"קחו בחשבון את המערבולת המתקיימת על כל מה שהיא צפויה להעלות. אם תהיו מודעים לה, יהיה לכם בהחלט קל יותר"

המערבולת – קובץ להורדה

אם כך, שלום.

אנו מתחילים במפגש נוסף, מפגש מעורבל. באווירה של מערבולת אנו נפגשים. זוהי האנרגיה שיש בזמן הזה. הכל מתערבל, משנה מקום, משנה זוית, משנה צורה. ראש ורגש נפגשים במקומות לא צפויים, בצורות לא הגיוניות, מפגש המקבל ביטוי מעט חדשני ומפתיע.

ההפתעה הגדולה, נדמה לנו, הצפויה להיות בזמן הזה לאנשים רבים היא עד כמה הם רגשיים. בני אדם רבים שאהבו להגדיר את עצמם כאנשים רציונאליים או הגיוניים, עשויים לגלות בזמן הזה עד כמה הם רגשיים. הסוד הגדול שנחשף בזמן הזה הודות למערבולת המתחוללת היא עד כמה אתם רגשיים.

רגשות שבני אדם רבים אהבו להסתיר במקומות סגורים מתפרצים החוצה בעוצמה כה גדולה עד שרבים צפויים להיות מופתעים מאוד מכמה הם רגשיים. והרגשות הללו, שצפויים להיות בולטים ומורגשים בזמן הזה, עתידים לעשות לבני אדם את הדבר שהם לא אוהבים שקורה להם – להכניס אותם לתוך חוסר אונים.

זהו הדבר היחיד שמאפשר לעבור מצב של מערבולת בשלום – להרים ידיים ולהיות בתוך האנרגיה המתערבלת. המלחמה באפקט של המערבולת, המלחמה ברגשות המתפרצים, הופכת את הכל לקשה יותר, ולעיתים אף למסוכן יותר. משום שבמלחמה הזו שבני אדם מנהלים באופן מוגבר מבעבר ברגשות שלהם יש את הסכנה לקבל החלטות מבלי לתת את תשומת הלב הנכונה לכל המרכיבים של המציאות.

אדם הנמצא במלחמה פנימית והוא נדרש לקבל החלטה לגבי תחום מסוים בחיים שלו, מול אדם שנמצא בשיתוף פעולה גדול יותר עם החלקים השונים בתוכו ונדרש לקבל החלטה דומה – זה שבשיתוף פעולה יקבל החלטה שתהיה תומכת יותר במי שהוא, לעומת האדם הלוחם, שעתיד לקבל החלטה שתהיה אולי לטובת רק חלק מהאינטרסים שלו, ואילו באינטרסים אחרים היא צפויה לפגוע.

לכן במלחמה הזו, המתקיימת בזמן הזה, יש אפקט מסוכן יותר מבעבר. במצב הזה שהוא כה רגשי, שבו הרגשות הם עוצמתיים וחשופים במידה גדולה יותר מאי פעם, חשוב לשים לב למלחמה הזו, לניסיון לעצור את הרגשות ולחזור לשליטה, לשמור על הגיון ועל קור רוח.

זה איננו הזמן להיות קרי רוח. גם מהסיבה שהרוח היא לעולם איננה קרה, וגם מהסיבה שזה פחות אפשרי מפעם. השלווה הזו בהתמודדות עם דברים היא איננה טבעית, היא כבר פחות אפשרית. לכן כשרגשות עולים ומתפרצים בזמן הזה, הדבר הנכון לעשות הוא קודם כל להיות בהם. קודם כל לתת להם להציף, ואם אפשר להמעיט במספר ההחלטות שיש להחליט. החליטו רק את מה שהכרחי, ותנו למה שאינו הכרחי להדחות. משום שהרגשות שמציפים דורשים קודם כל ביטוי, לעיתים גם זמן של ריפוי.

