אם אתם מרגישים שהחיים שלכם בכאוס ואתם לא יודעים מה לעשות, היכנסו לקרוא את התקשור של טוהר על מציאות וחוויה זו

"מה עושים עם כאוס? מה עושים כאשר מציאות מזדעזעת בהיקף כזה, בעוצמה כזו, עד שישנה תחושה כי דברים אינם רלבנטיים עוד, כי אין היגיון ואין סדר ואין תכלית, וכל מה שיש זה רק כאוס בלתי נתפס ובלתי נגמר, כזה שלא ברור מה אפשר לעשות איתו ואיך אפשר, אם בכלל, לצאת ממנו?

"לא עושים דבר. האם אתה מוכן לכך? לא עושים דבר.

"אפשר לקבל תמיכה ועזרה, בהחלט, להצפה הרגשית ולמחשבות המבולבלות. אפשר לקבל ריפוי ותמיכה ואהבה ומענה לצורך כזה או אחר. אך לא עושים דבר. כלומר, לא מנסים לצאת מכאוס.

"במקום זה, מסכימים. מסכימים לקרוס, ליפול, להזדעזע. מסכימים שהמוכר חלף ומתאבלים עליו. מסכימים שמשהו יכול לצאת מתוך מה שמתרחש כעת, ולו בשכל בלבד. מסכימים ומרפים, מאפשרים, מתמסרים.

"מה קורה כאשר לא עושים דבר? אפשר להתאבל ביתר קלות. אפשר ללכת הלאה ביתר קלות. אפשר לבחון מה נכון להמשך הדרך ביתר קלות. אפשר לנוע, אך מתוך הקשבה לקצב האמיתית ולא מתוך בהלה האומרת כי חייבים לעשות משהו כדי שמשהו ישתנה.

"זה אינו קל, מה שאנו מציעים, וכדאי לזכור זאת עבור זמנים בהם התחושה תהיה כזו. האם תסכים להיות, לא לעשות דבר? זו השאלה, זו הבחירה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

6 דק' קריאה
כדאי שהתפיסה שלנו ביחס לטעויות תעבור רענון מחדש. אם נמאס לכם לעשות טעויות ו/או לנסות להיות מדויקים, היכנסו לקרוא
3 דק' קריאה
מהו הטבע של ההתלהבות, מה גורם לנו להתמכר, וכיצד כל זה קשור לכאב האומר "אני לא ראוי/ה"
מרגישים ייאוש? זקוקים לחוויה ולפרספקטיבה של תקווה? אם כן, המדיטציה הזו תסייע לכם לרפא את הייאוש ולחזק את התקווה
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546