טוהר בתקשור מרתק על מה שקורה לנו לאחר שהגוף שלנו מת וכיצד החיים שלנו כאן משפיעים על החיים שלנו לאחר מותנו

נתחיל ונאמר שמה שאנו עתידים לומר במשפטים הבאים יבטא רק חלק מהתמונה. היא מורכבת יותר מהאופן בו אנו עומדים להציג אותה אל הדברים עובדים כך.

מתוך ההתפצלות של האלוהות לחלקים או לחלקיקים החלה להיווצר הפרדה. החלה להיווצר זהות נפרדת, אינדיבידואלית שהיא איננה דומה כלל וכלל לזהות אינדיבידואלית של בני אדם. השונות בין החלקיקים האלוהיים הוא ב.. איך לומר… באיכויות מסוימות שכל חלקיק מבטא ביחס לשלם; הדגש שכל חלקיק בחר לעצמו מהשלם כולו. חלקיקים מסויימים קשורים בהבטים מסויימים של השלם וחלקיקים אחרים קשורים בהבטים אחרים.

החלקיקים הללו – אנו בכוונה מגדירים זאת כך ואיננו משתמשים במושגים של ישויות או נשמות או מלאכים – החלקיקים הללו החלו להתפזר ולברוא עולמות. עולמות רבים ומגוונים נוצרו מההתפצלות הזו. חלקם מתקיימים ברבדים פיזיים ורבים אחרים ברבדים אחרים לחלוטין. מסע ההתפתחות של אותם חלקיקים בחזרה אל האחדות עובר בין עולמות שונים ויש אשר מעולם לא מגיעים אל מה שאתם מגדירים כחיים אנושיים ויש כאלה שכן.

מה שקורה לאותם חלקיקים הבוחרים להיכנס אל תוך גוף הוא היווצרותה של מה שאתם מגדירים בתור אישיות. הייחודיות האינדיבידואלית, אותו דגש, אותם הבטים ייחודיים מתוך השלם, הולכים ומתגבשים לכדי שלם אחר, שונה מהשלם המקורי. כזה אשר יש בתוכו כאב ופחד, אמונות מסויימות, אי הבנות. כך הכל מתערבב זה עם זה. איכויות אלוהיות עם חוויות ורגשות שהם יותר אנושיים.

מה שקורה לאדם ההולך לעולמו תלוי במערכת היחסים הפנימית בין אותן איכויות אלוהיות לבין אותם הבטים אנושיים. ככל שההבטים האלוהיים דומיננטיים יותר, כך בעת העזיבה את הגוף, אפשר לומר שמתרחשת התמזגות מלאה יותר עם המהות האמיתית של אותו חלקיק. ככל שהאישיות… איך לומר… דומיננטית יותר, הרי שמאפיינים מסויימים של האישיות נשארים גם ברבדים שבין החיים.

אלו יכולים התנסויות שונות וחוויות שונות ואין דבר מה אחד שאפשר להגיד שהוא מה שקורה לאותם בני אדם ההולכים לעולמם. היצירות של מה שמוגדר בתור העולם שמעבר הן רבות יותר מכפי שאתם מבינים. אך בכל היצירות הללו מערך היחסים בין שני החלקים הוא אשר קובע כיצד הדברים יקרו. הוא גם זה שקובע, או אפשר לומר לוקח חלק מכריע בהחלטה מה לעשות הלאה.

החלקיקים אשר התגלמו כבני אדם חוזרים פעם אחר פעם לגוף, משום שהתהליך הזה של התפתחות דרך חיים אנושיים פירושה לחזור ולהיזכר בגוף במי שאתם באמת, להביא לידי ביטוי את ההבטים האלוהיים, לרפא את אותם חלקים פגועים אנושיים. יש כאלה, אם נשתמש בהגדרה של בני אדם, שהם מתקדמים יותר ויש שהם מתקדמים פחות; למרות שאין מדובר בהתקדמות והדברים אינם עובדים באופן הליניארי שבו אנו מתארים אותם, אפשר לעת עתה להסתפק בהסבר הזה.

כך פעמים רבות התקשורת עם אותו חלקיק שומרת על מאפיינים דומים לאלו שהתקיימו בגוף ופעמים רבות מתרחש בשלב מסוים, בנקודת זמן מסויימת במושגים של בני האדם, התחלה של חיים חדשים. נוצר גלגול חדש.

בני אדם מתגעגעים למצבים שונים לאחר שהם עוזבים את הגוף. להגיע למצב של העדר געגוע לחוויה אנושית זה אתגר, והדבר ידוע לכל מי שעוסק ברוח. זה איננו תהליך פשוט. בהחלט בני אדם בעודם עוזבים את הגוף נותרים עם חוויה כזו או אחרת של געגוע לחוויה האנושית. גם משום הצורך לעבור התנסויות של ריפוי וגם בשל הצורך לעבור חוויות מהנות כאלו ואחרות.

אפשר להתייחס למידע המתקיים מאותם חלקיקים שעזבו את הגוף כאל מידע המתקבל באופן כללי, בתור נקודת מבט אחת על השלם. חוויה מסויימת, הבנה מסויימת, והיא פעמים בהחלט תהיה רחבה יותר מזו שהיתה להם בעודם בגוף, משום שגם עם המגבלות המתקיימות בחוויה של לאחר העזיבה את הגוף, עצם העובדה שהם אינם נמצאים בגוף מעניק להם  פרספקטיבה רחבה יותר מזו שהיתה להם. עם זאת, אפשר לומר שיש גם להם עוד דרך לעשות.

לא כל האנשים שמתים באמת מתים. לא כל מי שמת, מתה האישיות שלו יחד איתו. רוב האנשים, כאשר הגוף שלהם מת, במובן מה ממשיכים לחיות. חלק חוזרים והופכים להיות או מתמזגים מחדש עם המהות האמיתית שלהם. רובם הכינו את עצמם לכך במסע הגלגולים וחלקם מצליחים להתעורר כאשר הם נמצאים ללא גוף.

התקבל בתקשור שנערך בתל אביב ב-22.5.14

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

5 דק' קריאה
כדי להגשים את עצמנו באופן שאנו יכולים, כדאי לנו לעבור מהפך בנקודת המוצא שלנו לחיים. אחרת, נמשיך להיטלטל בין תחושות של הצלחה וכישלון
3 דק' קריאה
מדוע ההבנה שהכל בסדר אמורה לגרום לנו לקחת יותר אחריות, כיצד הבנה זו יכולה לגרום לנטישה עצמית, ומהו הקשר בין כל זה לטעות ודיוק
המלחמה עם האהבה עם אם כל המלחמות, והעבודה עם נטישה עצמית היא המפתח לשלום. טוהר מדברים על המציאות בה אנו חיים ומציעים דרך לחיות בעולם שונה לחלוטין
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546