"שלב נוסף בָמהפכה. לא בֵמהפכה אלא שלב בָמהפכה. הגדולה מכולן, הנועזת מכולן וגם השונה מכולם. עוד שלב במהפכה שהיא רב ממדית"

מהפיכה מרובת ממדים – קובץ להורדה

אם כך, שלום.

אנו מתחילים במפגש נוסף, שלב נוסף. שלב נוסף בָמהפכה. לא בֵמהפכה אלא שלב בָמהפכה. הגדולה מכולן, הנועזת מכולן וגם השונה מכולם. עוד שלב במהפכה שהיא רב ממדית.

היא מתחילה בפנים, ברבדים העמוקים של מי שאתם, ומשם היא הולכת ומתרחבת, היא הולכת ומתפשטת עד שהיא מגיעה לקצה המרוחק ביותר של היקום שלכם. היא מגיעה עד לקצה המרוחק ביותר, חוצה את הגבול שמעטים מבינים שהוא קיים, ונוגעת במה שנמצא מעבר. לכן זוהי מהפיכה שמזעזעת עולמות, משפיעה על עולמות רבים, על ממדים רבים, והיא מתחילה עמוק בתוך המעמקים.

עיניים נפקחות במעמקים

אפשר לומר שישנה התעוררות. זו מילה מדוברת היטב אך המשמעות של המילה הזו, או השימוש הנכון במילה הזו, יהיה בשביל לתאר את העובדה שעמוק בתוככם, במקומות כה עמוקים עד שאינכם זוכרים שהם קיימים, שם מתחילה התעוררות. התעוררות של זיכרון עתיק, עתיק עד מאוד, של מי שאתם. זוג עיניים צלולות ומאירות נפקחות עמוק בתוככם. התעוררות ברורה וחד משמעית, אחרי שינה ארוכה עד מאוד.

עזרה מממדים אחרים

זוג העיניים שנפקחות מחדש, ההתעוררות שמתרחשת, משפיעה עוד ועוד מאותו המקום העמוק שבכם על כל מי שאתם. ברבדים מסוימים, היבטים מסוימים של ההשפעה הזו אתם מכירים היטב, אתם חווים היטב ומתמודדים באופן כזה או אחר. על כך אנו רוצים מעט להרחיב, משום שישנו דבר מה אשר קורה במקביל.

ככל שהעיניים נפקחות במעמקים וההתעוררות הולכת ותופסת אחיזה, ככל שהנוכחות של שינוי מוקרנת עד לקצה המרוחק ביותר של היקום ומעבר לו, כך מגיעה תגבורת, עזרה, מממדים אחרים. עזרה שמגיעה וחוצה את כל הגבולות המוכרים, הגבולות שאינם מוכרים, ומגיעה בעוצמה רבה אל גבולות כדה"א.

אלו הבאים לעזור מתרכזים במושבות פיזיות ושאינן פיזיות סביב הפלנטה הזו וברגעים מסוימים, ברגעי מפתח, הם נכנסים פנימה ועוזרים להתעוררות להתרחב. כך, עוד שלב בהתעוררות הפנימית מביא לעוד עזרה חיצונית שמביאה לשלב נוסף בהתעוררות הפנימית. זהו תהליך יציב אשר מזין את עצמו כבר זמן מה.

עכשיו, בזמן הזה שבו אתם נמצאים, בהצטלבות הזו של זמן ומרחב, הדלת נפתחת שוב. אותה דלת שלא ניתן לראות, אשר נמצאת בגבולות כדה"א, נפתחת שוב. זהו כרגע עוד זמן מפתח. המפתח מסובב את המנעול והדלת נפתחת, ומסה אדירה של חוכמה אלוהית, של שמחה אלוהית, מוזרמת ברגעים אלו אל כדור הארץ. והעיניים, אלו הפקוחות, הצלולות, הזוכרות, במעמקים שלכם, רואות אל מרחוק. אל מרחוק יותר מבעבר.

הזיכרון של מי שאתם הולך ומתחזק. החוכמה חוצה את כל הגבולות שאתם מכירים, את כל הגבולות שאינכם מכירים, עד שהיא נוגעת באותו מקום כה עמוק, באותה התעוררות כה משמעותית, שאינכם ערים לה. ויש כמה דברים שקורים, קורים לכם, בתוך זמן מפתח שכזה.

