תקשוידאו עם טוהר על שינויים ופרידות

כדי לפנות מקום לחדש, עלינו להיפרד מהישן, וזה אתגר משמעותי עבור רבים מאיתנו. בתקשור המצולם טוהר מתייחסים לזה ומביאים איתם בהירות ועידוד לכל מי שנמצא במצב זה
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

כדי לאפשר למשהו חדש לקרות בחיינו, עלינו להסכים להיפרד ממה שאנו מכירים. עובדה זו יכולה ליצור קושי של ממש אצל חלק מאיתנו, בעודנו מתקשרים להיפרד ממה שאנו מכירים – מחשבה, אמונה, תפיסת עולם; אנשים, בתים, מקומות עבודה – כדי לאפשר מקום להתחדשות.

טוהר מתארים את המציאות הזו, מסבירים מדוע זה קורה ואיזה מחיר אנו משלמים, אם אנו מאפשרים לעצמנו להתנגד לשינוי לאורך זמן. בכך, הם מעודדים אותנו להסכים לשינוי, גם וכאשר הפרידה מהמוכר אינה קלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

חופש להיות

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. קבוצה פעילה הנפגשת אחת לשבוע אליה אפשר להצטרף.
מחיר: 170 שקלים לפגישה

מאמרים נוספים בנושא

7 דק' צפייה
בתקשור זה טוהר ממשיכים לדבר על אהבה ועל ההשפעה שלה עלינו, ומציעים במה להתמקד כדי להעמיק את נוכחותה בתוכנו ובחיינו
30 דק' האזנה
מה צריך כדי ליצור אחדות בעולמנו המפולג? האם זה אפשרי? מדוע הכל נהיה כך אם אנחנו נמצאים בתהליך של שינוי? ואיך יוצרים את השינוי הזה? כל התשובות בפרק החדש
8 דק' צפייה
זה לא רק אור, אלא גם אהבה הנכנסת לעולמנו עוד ועוד. טוהר מתארים בתקשור זה כיצד זה משפיע עלינו וכיצד אנו יכולים לעזור לעצמנו בתהליך
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546