טוהר עונים בבהירות רבה על השאלה "מה טוב בלהיות בן אדם?". כדאי לקרוא את המילים שלהם
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

– מה טוב בלהיות בני אדם?

"אנו יכולים לומר שבעולם זה של בני אדם ישנו חופש בחירה. ישנה יכולת להרגיש ומתוך זה להתפתח ולבחור, וזו דינמיקה ייחודית, כמעט בלעדית לעולם זה של בני אדם.

"הדבר יכול להביא לשכחה עמוקה לכאב רב ולשנאה ולמאבק ולמלחמה ולסבל. זה יכול להביא גם לחיבור ולהתרוממות רוח ולשמחה ולהתפתחות ולחגיגה של ממש.

"יש, בהיותך אדם, את ההזדמנות לברוא – להתנסות ביכולת הבריאה, אשר נולדת אט אט כאשר השכחה מתפוגגת. ככל שאתה נזכר כי אתה ראוי לטוב ביותר וכי אפשר להסתפק בהרבה, אפילו בהמון, אז אתה יכול לברוא את הטוב ביותר עבור עצמך. הבריאה הופכת להיות יותר ויותר מודעת, פחות ופחות אקראית, מקרית ונטולת השפעה. אז ההתנהלות יכולה להיות עם פחות סבל וקורבנות ויותר עם סקרנות והנאה.

"אתה יכול לחזור, דרך מסע התפתחות שכזה, להיות אדם שמבטא את מהותו האלוהית. למזג באופן הזה שמים וארץ, רוח וחומר, ולגלות כיצד המציאות היא לא רק השתקפות שלך אלא גם ביטוי של הרצונות שלך, וכיצד, מתוך שיתוף פעולה, הכל יכול להשתנות.

"סוג זה של התפתחות אפשרי בעולם פיזי זה; הוא אינו אפשרי באופן הזה כמעט באף עולם אחר".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

2 דק' קריאה
מה גורם למחלות נפשיות? כיצד כדאי להתייחס אליהן ולרפא אותן? טוהר מתייחסים לנושא ומסבירים אותו מנקודם מבטם
החיפוש אחר הארה הוא משאת ליבם של אנשים רבים, חיפוש שעשוי להיראות טבעי ואפילו הגיוני. טל איתן, לעומת זאת, רואה בכל זה בעיה שכדאי מאוד להתייחס אליה * טור אורח
8 דק' צפייה
אי הוודאות שבו אנו חיים לא עתיד להשתנות, ולפי טוהר, יש לו תפקיד חשוב בשינוי שאנו עוברים. בתקשור זה טוהר מסבירים את השינוי הזה ומה יכול לעזור לנו בתהליך
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546