"גייסו את העזרה של הפיות ושאר יצורי היער על מנת לשנות דעת ותפיסות על מי שאתם, על איך שהחיים שלכם אמורים להראות"

זיכרון מהבית – קובץ להורדה

אם כך, שלום.

אנו מתחילים במפגש, מפגש נוסף. למפגש הזה יש משמעות כפולה. יש מפגש שמתרחש ברגעים אלו בקו הזמן שלכם, בנקודת המרחב הזו, בממד שלכם. אתם מכנים את המפגש הזה מפגש של תקשור, שני ממדים שנפגשים לכמה רגעים. אך בזמן הזה מתקיים מפגש נוסף. הוא מתקיים בו זמנית במקומות שונים בעולם שלכם. המהות של המפגש היא מהות דומה, שני ממדים שנפגשים והופכים לזמן מה לאחד, לממד אחד.

ההתנגשויות הבלתי פוסקות בין עולמות, התנגשויות בין תפיסות עולם, בין דעות, התנגשויות בין עמים, התנגשויות של מאבקים. התנגשויות של אנשים זה בזה. הזמן הזה, נדמה לנו, מלא בהן, בהתנגשויות הללו. לעיתים אלו נתפסות כהתרסקויות, לעיתים הן נתפסות כצורה של ליטוף. אך במהותן מדובר בהתנגשויות. עולמות שונים, תפיסות שונות, דעות שונות, רצונות שונים, תשוקות שונות מתנגשים זה בזה.

מספר פעמים מאז המפגש הקודם שלנו, שבממד שלכם התחוללו מה שקרוי רעידות אדמה אנרגטיות. רעידות האדמה הללו מחוללות ומאפשרות את ההתנגשויות הללו, הן הגרעין אשר מתחיל התנגשויות רבות בזמן הזה, והתנגשויות שעוד צפויות להמשיך בעתיד הקרוב שלכם.

הסיבה הראשונית והמהותית אשר עומדת מאחורי ההתנגשויות הללו היא הצורך וההסכמה לקיים מפגש. לקיים מפגש בין הממד שמתוכו אנו נובעים, לבין הממד שבתוכו אתם שוהים. למעשה, בין הממד ממנו אתם נובעים כולכם לבין הממד שבו שכחתם מה המקור ההשראה שלכם, מה מקור השפע שלכם. מהו מקור הזרימה, המאפשר לכל זה להתקיים.

במובן מסוים, מהות המפגש הזה עוסק בשכחה, ולמעשה, המטרה של מפגש זה הוא לנסות ולרפא התקף סניליות עמוק במיוחד, עתיק במיוחד, המאחד ומשותף לכלל הישויות אשר הפכו לבני אדם.

שכחה של מי אתם, שכחה של הבית, של המהות שממנה כולכם נובעים. שכחה של הפוטנציאל, של היכולת, ובעיקר שכחה של הדרך, שבאמצעותה אפשר לגשר בין הנקודה בה אתם נמצאים לבין הנקודה אליה אתם הולכים, לבין הנקודה אליה אתם רוצים להגיע. מפגש זה עוסק בזמן הזה בשכחה ובהזכרות, ובדרך שבאמצעותה ניתן למוסס את אותה סניליות עתיקה.

יצורי הקסם

אחת הדרכים שבאמצעותן אנו משתמשים בזמן הזה בשביל למוסס את הסניליות שלכם הוא לגייס בני ברית, בנות ברית ותיקים של בני האדם. כמה ממלכות שכולכם מכירים, שאינכם זוכרים כיצד להגיע אליהן, שולחות בזמן הזה את מיטב הכוחות, את מיטב המהויות. יצורי היער פושטים על העיר, והיכן שבעבר החזקתם דודי שמש אתם עשויים היום להחזיק נקודות מעבר שדרכן עוברות פיות לממד שלכם.

– דודי שמש… על הגג למעלה?

