שמעתם פעם על הפיניקס, כלומר על עוף החול האגדי? מסתבר שזה יצור ממשי, וטוהר מתייחסים אליו בתקשור זה. חשוב במיוחד אם אתם זקוקים לעזרה כדי ליצור שינוי בחייכם

התקשורים שאני מכין ליומולדת אינם דומים לתקשורים הרגילים שאני מכין: טוהר מביאים בהם מידע מהחוזה הנשמתי של האדם, מידע המלווה בתדר מסויים, שונה ממה שאני רגיל אליו.

בתקשורים האלה יש הצצה לחוזה הנשמתי, ולפעמים גם לאופן בו הבריאה בנויה וכיצד היא פועלת. זה קורה כאשר טוהר משלבים בהם מידע כללי, נושאים שטוהר לרוב לא מתייחסים אליהם.

היום זה קרה שוב, הפעם עם עוף החול, הפיניקס. הנה המילים שלהם:

"בחרת לעצמך היבטים של עוף החול במבנה של מי שאת, היבטים של יכולת תקומה מתוך האפר, מתוך העפר. אלו היבטים בעלי משמעות עבור הזמנים אשר יבואו, שכן את זקוקה ליכולת זו של טרנספורמציה על מנת להגשים את מה שבאת להגשים בחיים אלה, הגשמה של כישרונות ויכולות.

"ההגשמה זקוקה לאותה היכולת של טרנספורמציה, ולכן אנו מציעים בהקשר זה כי תעזרי באותה היכולת של עוף החול – זו אינה עוד דמות אגדית שבני אדם כותבים עליה בספרים, אלא מהות ממשית, אנרגטית, יצירה אלוהית, שאת יכולה להיעזר בה כדי לפרוש כנפיים ולגעת במרומים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום שישי, ה-21.6.24, 10:30-13:20 * תל אביב

סדנה ללימוד תקשור בהנחיית שחר בן-פורת. במהלך הסדנה נרפא אמונות ופחדים המונעים מאיתנו לממש את יכולת התקשור, הקיימת בכולנו, נלמד כיצד לתקשר ונתנסה בכך באופן מיידי. 12 מפגשים, בתל אביב.
2,400 שקלים ל-12 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

5 דק' קריאה
אם אתם לא מצליחים לשנות את האמונות שגורמות לבעיות שלכם, ולא מבינים מה לא בסדר, היכנסו לקרוא את הטקסט הזה. אתם עשויים לגלות שזה לא בגללכם (אבל כן באחריותכם)
5 דק' קריאה
כדי להגשים את עצמנו באופן שאנו יכולים, כדאי לנו לעבור מהפך בנקודת המוצא שלנו לחיים. אחרת, נמשיך להיטלטל בין תחושות של הצלחה וכישלון
3 דק' קריאה
מדוע ההבנה שהכל בסדר אמורה לגרום לנו לקחת יותר אחריות, כיצד הבנה זו יכולה לגרום לנטישה עצמית, ומהו הקשר בין כל זה לטעות ודיוק
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546