בתוך הרגשות, כפי שידוע לחלקכם, יש זכרונות. והזכרונות הם כמו חריטות. אם הייתם משווים את עצמכם לרכב, אז אפשר לומר שיש הרבה מכות בפח ממנו אתם עשויים. המכות הללו בחלקן יותר בולטות, יותר נראות לעין, והמערבולת היא סוג של מוסך, אם תרצו, שמבקש עכשיו לתת תשומת לב למקומות שזקוקים לריפוי.

בתוך הרגשות עולים ומציפים הרבה זכרונות. הם עשויים להיות הגיוניים, דוגמת זכרונות משנים קודמות בחיים שלכם; והם עשויים להיות לא הגיוניים, כמו זכרונות מחיים קודמים או זכרונות שאין שום סיבה לזכור אותם, כאלה שלא הייתם אמורים לזכור משום שהם מדברים על אירועים שלא הייתם אמורים לעבור, זכרונות שעשויים לטלטל במידה זו או אחרת את כל מה שידעתם על עצמכם ואת מי שקיוויתם להיות.

הטלטלות הללו זכרונות, אם הן גדולות ואם הן קטנות, דורשות תשומת לב בזמן הזה. הטלטלות מבקשות מכם להכנס לעומק יותר של מי שהייתם, כדי לנקות את מי שאתם היום מההשפעה של העבר שלכם. כך שהדרך הטובה ביותר לעבור סוגים כאלו של מערבולות כפי שיש כעת בעולם שלכם, היא להיות בחוסר האונים, ולגלות מידה גבוהה יותר מהרגיל של גמישות.

אנו מזכירים זאת במפגשים אחרונים, ומזכירים זאת גם הפעם. להסכים לצאת מההגדרות שלכם, ולהכיר את עצמכם בצורה שלא בטוח שהייתם רוצים להכיר. זה יכול להיות במה שאתם אוהבים ולא אוהבים לאכול, זה יכול להיות במה שאתם אוהבים ולא אוהבים לשתות, זה יכול להיות במה שאתם אוהבים ולא אוהבים ללבוש. זה יכול להיות בתכונות פנימיות שהייתם רגילים לאהוב ופתאום לא, ולהיפך. זה יכול להיות ברגשות שפעם לא אהבתם להרגיש ופתאום תרגישו בהם יותר נוח – ולהיפך.

הדעת מתבלבלת ומתבלגנת כתוצאה מהמערבולת, וכדאי לאפשר לזה מקום. להסכים להתרחב בתפיסה של מי שאתם, כדי לתת מקום למי שאתם עתידים להיות.

צעד קדימה

ראו מה קורה בזמן הזה מנקודת המבט שלנו. נדמה לנו שאתם עושים צעד אחד קדימה. אולי חלקכם היו מעדיפים לעשות יותר מצעד אחד, אבל אם תסתכלו על זה מנקודת המבט שלנו, צעד אחד הוא לעיתים הרבה יותר ממה שאתם חושבים שאתם מסוגלים להכיל.

אתם עושים צעד אחד קדימה בבטחון העצמי שלכם. יש אמת אשר נמצאת בתוככם, אשר מתהווה בתוככם, שאתם בונים ומלטשים מזה זמן – לעיתים זה יכול להמשך כמה שבועות ולעיתים זה יכול להמשך כמה גלגולים. כך או כך האמת הזו מתבשלת, ובזמן הזה היא הופכת להיות מוכנה לביטוי, ואתם עושים צעד אחד קדימה בביטוי שלה.

האמת מוציאה אתכם קדימה מהמקום שבו אתם רגילים להיות, ומביאה אתכם לסוגים חדשים ומפתיעים של חשיפה. הצעד הזה קדימה הוא שיוצר ומחכה מעבר למערבולת. הוא יוצר אותה ומחכה מעבר אליה, משום שיש צורך חשוב בניקוי ופינוי, אם אפשר לומר, של זכרונות ורגשות, של כעס על רגשות וזכרונות, בשביל שאפשר יהיה לעשות עוד צעד קדימה.

