טוהר מסבירים כיצד להרוויח יותר כסף מהכישרונות שלנו – איזו גישה לשנות, אילו פעולות לעשות ומה צריך לרפא בתהליך

– איך עושים כסף ממה שאנחנו אוהבים? מה עוצר אותנו? איך אנחנו יכולים לעזור לעצמנו ליצור חיבור קל ופשוט בין הכישרונות שלנו לבין יצירת כסף?

"יותר מכל אנו מבקשים להזכיר כי אינכם אמורים או צריכים לעשות כסף. אתם יכולים לקבל כסף, אינכם צריכים לעשות אותו. אתם יכולים לתת משהו בתמורה, בהחלט, כישרון או יכולת כזו או אחרת. אך אתם אינכם צריכים לעשות כסף.

"עליכם להיפתח, יותר מכל להיפתח, כך שתוכלו לקבל בתמורה למה שאתם נותנים. זו הוויה עדינה, זו הוויה פתוחה, זו הוויה שאתם יכולים לזהותה כפסיבית, בעוד שעשייה היא פעולה אחרת, יותר אקטיבית במושגים שלכם, והיא אינה הפעולה, או הגישה הנכונה.

"לכן, השאלה שכדאי לשאול היא כיצד אני מקבל כסף, עוד כסף, בעבור מה שאני נותן. על כך אנו נאמר שני דברים. הראשון הוא להרגיש יותר בנוח עם עצמכם כאשר אתם מקבלים. תרגלו קבלה של כל דבר – עצה, חוכמה, מחמאה, עזרה. תרגלו את עצמכם בקבלה, הרגישו נוח לקבל עוד ועוד.

"בנוסף, במקביל – וזהו הדבר השני – הסכימו לתת יותר מכפי שאתם רגילים לתת. תנו מעצמכם יותר, בכל התחומים. תנו עצות וחוכמה ועזרה כזו או אחרת, תנו מחמאה. תנו מהכישרונות ותנו מכל מה שיש לכם לתת.

"קחו בחשבון כי לקבל ולתת, ההגברה של התנועה הזו, תבוא עם רגשות שונים – עם כיווץ ועם כאב ועם פחד ועם אשמה ועם זיכרונות ואמונות כאלה ואחרות. כל אחד עשוי להתמודד עם דברים אחרים, היוצרים את החסימה עליה אתם שואלים. אלה הדברים הרגשיים, הנפשיים, בהם כדאי לטפל כדי ליצור שינוי ותנועה חדשה".

רוצים להעמיק את השינוי בחייכם? ללמוד הלכה למעשה כיצד להרגיש, לחשוב ולחיות אחרת? כיצד יוצרים מציאות שונה בתכלית? אם כן, טוהר+ הוא המקום בשבילכם.

2 מחשבות על “תקשור על הגשמה עצמית וכסף”

  1. כרגיל טוהר צודקים.את העיקרון הראשי של חכמת הנתינה והקבלה הם אמרו כאן.נראה לי שבכל זאת ישנם מסביב לעיקרון הזה כל מיני ניואנסים ושלוחות רבים ויש לדון בכל אחד מהם לחוד בחכמה ובהרחבה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום שישי, ה-21.6.24, 10:30-13:20 * תל אביב

סדנה ללימוד תקשור בהנחיית שחר בן-פורת. במהלך הסדנה נרפא אמונות ופחדים המונעים מאיתנו לממש את יכולת התקשור, הקיימת בכולנו, נלמד כיצד לתקשר ונתנסה בכך באופן מיידי. 12 מפגשים, בתל אביב.
2,400 שקלים ל-12 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

6 דק' קריאה
כיצד יוצרים ריפוי, מה תפקידו של המעגל בתהליכי ריפוי, כיצד התפיסה הליניאריות מעכבת אותנו ומדוע זה רלבנטי במיוחד לנשים. תקשור מיוחד של טוהר בנושא מורכב ומרתק
10 דק' צפייה
מדוע אנו חיים בצמצום כלכלי? מדוע השפע מפחיד אותנו? ומדוע חשוב דווקא בתקופה זו לעשות שינוי בנושא זה? סרטון עם תשובות מתוקשרות לשאלות אלה, והזמנה לקורס אונליין מיוחד
77 דק' צפייה
הרצאה-שיחה על היחסים שלנו עם כסף, על דברים שכדאי ללמוד ולדעת, שיעזרו לכם ליצור שינוי כלכלי חיובי בחייכם
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546