תשובות מתוקשרות לשאלות על הדרך להבריא ממחלת הסרטן, שיכולות לסייע למי שמתמודד עם מחלה זו

– במה עלי להתמקד כדי להמשיך בהחלמה שלי מסרטן?

"אנו יכולים להציע לך ליצור יותר ויותר חופש לנוע ולהתנהל ולהתנהג באופנים שהם לא מקובלים ולא הגיוניים, שאולי בעבר עוררו בקרב אנשים אלו ואחרים כעס ואולי ביקורת שאת פוגעת ואת הורסת ואת מפריעה ואת צריכה להירגע ולהפסיק. ישנו מצבור של זיכרונות כואבים, אשר יכולים להכביד ולכבול אותך לכללי התנהגות, מעין גבולות של התנהגות, שאינם מאפשרים לך את החופש שאת זקוקה לו. אנו מציעים לרפא את הזיכרונות הכואבים האלה. אנו מציעים אט אט לשחרר את המגבלות, ומתוך זה ליצור לעצמך את החופש שאת זקוקה לו.

"כדאי להבין כי זה מה שקורה בגוף האדם, כאשר מתפתח תהליך הקרוי סרטן – ישנם תאים הנותנים לעצמם את החופש שלאדם לא היה, ועדיין אין. מכאן אנו אומרים לך – תני לעצמך יותר חופש. הרשי את לעצמך את מה שאותם תאים מרשים לעצמם. כלומר, להתנהג באופן לא הגיוני, לא מקובל, כזה שנתפס בעיניים מסוימות כפוגעני והרסני.

"אנו לא משווים רצונות שלך או התנהגויות שלך לסרטן. אנו איננו אומרים שדברים שאת רוצה, הם בהכרח יכולים לפגוע כמו שתאים כאלה יכולים לפגוע. אבל התפיסה אומרת שכן; אותם זיכרונות כואבים יוצרים מגבלה, יוצרים מעצור במקומות בהם אין סיבה שיהיה מעצור.

"אנו מציעים לך להפוך תהליך זה להזדמנות עבורך להשתחרר מכבלים כאלה ואחרים, להשתגע, להיות ממש לא מובנת ולא הגיונית. להרשות לעצמך חופש מכאן ומכאן, מכאן ומכאן, גם אם יש אנשים שלא מבינים אותך או אולי יתרחקו ממך; אולי כבר התרחקו ואת גם כך לא הגיונית במיוחד. בזה אנו מציעים להתמקד".

– אני עדיין משתמשת בתרופות, שבעיניי הן לא כל כך חיוביות. אני די אובדת עצות בנושא, יש לכם מה להגיד על זה?

"התרופות הן אינן העיקר. הן אמצעי שיכול לעזור, אבל אנו לא מציעים לייחס לתרופות את כל הריפוי. השינוי כדאי שיהיה תודעתי, במקביל לעזרה תרופתית כזו או אחרת. אם את בוחרת לקחת תרופות קחי תרופות, איננו מתייחסים להיבט זה של הבחירה. אנו מדגישים את השינוי בתודעה שאפשר וכדאי ליצור. כך שגם תרופות שיכולות לעזור, תהיה להן השפעה יותר משמעותית כאשר התודעה משתנה במקביל".

2 מחשבות על “תקשור על מחלת הסרטן”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

2 דק' קריאה
טוהר מסבירים בתקשור כתוב מהו הבסיס הרגשי-תודעתי היוצר דלקת פרקים
4 דק' קריאה
מה הקשר בין בין הנפש לבין הגוף? מדוע אנו חולים? מהי העבודה הפנימית שתעזור לנו להבריא? ואיך מתמודדים עם פחד ממחלות? טוהר עונים על כל זה
6 דק' קריאה
האם עלינו ליצור הרמוניה בחיים, האם חוסר הרמוניה יוצר מחלות ואיך רוצה מאיתנו הנשמה? טוהר עונים על כך בתקשור כתוב מיוחד
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546