הצעד הזה יכול לקבל הרבה ביטויים. הוא יכול להתבטא במה שאומרים ובמה שמרגישים ובמה שעושים; הוא יכול להתבטא במקום העבודה, בשינוי של מקום עבודה, הוא יכול להתבטא בשינוי של הרגשה במקום העבודה. הוא יכול להתבטא בזוגיות, הוא יכול להתבטא במערכות יחסים, הוא יכול להתבטא במצב של הגוף. הוא יכול להתבטא בכל תחום בחיים שלכם כבני אדם.

החיים במובן המיידי והפרטי אינם אמורים להשתנות בדרך כלל באופן דרמטי. לעיתים כן, אך בדרך כלל זה איננו הצורך. מה שמשתנה, וזה העיקר, זה הבטחון שממנו אתם מתנהלים בעולם. יש שכבה של כאב, של פחד, היוצרים הסתרות אשר מתפרקת.

אתם יכולים להיות יותר חשופים בביטוי של מי שאתם בזמן הזה, וחשוב להבין דבר מה ולקחת בחשבון דבר מה – החשיפה הזו בזמן הזה עתידה לחולל לידכם עוד מערבולות. בני האדם הנמצאים לידכם היו רגילים להגיב אליכם באופן מסוים. מאחר ואתם עושים צעד קדימה והם ממשיכים בדרך כלל להגיב באותה הצורה בה הגיבו בעבר, הפער בין האוטומט שלהם לשינוי בתוככם יכניס גם אותם למערבולת, משום שהאנרגיה שהם שולחים מהם החוצה שבעבר היתה משתפת פעולה עם האנרגיה שלכם בצורה מסוימת, חוזרת בחזרה אליהם מבלי לקבל מענה של ממש.

כתוצאה מכך, היכן שהיה שיתוף פעולה פתאום עשוי להיות סוג של קרע. והם, מצידם, נכנסים למערבולת. מערבולת היא מערבולת, ובמפגש בין שתי מערבולות עשויה להיות מלחמה. לשם הדברים עשויים להתפתח, וכאשר מדובר על מדינות הדבר עשוי ליצור מלחמה גדולה.

מה שעליכם, כמי שמטפלים בעצמם ומשחררים את עצמם לחופשי, לשים לב אליו הוא שאתם משתנים וכתוצאה מכך יש יותר חיכוכים עם האנשים שלידכם. שימו לב אליהם, לחיכוכים האלה, שימו לב למערבולות הנוצרות סביבכם, וזכרו שזו תגובה לשינויים שאתם עוברים.

ביקורת עצמית

הדבר העיקרי שכדאי לשים לב אליו בזמן הזה הוא לתחביב שלכם לרדת על עצמכם. זהו תחביב גלקטי. גלקסיה שלמה עסוקה בזה, ובפלנטה שלכם יש בכך מידה רבה של הצטיינות, בלחשוב שאתם אינכם מצוינים.

מדוע כדאי לשים לב לתחביב הזה בזמן הזה? מסיבה אחת עיקרית. כשהמערבולות יתחילו להיווצר מסביבכם וסביב האנשים שאתם רגילים להיות איתם בקשר, אתם באופן כמעט מיידי תרגישו לא בסדר. אתם תתרגמו פעמים רבות את המערבולת שלידכם בתור סימן לכך שאתם חייבים להשתנות, ולחזור להיות מי שהייתם. אם תעשו זאת אנו נצטער מאוד, משום שמה שכדאי להבין מתוך החיכוכים הללו שעתידים להיווצר הוא שאתם משתנים, ושהשינוי הוא נכון. אין כל רע בחיכוכים הללו ובמערבולות שייווצרו באנשים שלידכם.

