אם אתם מרגישים שהחיים שלכם בכאוס ואתם לא יודעים מה לעשות, היכנסו לקרוא את התקשור של טוהר על מציאות וחוויה זו
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

"מה עושים עם כאוס? מה עושים כאשר מציאות מזדעזעת בהיקף כזה, בעוצמה כזו, עד שישנה תחושה כי דברים אינם רלבנטיים עוד, כי אין היגיון ואין סדר ואין תכלית, וכל מה שיש זה רק כאוס בלתי נתפס ובלתי נגמר, כזה שלא ברור מה אפשר לעשות איתו ואיך אפשר, אם בכלל, לצאת ממנו?

"לא עושים דבר. האם אתה מוכן לכך? לא עושים דבר.

"אפשר לקבל תמיכה ועזרה, בהחלט, להצפה הרגשית ולמחשבות המבולבלות. אפשר לקבל ריפוי ותמיכה ואהבה ומענה לצורך כזה או אחר. אך לא עושים דבר. כלומר, לא מנסים לצאת מכאוס.

"במקום זה, מסכימים. מסכימים לקרוס, ליפול, להזדעזע. מסכימים שהמוכר חלף ומתאבלים עליו. מסכימים שמשהו יכול לצאת מתוך מה שמתרחש כעת, ולו בשכל בלבד. מסכימים ומרפים, מאפשרים, מתמסרים.

"מה קורה כאשר לא עושים דבר? אפשר להתאבל ביתר קלות. אפשר ללכת הלאה ביתר קלות. אפשר לבחון מה נכון להמשך הדרך ביתר קלות. אפשר לנוע, אך מתוך הקשבה לקצב האמיתית ולא מתוך בהלה האומרת כי חייבים לעשות משהו כדי שמשהו ישתנה.

"זה אינו קל, מה שאנו מציעים, וכדאי לזכור זאת עבור זמנים בהם התחושה תהיה כזו. האם תסכים להיות, לא לעשות דבר? זו השאלה, זו הבחירה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

חופש להיות

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. קבוצה פעילה הנפגשת אחת לשבוע אליה אפשר להצטרף.
מחיר: 170 שקלים לפגישה

מאמרים נוספים בנושא

3 דק' קריאה
למה אני לא מאושר? טוהר עונים על השאלה הזו, מציעים נקודת מבט שיכולה לעזור לכל מי שרוצה להיות מאושר ולא מצליח
30 דק' האזנה
מה צריך כדי ליצור אחדות בעולמנו המפולג? האם זה אפשרי? מדוע הכל נהיה כך אם אנחנו נמצאים בתהליך של שינוי? ואיך יוצרים את השינוי הזה? כל התשובות בפרק החדש
7 דק' קריאה
אחד הטריקים שהמיינד שלנו עושה הוא לגרום לנו לחשוב שאנחנו מודעים לעצמנו, בו בעת שאנו ממשיכים להיות מנותקים. הנה שלושה סימנים שיעזרו לכם לזהות האם אתם באמת מחוברים לעצמכם
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546