימים בהם הפחד גואה בתוכנו, טוהר מסבירים לנו בתקשור החדש מדוע אנו מפחדים כל כך כעת ומה באמת קורה (רמז: סוף העולם לא מגיע)
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546