בני האדם כולם צריכים להשתנות, וההבדל ביניכם, לעיתים, לבין אלה שלידכם, הוא שאתם רוצים לעשות את השינוי באותן מודע. לפיכך אלו הרוצים להשתנות באופן מודע לרוב ישתנו לפני אלו שאינם רוצים להשתנות באופן מודע. הדבר דומה לפעולה של דומינו – כולם משתתפים במשחק, אבל אלו שנופלים קודם מפילים את השאר.

זכרו שאין קורבנות בתוך כל מה שקורה, ולכן אין שום סיבה לכעוס על עצמכם אם בני האדם שלידכם אינם מגיבים טוב לעובדה שאתם הפסקתם להיות נחמדים כבעבר או נוחים לניצול כבעבר. זכרו שהדבר נחוץ, משום שיש רצון קולקטיבי של כל בני האדם לעשות עוד צעד אל מעבר לדפוסים המקובעים בכדור הארץ של שליטה. כל בני האדם בפלנטה הזו מבקשים לעשות עוד צעד לכיוון של חופש.

אלו המבינים זאת באופן מודע ועושים זאת באופן מודע נדמה לנו נמצאים במצב מורכב. מצד אחד אתם נהנים יותר מהתוצאות כי אתם פחות מופתעים מהן ומבקשים אותן יותר. מצד שני אתם סובלים יותר מהתוצאות, כי אתם חווים אותן יותר, ויש תוצאות מהנות ויש תוצאות קשות. יש חיכוכים והם גוברים בזמן הזה, וכדאי לקחת זאת בחשבון.

גוף וכסף

הכל כרגע נדמה לנו מסתחרר, ובתוך הסחרור הזה, בתוך המערבולת הזו, קורים דברים מעניינים מאוד לשתי אנרגיות חשובות מאוד במציאות הפיזית. הראשונה היא הגוף והשניה היא הכסף. אלו שתי האנרגיות שאנו מבקשים לומר עליהן מספר מילים.

הגוף שלכם. מה שעתיד לקרות הוא שאברים רדומים עשויים להכנס לפעולה מחדש. הם עשויים להתחזק ברמה כזו, שמה שהרפואה הקונבנציונאלית מגדירה כאבר לא פעיל עשוי באופן קונבנציונאלי לעבוד. כשאיבר שאמור לא לתפקד מתחיל לתפקד, התוצאה היא אותה תוצאה שתקרה במפגשים שלכם עם אנשים – עשויים להיווצר חיכוכים בין אבר שחזר לתפקד או התחיל לתפקד לבין אברים שלא.

המשמעות של החיכוכים הפנימיים הפיזיולוגיים הללו היא שאתם עשויים בזמנים מסוימים להרגיש מאוד לא נוח. מיחושים מוזרים וכאבים מוזרים עשויים להתעורר במקומות מוזרים בגוף שלכם, מהסוג שכפי שאתם אומרים, לא ידעתם שהם קיימים. כדאי לקחת זאת בחשבון ולא להבהל. אם החיכוכים גדולים מדי ואתם סובלים מאוד, אז בקשו עזרה רפואית, אבל נדמה לנו שהסבל העיקרי שאתם עשויים לחוות בזמן הזה כתוצאה מהחיכוכים הפנימיים הללו הוא הצורך באבא ואימא שיטפלו בכם. מאחר ואנו לא ממליצים לחזור להיות ילדים אם הם אינכם חייבים, אנו מציעים שתמצאו תחליף הולם לאהבה שאתם מרגישים בחסרונה.

כך או כך כדאי לאפשר לביטויים ולשינויים הפיזיים הללו לקבל מקום. להסכים לכך שיש תחושות חוסר נוחות והן אמורות להיות כעת, בזמן הזה. משום שאיברים צריכים להתחיל לתפקד בינם לבינם בצורה שלא הייתם מורגלים אליה קודם. המשמעות לטווח ארוך של כל זה היא שהגוף האנושי, זה שנבנה מחדש ועובר הטוויה מחדש, אמור להיות חזק יותר ממה שאתם רגילים לו, ועמיד יותר. זה סוג של אנטי אייג'ינג, רק שלא צריך קרמים בשבילו. זה דבר אחד שאפשר לומר לגבי גוף.

