מדוע נוצר וריאנט האומיקרון? מה הוא בא ללמד אותנו, בני האדם? טוהר מתייחסים לכך בתקשור כתוב, קצר וחשוב
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

"אכן, ישנו זן חדש, גרסה נוספת של אותו הדבר. זו הזדמנות עבור בני האדם, הרוצים בכך, להיות גרסה חדשה של מי שהם. האם אתם מוכנים ורוצים לקחת את מי שאתם, כפי שאתם מכירים את עצמכם, ולהשתנות מעט – או הרבה – וכך להפוך להיות גרסה חדשה של עצמכם?

"רבים מבקשים לחזור למה שהיה, להימנע מהשינוי שמציאות זו מחייבת את בני האדם לעבור. אנו מציעים, במקום זאת, להסכים לשינוי – להסכים להשתנות, בהחלט, להיות גרסה חדשה של עצמכם. לעיתים הווירוס מגיע כדי לעזור לבני אדם להשתנות, לעיתים לא. כך או כך, כל זה קורה כדי לעזור לכם בתהליכי שינוי.

"אנו מציעים לא לפחד מהצורך בשינוי, לא לפחד ממי שאתם יכולים להיות. בעיקר, לא לפחד להניח לעבר שהגיע זמנו לעבור, אלא ללכת לחדש. להסכים, ככל האפשר, ללכת לחדש, גם אם אינכם יודעים מה בדיוק יהיה ומי בדיוק תהיו. סמכו על ליבכם שמנווט אתכם בדרכם, הוא יודע לאן אתם הולכים. הסכימו להשתנות, זה כל מה שנדרש, זה העיקר. הפחד אומר לכם כי השינוי הוא סכנה, אבל אנו מציעים כי השינוי שקורה, הוא לטובה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

15 דק' קריאה
שיטת אלכסנדר, או "טכניקת אלכסנדר", היא שיטה מניעתית ושיקומית המלמדת כיצד להחליף הרגלים לקויים בהרגלים נכונים, שיטה שאפשר ליישם בכל מישור – פיזי, נפשי ורוחני
2 דק' קריאה
טוהר מסבירים מה מקורו של הפחד מסרטן, מה אפשר ללמוד מהפחד הזה ואיזה שינוי כדאי לעשות
2 דק' קריאה
האם באמת חייבים לתת ריטלין לילדים? התשובה של טוהר היא נקודת מבט שונה על הנושא
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546

דילוג לתוכן