האם באמת ישנה הפרעה בקשב ובריכוז של אנשים? טוהר מתייחסים לכך בתקשור קצר וממוקד
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

– מנקודת המבט שלכם, האם הפרעת קשב וריכוז באמת קיימת, בעיה שאנשים סובלים ממנה?

"אנו יכולים לומר שיש אנשים שונים עם יכולות שונות של קשב וריכוז, לא כולם זהים ביכולות שלהם. אבל הנטייה של בני אדם לקבוע מה נורמאלי ומה לא נורמאלי באה לידי ביטוי גם בנושא זה; בני אדם הופכים את מה שמוגדר כלא נורמאלי לבעיה ואז מחפשים פתרונות לבעיה. נדמה לנו שיש בנושא זה יותר רצון של בני אדם להרוויח כסף מלהמציא בעיות ופתרונות מאשר כל דבר אחר.

"ישנם הבדלים הדורשים לעיתים מענים שונים, שכן לא כל בני אדם זהים והם זקוקים לדברים שונים, אבל איננו יכולים לומר שיש הפרעה, אלא שיש בני אדם שהשונה מפריע להם. אבל זה אינו אומר שהשונה הוא בגדר הפרעה".

1 מחשבה על “תקשור על הפרעות קשב וריכוז”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצ"ש, 2.10.21, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש לימוד מיוחד עם טוהר ושחר, הזדמנות להעמיק וללמוד מה זה אומר, "הכל בסדר" ו"יש מספיק", וכיצד חיים את זה ביום-יום. המפגש משלב תקשור של טוהר ושיחה עם שחר.
90 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

8 דק' קריאה
מה הקורונה באה ללמד אותנו, מדוע אנשים חולים במחלה, ואיך יכולים הלא-מחוסנים להתמודד עם רגשי אשמה. טוהר עונים על שאלות
3 דק' קריאה
מדוע אנו, כחברה, מתמודדים עם יותר ויותר ילדים ואנשים אוטיסטים? מה כולנו אמורים ללמוד מזה? טוהר מסבירים זאת בתקשור כתוב, קצר וחשוב
3 דק' קריאה
האם אנו יכולים להבריא ממצבים רפואיים מורכבים, שלא ניתנים לריפוי לפי הרפואה? כיצד זה קשור לידיעה שאנו ראויים ולספר החדש "יש מספיק – החיים בכדור הארץ החדש"?
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546