דבר נוסף לומר לגבי כסף. הכסף מטייל בעולם הזה, כפי שאתם שמים לב. בני האדם שיש להם אותו מעבירים אותו בין חשבון בנק לשני שכולם רשומים על שמם, ואלו שאין להם אותו מסתכלים מהצד ומקנאים. כך, נדמה לנו, מתנהל הרבה מהמשחק של בני האדם בכספים.

אתם עשויים להיווכח בזמן הזה כיצד המשחק הזה מתחיל להתפרק. בני האדם שרגילים לאחוז היטב בכסף שלהם ולא להרפות ממנו עשויים לגלות יום אחד שהכסף עזב אותם, ואלו שהרגישו בחסרונו של כסף לאורך זמן עשויים לגלות אותו לידם באחד מהבקרים שלהם. חשוב לומר שאין פה רובין הוד. אין אדם שבא לוקח כסף מאחד ומעביר אותו לשני. הכסף נדמה לנו מעמיד פנים של ישות בפני עצמה, המחליטה לעשות מעברים בלתי צפויים מאדם עשיר לאדם עני.

מי האנשים אשר צפויים לחוות את המעבר הפתאומי הזה? אנו נאמר זאת כך. אלו האוחזים בכסף ושולטים באמצעות הכסף עשויים להרגיש מעט בחסרונו. אלו שאוהבים להרגיש שיש להם ואוהבים לדעת שהם היחידים ככאלה, צפויים להרגיש מעט בחסרונו. אלו המוכנים למשחק שהכסף מביא איתו, מוכנים ללמוד מהו שפע, עשויים פתאום לקבל מעט ממנו.

כך או כך, גם המצב הזה וגם המצב הזה, שניהם נזילים. כמו כסף, הם ברי שינוי. כלומר, בני אדם כולם צריכים ללמוד בזמן הזה יותר גמישות, וכסף נדמה לנו הוא כלי טוב המאפשר ללמוד את זה. העדר של כסף הוא ביטוי של נוקשות, ואנשים המוכנים ללמוד גמישות עשויים לקבל אותו, ואלו המתנגדים ללמוד גמישות עשויים לאבד אותו, או לחילופין להשאר בלעדיו.

נוכחות של כסף בחיים מבקשת מהאדם ללמוד גמישות, משום שהכסף מאפשר ביטוי עמוק של צדדים שונים במי שאתם. אתם עשויים לרגע להביע את הצורך הזה ולרגע להביע את הרצון הזה, וכל אחד מהם יקבל ביטוי, אם יש צורך כמובן, באמצעות כסף. מה קורה כאשר אתם מקבלים כסף? אתם עשויים לעיתים להיות נוקשים. אתם מפחדים לאבד, מפחדים להישאר בלעדיו, ואז מחליטים שלא להוציא אותו. הנוקשות הזו תשאיר אתכם בלעדיו.

נדמה לנו שאם אתם רגילים לחיות ללא כסף אתם רגילים לסוג חיים מצומצמים, צרים וקשים, שבהם אתם נאבקים בשביל כסף. אלו חיים קשים משום שאתם נאלצים כל העת להדחיק רצונות שונים שיש לכם. כסף יכול להגיע, כסף יכול לגדול, כסף יכול להישאר אצל מי שמוכן לבטא את עצמו יותר בעולם, ויהיה מוכן להיות גמיש, מוכן להשתנות בתפיסה שלו את הדברים ואת עצמו. לכן, אם אתם רוצים באמת להפוך להיות אנשים עם כסף, נוקשות היא הדבר שיש לטפל בו, והנוקשות היא למעשה הדעות שמנהלות אתכם, הדעות שלכם על עצמכם, הדעות שלכם על מה מותר לכם ומה אסור לכם, מה טוב בשבילכם ומה רע בשבילכם. אם תסכימו יותר להתגמש בדעות הללו, להפתח לדעות חדשות לגבי מי שאתם, אתם עשויים להנות מהכסף שיש ומכסף שיבוא, שיאפשר לכם את המימוש של הדעות החדשות הללו.