יש גם בגג למטה… היכן שיש גג, יש מעבר. אבל מה זה גג ומה זה בסיס, זוהי שאלה שאם היית פיה התשובה שהיית נותנת עליה היתה שונה מהתשובה שתתני עליה היום בתור בן-אדם. משום שזהו ממד ואלו ממלכות שבהן הכל פועל הפוך. האדמה היא האוויר והאוויר הוא אדמה. לפיכך מה שנתפס כמעוף הוא בעצם הליכה. הסתכלו על הממלכות הללו של הקסם בצורה הפוכה, ואז תוכלו לראות פעם נוספת את הבבואה האמיתית שלכם, את מי שאתם. זו תהיה גם הדרך למוסס את הפער, לגשר על הפער, בין הנקודה בה אתם נמצאים לבין הנקודה אליה אתם הולכים. עליכם יותר ויותר להסכים להפוך את היוצרות ולהסתכל על הכל מחדש, להסתכל על הדברים שאתם יודעים מההתחלה.

לצורך זה בדיוק מתגייסים בזמן הזה אותם יצורים של יער, ופושטים על הערים, על העיירות. גם על הכפרים, ולשמחתם של חלקכם, גם על הקיבוצים. הם מגיעים בזמן הזה לכל מקום, חמושים באמצעים משמעותיים שתפקידם הוא לדגדג אתכם. נדמה לנו שזהו דגדוג שנדרש בשביל להפוך את היוצרות. זוהי הפעולה הזו אשר נדרשת בשביל לגרום להגיון שלכם להתהפך, ולהתחיל להסתכל על הכל הפוך. למעשה, לחזור להסתכל על המציאות כפי שהיא באמת.

בשביל להפוך את המילים הללו למעט יותר פשוטות, אנו ניתן דוגמא החביבה עלינו במיוחד, וחביבה על חלק מכם. בני אדם רבים נוטים לתפוס את הרגשות שלהם בצורה מעט שלילית. הרגשות, עולם הרגש קיבל לאורך הזמן שמות תואר לא מחמיאים, כגון נחותים, שליליים. רגשות בכלל נתפסו כדבר שיש להתגבר עליו. כדאי להבין יותר ויותר את הקשר בין חוסר היציבות של הפלנטה הזו, של התרבות שאתם חיים בה, לבין העובדה שאתם מערערים פעם אחר פעם את הבסיס של הקיום שלכם, כלומר את הרגשות שלכם.

אינכם מבינים מדוע התרבות שלכם נמצאת על סף חורבן. אנו נסביר מדוע, משום שבני האדם אשר חיים בפלנטה הזו ויוצרים את התרבות הזו מקבלים כל העת החלטות שנובעות מבסיס לא יציב. הן נובעות מבסיס רגשי לא יציב, ואתם עושים כל העת פעולות רבות במטרה לערער אותו. אתם מכחישים רגשות, מתגברים עליהם, מדחיקים אותם ומנסים להפוך אותם לבלתי קיימים באמצעים כימיים כאלו ואחרים. כאשר אדם פועל בעולם מבלי החיבור הבסיסי שלו לאנושיות שלו, קבלת ההחלטות שלו תראה בהתאם. וכאשר מצרפים לאדם כזה עוד כמה מיליארדים כמוהו, התוצאה היא כדור הארץ, התרבות האנושית באמצע שנת 2006 שלכם.

נקודת הזמן הזה במרחב הזה היא איננה נקודה מחמיאה בעבור התרבות הזו. ובכל זאת, זו נקודה מעודדת משום שיש בכם הן את ההסכמה והן את היכולת להמשיך ולהשתנות. כך שאת אותו היחס שאתם מפנים בנחישות ובעקשנות כלפי הרגשות שלכם, אנו מציעים להמשיך ולבחון, לבחון מחדש. אולי כל מה שלמדתם אינו נכון? אולי הדברים פועלים הפוך? אולי בכל זאת, למרות ההורים שלכם, אתם עשויים לגלות שיש דבר מה מועיל בבכי? אולי אתם תגלו שיכולה לנבוע תועלת אם תרשו לעצמכם לכעוס? אם תסכימו לפחד? אם תסכימו לפחד אתם עשויים לעבור פעולה משמעותית של טיהור. משום שמי שעומד מאחורי שטיפת המוח הזו אשר מעודדת אתכם ללכת נגד עצמכם, הם פחדים.