תופעות פיזיות

הדבר הראשון שקורה הוא שלל תופעות פיזיות. אתם עשויים להיות בעלי סחרחורות, חולשות, עייפות גדולה מאוד, שלא לומר תשישות. הגוף עשוי לקרוס במהירות רבה אל תוך מחלה ולצאת ממנה באותה המהירות שבה הוא נכנס.

קריסות פתאומיות של חוזק עשויות לקרות, שמכריחות אתכם להכנס אל תוך מיטה, עשויות לקרות פעמים רבות בזמן שכזה. חשוב לזכור מדוע זה קורה ולא להיבהל כשאתם מרגישים שאתם מאבדים שליטה. כאשר אנרגיה פוגשת אנרגיה, זו מבחוץ וזו מפנים, מה שעומד בתווך, כלומר הגוף שלכם, הוא זה שסופג, הוא זה שמקבל ומכיל את המגע בין הפנים לחוץ. גם הגוף צריך להסתגל ולהכיל את אותו השינוי אשר קורה יותר ויותר.

ספקות עצמיים

הדבר השני אשר קורה הוא התגברות של ספקות עצמיים, של מה שאפשר להגדירו כחוסר בטחון. הוא יתבטא בספקות ושאלות, לעיתים באובססיביות, האם אתם צודקים או לא צודקים, יודעים או לא יודעים, מבינים או לא מבינים. זו תהיה התגובה הרגשית לסוג כזה של מגע אשר קורה.

הנוכחות הרבה, המוגברת, של מי שאתם באמת, של העולם והממד ממנו אתם באים, מגבירה לזמן מה דווקא את השכחה. היא מקצינה את המסך שלכם. המסך שלכם הוא הבלבול שלכם, הוא הספקות שלכם. תמיד היה ועוד יהיה זמן מה. אבל בזמן מסוג זה, בזמן של מפתח, כשהדלת נפתחת, הספקות הללו, המסך, הופך להיות מאוד מורגש. הנוכחות שלו מוגברת.

אנו מציעים גם את זה לקחת בחשבון בזמן זה ולא להסיק מסקנות הרות גורל אשר נוגעות לטיב שלכם, לאיכות שלכם, לפוטנציאל שלכם ולתקווה שלכם. תנו לגל הזה לחלוף ואם תסכימו לעבור דרך החוויה הרגשית המוגברת הזו, אתם עשויים לגלות שהיא תתפוגג בעוד זמן מה ותשאיר אחריה מידה של בטחון עצמי שאינכם מכירים, שאינכם יודעים אפילו שיכולה להיות לכם.

זה אתגר בזמן שכזה, להחזיק  את עצמכם גם כשהגוף חלש וגם כשהרגש חלש.

שינויים במציאות

הדבר השלישי אשר קורה בזמן שכזה עשוי להתבטא בתור שינויים פיזיים רבים במציאות האישית שלכם. נתחיל בזה שנאמר שהגוף עשוי להשתנות. צבע שיער אולי לא ישתנה באופן טבעי, אבל שינויים יותר עדינים ועם זאת ברורים עשויים להתרחש, באופן שאתם עשויים לעיתים לראות במראה ולעיתים רק להרגיש. הגוף עשוי לתפקד אחרת.

בהתאם, כל שדה המציאות האישית שלכם עשוי להשתנות. דברים עשויים להתחיל בבת אחת ולעיתים להפסיק בבת אחת. מכשירי חשמל עשויים לחזור לחיים או להיפרד מהחיים, וכך גם מקומות עבודה עשויים להיפתח ועשויים להסגר.

אנשים עשויים פתאום להפסיק לדבר איתכם ואינכם יודעים למה; ויהיו אחרים שיצאו ויגיחו מתוך שתיקה רבת שנים ויפטפטו כאילו עכשיו שעת בוקר מוקדמת ויש עוד זמן רב לפטפט. המציאות עשויה להיות כה מהפכנית, כה מפתיעה, עד שאתם עשויים למצוא את עצמכם מבולבלים.

אפשר לתאר זאת ולומר, שזה כמו שתופעה של… איך להגדיר זאת… חשמל סטטי. כך המציאות עשויה להגיב אליכם פעמים.

מידה בריאה של הומור

הדבר שיכול לעזור לכם בזמן שכזה יותר מכל הוא מידה בריאה של הומור, משום שהשינויים של המציאות לא ישאירו אתכם בחוסר.