בסיס של אופטימיות

דבר אחרון נדמה לנו שיש עוד לומר בערב זה. העולם הזה שאתם חיים בו עובר טלטלה. היא ממושכת, היא מורכבת והיא אורכת כבר זמן רב במושגים של בני האדם. זה שנים לא מעטות שהתרבות של בני האדם עוברת שינוי, והיא עתידה להמשיך ולעבור את השינוי הזה גם בשנים הבאות. יש יותר אמצעים המאפשרים לבני האדם לבטא את מה שבעבר היה מוסתר, והמעבר מעולם של הסתרה לעולם של חשיפה מערער את כל היסודות של החיים כפי שאתם מכירים אותם.

העולם משתנה בהרבה רמות, לא רק ברגשות שאתם מתחילים להרגיש ובעבר לא הרגשתם, כי אם גם ברמות פלנטריות, כאשר הפלנטה שלכם הופכת להיות בוהקת יותר וגלויה יותר לעיניים שמסתכלות עליכם מהחלל. בתוך הטווח הזה שבין האישי לבין הפלנטרי נדמה לנו שהכל מזדעזע, ויש הרבה פחד ממה שעוד עתיד לבוא וממה שעוד עתיד לקרות.

אנו מבקשים להזכיר לכם להיות בתוך הרכבת הזו, אתם קוראים לה רכבת הרים, ולזכור שיש לה את הפוטנציאל למה שתגדירו כסוף טוב ובטוח. אבל עליכם לעבור בשביל זה את הטלטלות. העולם הזה אמנם קורס במידה זו או אחרת ועתיד להמשיך ולקרוס במידה גדולה יותר, אבל חורבן הוא איננו בהכרח הדבר שחייב לקרות. יש מידה של אופטימיות בסיסית בתהליך הזה, והיא מקבלת חיזוק מהאופן שבו הוא מתנהל – לפחות מנקודת המבט שלנו.

למרות שיש פער שאתם נוטים לחוות בין תפיסה מלאכית לתפיסה אנושית, אנו אומרים שגם מנקודת המבט האנושית יכולה להיות מידה מסוימת של אופטימיות. יש כוחות רבים שמתעוררים אשר דורשים שינוי במובן הבריא של המילה, ומשקיעים אנרגיה בשביל ליצור אותו. העובדה הזו נותנת לפי דעתנו מידה של אופטימיות מהאופן שבו הפלנטה הזו מתפרקת מהשליטה שהיא היתה רגילה להיות בה.

לפיכך, מה שאנו אומרים, המשיכו להקדיש זמן ותשומת לב לעצמכם. קחו בחשבון את המערבולת המתקיימת על כל מה שהיא צפויה להעלות, וזכרו שאינכם יכולים לחמוק מההשפעה שלה, אך אם תהיו מודעים לה, יהיה לכם בהחלט קל יותר. מתוך זה נדמה לנו אתם עתידים להמשיך ולעבור וליצור צורת חיים הרמונית יותר, אם זה באופן אישי, ובהמשך, גם באופן עולמי.

שמחנו.

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

"להתאבד אל תוך הריק הזה, להסכים להרפות מפחד עתיק, ולעשות את מה שההגיון שלכם אומר לכם, אבל הפוך"
"החלטנו לעסוק במפגש זה מעט בנושא של הורים וילדים. הבחירה נעשתה מכמה סיבות, שאותן אנו נפרט במהלך הערב"
"צד אחד קריסה של מערכות ישנות, ובו זמנית ופריחה של מערכות אלטרנטיביות. היצירתיות של בני האדם עומדת להיבחן בקרוב"
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546