שקט ושלווה

יש קבוצה כזו, שאתם קוראים להם פחדים. קבוצה זו היא פיקטיבית באותה המידה שהיא משמעותית, וכיאה לספריה חיה יש לקבוצה הזו מטרה אחת: להשמיד אותה. להנות ממנה זמן מה, ולהשמיד אותה בסופו של דבר. זה המשחק, שהוא איננו כה קל או חסר ערך כמו המשחקים שלעיתים אתם משחקים בהם בילדות שלכם.

עכשיו, מהפחדים הללו נובעים כל העת רעיונות. רעיונות שאתם מתרגמים לסרטים, לספרים, למוזיקה, לסדנאות, לטיפולים, למורים ולתלמידים. הרעיונות האלה מדברים על שליטה עצמית, על איזון פנימי ועל שקט. הם מדברים, במילים פשוטות, על הכחשה, על הדחקה והכחדה. לא יותר ולא פחות. בספריה חיה לא יכול להתקיים שקט. אין שקט בפלנטה הזו, ולאור כמות החוטים שאתם מעבירים כדי ליצור את האינטרנט שלכם, לעולם גם לא יהיה שקט.

כך או כך, בפלנטה שהיא ספריה חיה, שקט לא יכול להתקיים, משום שכל העת רוחשת כאן פעילות רב ממדית. ביום שבו הפלנטה הזו והתרבות הזו יחזרו לתפקוד המקורי שלהן, שקט יהיה הדבר האחרון שתמצאו פה. למעשה, ספריה חיה זה המקום היחיד שאין בו שקט. שקט אי אפשר ליצור במקום שהוא ספריה חיה, כי דבר חי הוא איננו דבר שקט.

ספריה חיה היא מהות רב ממדית אשר קשורה, מאגדת, מאחד ומלכדת תרבויות ממקומות שונים, מעולמות שונים ומממדים שונים. נציגויות רבות מספור מתקיימות בו זמנית על פני האדמה הזו הן בממד שאתם מגדירים כפיזי והן בממדים שאתם אינכם מגדירים באופן פיזי. בשביל שכל הממדים הללו יחזרו, יתאחדו ויפעלו כאחד, שקט הוא הדבר היחיד, הראשון והמשמעותי מכל הדברים שאתם נדרשים להפרד ממנו. מאחר ושקט כבר אין, אנו ממליצים לכל בני האדם להפרד מהפנטזיה לחזור לשקט.

אין תפקידכם להיות בשקט. זה מה שאמרו לכם ההורים שלכם, והסיבה שאתם מפספסים את העובדה הזו בעודכם הולכים למורים רוחניים אשר מציעים לכם ומלמדים אתכם להיות בשקט, היא דבר נסתר מענינו. ההורים שלכם השתיקו אתכם, ואתם מיישמים את התפיסה העתיקה הזו בדרכים רוחניות המלמדות אתכם לשתוק. השתיקה אומרים לכם שזו הדרך הנכונה, היעילה והמהירה להגיע לשקט. עכשיו, בשקט אנו נאמר, שזה לעולם לא יקרה! אין זה אפשרי להגיע לשקט אלא אם כן אתם רוצים להגיע להכחדה.

אם אתם רוצים להגיע להכחדה, אנו ממליצים לכולם ללבוש לבן. משום שלבן הוא צבע טוב לפרידה, הוא מהות נטולת ייחודיות. זו אמנם מהות אשר מאחדת את כל הצבעים, אך היא איננה נותנת ביטוי לאף אחד מהם. מהו לבן? הוא יכול לחבר אתכם לאלוהים אך הוא יכול גם להמית אתכם. השאלה היא מאיזה מקום אתם באים. אם אתם רוצים להגיע לשקט ואתם לובשים לבן, הדרך משם ללוויה הרגשית שלכם היא מהירה מאוד. מלוויה רגשית החיים לא יראו טוב יותר.

