אם אתם מוטרדים מריסוסים שמתרחשים בשמים (או מדברים אחרים שעושים לנו), כדאי לכם לקרוא מה טוהר אומרים על הנושא

בתקשור שעשיתי הבוקר טוהר נשאלו שאלה לגבי תופעת הריסוסים בשמים. ביום זה במיוחד, חשוב לי להביא לכאן את ההתייחסות שלהם לנושא. זו נקודת מבט עם רלבנטיות רבה לחיינו:

– התופעה של ריסוסי מטוסים, רציתי לדעת האם יש שם תוכנית והאם באמת זה מסוכן? ואם זה מסוכן, מה אני יכול לעשות חוץ מלחזק את עצמי כדי לשמור על עצמי?

"אתה שואל אותנו, במילים אחרות, האם אני קטן וחלש וחסר אונים, ואנשים אחרים יכולים לפגוע בי. התשובה היא לא.

"אמנם אתה יכול להיפגע מבני אדם, אבל אתה אינך קטן וחלש כפי שאתה עשוי להרגיש באותם הרגעים בהם אתה מפחד ממה שקורה או לא קורה.

"אנו מציעים לך לתמוך בעצמך. התמיכה שלעיתים אתה מרגיש שחסרה ממקורות חיצוניים, היא מה שחסר בתוכך. בהרחבה של התמיכה הזו, אנו מציעים להתמקד. כך אתה הופך להיות יותר יציב ויותר בטוח.

"לא נאמר שאתה הופך להיות יותר חזק, כי המנוגד לחלש הוא אינו חזק. המנוגד לחלש הוא נוכח.

"כאשר אתה נוכח בעולם זה, ההשפעה שיש לאנשים כאלו ואחרים, לחומרים כאלה ואחרים, היא הרבה יותר מצומצמת. אתה הופך להיות יותר מחובר אליך, למקור התמיכה שאתה יכול להוות עבור עצמך, ומתוך זה המציאות הופכת להיות יותר מאוזנת. איזון שיכול לבוא לידי ביטוי גם באופן שבו החוץ משפיע עליך.

"אל תתמקד בשאלה האם באים לפגוע בי, אלא בחיזוק התמיכה הפנימית, שלך בעצמך".

רוצים עזרה להרגיש אחרת, לחיות אחרת, כלומר טוב יותר? אם כן, אז טוהר+ הוא המקום בשבילכם. היכנסו לכאן לפרטים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

מוצ"ש, 28.5.22, 20:00-22:00 * אונליין

מפגש רביעי בסדרת מפגשי התקשור לשנת 2022, היא שנת "הגילוי האלוהי". טוהר מעבירים במפגשים אלה את נקודת המבט שלהם על החיים, על האופן בו הכל עובד. הם עוזרים לנו לגלות את מה שכדאי לנו לגלות על עצמנו ובכלל, לכתוב מחדש את עשרת הדיברות. 
100 שקלים למפגש, 70 שקלים למנויי טוהר+.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

3 דק' קריאה
תקשור חשוב של דן נחל גרשינסקי, שיעזור לכם להתמודד טוב יותר עם שינויים בחיים ולדעת איזו הכוונה אפשר לקבל מהרוח (ואיזו לא)
5 דק' קריאה
מה זה אומר, לחיות מתוך חגיגה? טוהר שופכים אור על מושג חדש שהם משתמשים בו, מידע הלקוח מתוך סדרה של תקשורים בנושא זה
5 דק' קריאה
לרגל יום ההולדת ה-46 שלי, אני חוזר לספר על מה שקרה ביומולדת 19 שלי, ומה שקרה מאז ועד היום
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546