הגיע הזמן קצת לעשות סדר.

אבל אם התפקיד שלכם במסע הרוחני שאתם עושים הוא לחזור לחיים, להכיר את הרבגוניות של מי שאתם, הרי שהצבע הלבן יכול בהחלט לעזור לכם. משום שהשקט שיש בצבע הזה יכול לעורר ולחזק את הקולות הפנימיים שלכם. אבל אם אתם לא רוצים לשמוע את הקולות שלכם, לבן יכול להיות צבע הרסני מאוד.

שימו לב, אין לנו בעיה עם צבע. בכלל, בעיות זה לא משהו שאנו מתמודדים איתו. נקודת המבט שלנו היא איננה שלילית. להיפך, היא מבקשת מכם לבחון הרגלים, וההרגלים הרוחניים של בני האדם מעניינים אותנו יותר מהרגלים אחרים, משום שבנקודה שבה אתם פונים לאור ומיישמים רעיונות של אור באמצעים של פחד, זו הנקודה הבעייתית והמסוכנת מכל.

כאשר הלב שלכם נפתח כתוצאה מהתרחבות אנרגטית שאתם חווים במפגשים רוחניים, שם קל יותר מאשר בכל מקום אחר לפחדים לדבר ולהכנס. מאחר ויש רבים שמערבבים בצורות יצירתיות מאוד בין רעיונות של אור לכלים של פחד, הסכנה שעומדת בפתחם של בני האדם אשר פוסעים במסע רוחני רק הולכת וגדלה. היכן שהלב פתוח היושר והניקיון חייבים להיות גדולים מאוד, וזה נדמה לנו נדיר מאוד בעולם שלכם. כך, כפי שאתם לעיתים אולי אומרים, עולם הרוח שמביא רוח של שינוי לפלנטה הזו, פותח פתח בו זמנית לעולם הפחד. הוא מאפשר התחזקות של כוחות עתיקים שתפקידם הוא אחד: להשאיר את הפלנטה הזו חרבה ושוממה. בודדה, קרה ונטולת חיים.

אנו מציעים לחזור ולבדוק מהם חיים עבורכם. מהי חיוניות, מהי חיות. כיצד אלו מתממשים. אנו מציעים לכם, אם תוכלו, לחזור ולבקר ביער. אם אינכם יכולים לעשות זאת באופן פיזי עשו זאת באופן תודעתי. חזרו ליערות האחרונים שעוד נותרו על הפלנטה הזו ושהו בהם מספר דקות. אנחנו די בטוחים, ששקט לא תמצאו שם. אלא אם כן תבואו גם לשם עם פקקי אוזניים.

הטבע הבראשיתי שעוד מתקיים בפלנטה הזו הוא דוגמא מצוינת לספריה החיה. אוסף של מינים, של זנים, של יצורים, המתקיימים זה עם זה, זה לצד זה. זה בתוך זה לעיתים. הם מייצגים מבלי שתדעו תרבויות שונות ורבות. שקט אינו מתקיים, שיתוף פעולה כן.

אובדן הסקרנות

אתם מקובעים מאוד בתור בני אדם, הולכים בדרך מסוימת. הבעיה העיקרית בדרך שבה בני האדם רגילים ללכת היא התרגום הקלוקל של מושג האחדות. אנו מדברים על התרגום הזה פעם אחר פעם ואנו מבקשים לחדד אותו גם במפגש זה.

אינכם אמורים להיות אותו הדבר. לכו לטבע, חזרו ליער במדיטציות שלכם. לכו לראות סרטים העוסקים בטבע. האם אי פעם ראיתם צמחים או פרחים, פרפרים או בעלי חיים, גדולים או מורכבים יותר, הנראים דומים, אותו דבר? הרעיון הזה, שאתם משתמשים בו כבני אדם בשביל ליצור אחדות בקרב התרבות שלכם, זו היא איננה הדרך. אתם אינכם אמורים להיות אחד, וגם אם תהיו אחד לא תחזרו למצב התודעה שבאתם ממנו, לא תחזרו בדרך הזו הביתה. זוהי איננה הדרך.

אינכם אמורים להיות אחד ואינכם אמורים להיות בשקט. שתי תפיסות, האחת רוחנית יותר, האחת תרבותית יותר. שתיהן מתקיימות היטב באופן שבו התרבות הזו פועלת. אנו מעודדים אתכם לגלות את הנתיב שלכם, את מי שאתם. העידוד הזה מורכב מאוד, משום שאין מנקודת המבט שלנו שום דבר שיכול לעזור לכם. יותר נכון לומר שאין שום דבר שיכול להגיד לכם מה לעשות. עזרה באופן שתמיכה מתקיימת, עזרה כזו יכולה להיות והיא גם קיימת עבורכם. אך איש אינו יכול לומר לאף אחד מכם מה עליכם לעשות בשביל להיות מי שאתם. אינכם יכולים להיות דומים לאף אחד.

הדרך לחזור להיות ספריה חיה היא להיות הן ייחודיים, אינדיבידואלים אם תרצו, והן לתת מקום לשלל המחשבות, הרגשות והתחושות המהווים את מי שאתם. הספריה החיה לא מתקיימת רק בטבע, היא מתקיימת גם בטבע הפנימי. הרי אינכם באמת מצפים שכל התרבויות המתקיימות בפלנטות השונות ביקום שלכם וביקומים מקבילים הן כולן אותו הדבר. אז כיצד בעולם הפנימי שלכם הכל אמור להרגיש ולהיות כל העת אותו הדבר?

היכן איבדתם בדרך את הרפתקנות שלכם? מה קרה לסקרנות? שכחתם, נדמה לנו, כשיצאתם מהארון את הגמישות שלכם. הדברים אמורים לפעול זה בצד זה, זה עם זה. מחשבה בצד רגש, תחושה בצד תשוקה, רצון בצד רצון. אדם בצד אדם. אדם בצד פייה אם תרצו. למרות שהדרך לשם מעט ארוכה. אדם בצד חוצן, זו דווקא דרך פחות ארוכה. חוצנים יהיו בכדור הזה עוד לפני שיהיו פיות.

אין צורך להבהל, הם נמצאים פה כל העת, פיות לעומת זאת קצת יותר רחוקות. בני האדם נדמה לנו מסוגלים לקבל את הרעיון של חלליות מעופפות יותר מאשר של ישויות מעופפות. נדמה לכם שיותר הגיוני שאם מהות זרה תזוז ממקום למקום היא תעשה זאת באמצעות כלי מכאני, אך אם היא תעשה זאת באמצעות התודעה שלה… זה פחות הגיוני, ולכן יותר רחוק. הסיבה העיקרית שחוצנים אינם מתגלים היא שמרביתם, לפחות האינטליגנטים שבהם, טסים ממקום למקום באמצעות התודעה שלהם. בני האדם שכן פגשו אותם ואלו שכן חקרו אותם אינם מסוגלים להבין כיצד זה פועל, ומשום כך הידע על אותם מפגשים עדיין נסתר, ולכן המפגשים הללו עדיין מצומצמים. אך יש מהויות אינטליגנטיות, ואם תרצו שנהיה מעט אנושיים נאמר שיש מהויות שהן אינטליגנטיות מכם. קצת ציניות, אך הרבה אמת.

יש מהויות אינטליגנטיות, שהן אתם. רק שכחתם, שכחתם מי אתם, ואתם הולכים שבי אחר קבוצה של פחדים שמטרתה היא להפוך אתכם לחיילים בצבא ההשמדה. ביום שהם יעשו זאת, אם הם יעשו זאת, הם פשוט יצעידו אתכם לקצה כדור הארץ ושם תיפלו אל תהום. התפיסה שכדור הארץ הוא שטוח היא איננה מוטעית. היא אמנם לא פיזית, אך היא איננה מוטעית. היא אפשרית, ואלו אשר מאמינים לפחד יגיעו לסוף העולם ויפלו בו. אלו שלא יוכלו לפרוח בפלנטה אשר חוזרת להיות התפקוד המקורי שלה, המהות שלה, והיא ספריה חיה.

להפוך את היוצרות

השאלה נדמה לנו היא לאן אתם הולכים ומה אתם רוצים. הבחירה היא אישית, וגם כאן יש משמעות ותפקיד רחבים יותר לבחירה האישית שלכם. אם אתם רוצים לחזור להיות נציגות חיה של ספריה חיה אנו מציעים בזמן הזה להפוך את היוצרות, להסתכל על הדברים מחדש, על הדעות שיש לכם על עצמכם. אותן הדעות שאומרות לכם מה אסור, מה בסדר, מה נורא, מה כדאי להשמיד, להכחיד, לשנות. את כל הדעות הללו אנו מציעים לבחן מחדש. לבחור את אלו הקלות יותר לשינוי ולשים אותן בצד, ואז ללכת לדעות הקשות יותר לשינוי ולהתמקד בהן.

קחו את הזמן אשר אתם זקוקים לו בשביל הריפוי הפנימי שלכם. עוד דעה שכדאי לשים לב אליה, שהיא איננה נכונה. שינוי הוא תהליך איטי. למרות הניסיונות שלכם לגייס תפיסות רוחניות בשביל להצדיק שינויים מהירים שהם לא יותר מאשר עבודה בעיניים, האמת עדיין נותרה כפי שהיא. השינוי הוא תהליך איטי, איטי מאוד. ההסכמה להשתנות היא זו שקובעת את האיכות של העתיד שלכם. ההסכמה להשתנות קובעת את איכות העתיד, לא קצב השינוי.

אז אם אתם מסכימים להשתנות, קחו בזמן הזה כמה דעות עיקריות אשר מקבעות אתכם ומעוותות אתכם. שימו לב לדעות הללו, שנדמה לכם שהן נכונות. הסכימו לבחון אותם מחדש. במרבית המקרים אתם עשויים לגלות שהן אינן מדויקות.

גלו את המניע הנסתר, ולרוב תגלו שהוא איננו שייך לכם. גלו מהו הקול אשר מעודד אתכם ללכת בדרך שהיא איננה דרך של חופש, שהיא איננה דרך של אמת, שהיא איננה דרך של אור. אתם תגלו שהקול הזה חיצוני לכם ובכל זאת פנימי מאוד ואישי מאוד.

הסכימו להפוך את היוצרות. גייסו לצורך כך את העזרה של הפיות ושאר יצורי היער אשר נמצאים בעת מסביבכם. תנו להם מקום בין אם נראים לכם ובין אם לא, בין אם הם מורגשים עבורכם ובין אם לא. כך או כך הם נמצאים בנוכחות מוגברת. בקשו מהם את העזרה להפוך את היוצרות ולשנות דעת ותפיסות על מי שאתם, על איך שהחיים שלכם אמורים להראות.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

"ההסכמה לחזור הביתה היא זו שתחבר אתכם לעולם סביבכם. להקשיב ללב, לחזור לצחוק וגם לבכות, ומתוך זה לגלות שבבית אתם נמצאים גם כעת"
"זו הדרך, נדמה לנו, לרפא מקומות של בדידות, של מחלות, של חוסרים שונים ומשונים – בהסכמה להפוך להיות אנשים אחרים"
"יותר לבטא ולדבר, יותר לחשוף, להעז לקפוץ קפיצות עמוקות לתוך סודות אבודים, לתוך שתיקות עתיקות. אתם תהיו מופתעים לטובה לגלות מה באמת מיוחד בכם"
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546