כדאי להבין באיזו מסגרת של תהליך כל השינויים הללו קורים. מה שגדל באופן כה משמעותי זו ההערכה העצמית שלכם. הנוכחות האמיתית של מי שאתם יוצאת מתוך קליפה כה עבה, עד שהאור לעיתים לא היה נראה לעין. כאשר הנוכחות של מי שאתם באמת הולכת וגוברת בעוצמה כה רבה, היכולת שלכם ליצור מציאות של שפע ושל אלגנטיות, גדלה מאוד.

לכן שינויים מהסוג הזה שאנו מתארים הם שינויים זמניים. אתם צריכים להסתגל למי שאתם הופכים להיות וכך גם המציאות שלכם. אז כן, כדאי לגייס בזמן הזה מידה בריאה של הומור, משום שהרבה תופעות שעשויות לקרות ותגובות של אנשים עשויים מאוד להצחיק אתכם, משום שאנשים לא יבינו ולא יהיה הסבר נראה לעין מדוע הם מגיבים אליכם כפי שהם מגיבים אליכם.

לכן כדאי לזכור מה באמת קורה בזמן הזה ולגייס את הזיכרון שלכם, שיזכיר לכם מה באמת קורה. החוויות של חולשה פיזית, של ספקות עצמיים, של דלתות הנפתחות ונסגרות בפתאומיות, עשויות להחליש אתכם, עשויות להפחיד אתכם מאוד. כדאי לזכור, זהו שלב מעבר לרמה חדשה, להזדמנות חדשה. אפשרות חדשה להתנהל בעולם הזה. פחות כבולים, פחות סגורים, פחות דחוקים אל תוך פינות ששכחתם כיצד לצאת מהן. זהו מה שבאמת קורה בזמן הזה, ואלו יהיו התופעות אשר עשויות לקרות. לעיתים לא יקרו בכלל כאלו ולעיתים יקרו תופעות אחרות, אך הכל נמצא באותה מסגרת.

אנו מעריכים, אם אפשר לומר, אם אפשר להעריך, כי מדובר במספר שבועות אשר בהם אתם הולכים לחוות בצורה מוקצנת תופעות כאלו ואחרות. עד שהדלת תיסגר מחדש והאנרגיה אשר זורמת כעת בעוצמה כה רבה תחדל מלזרום.

סופם של משחקי שליטה

ההשפעה של כל זה, באופן טבעי, תהיה רבת פנים. היא תשפיע היטב באופן אישי והיא תשפיע באותה מידה גם בחלקים הקולקטיביים של המציאות שלכם. התגובות עשויות להיות שונות. מי שיש לו הכנה נכונה ויציבות, יחווה את הצד הנכון, החיובי, הבריא, של מה שקורה. יהיו אנשים שעשויים להיתפס בתוך הספקות של עצמם ולהגיע למסקנות נמהרות. אנו מזכירים שלא לעשות זאת בזמן הזה.

יש שלב שכדאי לעבור אותו. כך או כך, כדור הארץ נכנס לשלב חדש. משחקים עתיקים מאוד של שליטה הולכים ונחשפים, אחרים עומדים להיחשף, כאלו שאינכם מכירים. מוקדי הכוח הולכים ומתפרקים משום שיש כוח חדש אשר הולך ומבסס את שלטונו בכדור הארץ.

הכוח הזה הוא אתם. הוא הכוח אשר נובע מתוך האנשים אשר בוחרים להיזכר במי שהם באמת. המסה של האנשים אשר בוחרת להתעורר, אשר בוחרת להיזכר, היא כה גדולה, עד שבשלב זה השלת קליפה היא בלתי נמנעת. בזמן הזה שבו אתם נמצאים, בהצטלבות הזו של זמן ומרחב, רובד עבה מאוד, עמוק מאוד, של הקליפה מתפרק לרסיסים.

אנשי התקשורת

עולם גדול עשוי לעיתים להזדעזע. בעיקר, לא משום שהעולם מזדעזע אלא משום שהאנשים המסקרים את מה שקורה בעולם הזה, התקשורת, אנשי התקשורת, עשויים להיות כה מבוהלים ממה שקורה להם באופן אישי, עד שהתרגום שלהם של מה שקורה באופן קולקטיבי עשוי להיות מלחיץ מאוד.

תמיד, אלא שבזמן זה יותר מאי פעם, האנשים אשר קשורים בסיקור של מה שקורה בעולם הזה יתפסו לחצי הכוס הריקה. קחו זאת בחשבון כאשר אתם מקשיבים למה שקורה בעולם הזה. אתם שומעים את החצי האחד של המציאות. יש חצי נוסף, מלא בהתרחשויות ופעילויות שאינם מקבלים מקום בחדשות. ועדיין, אתם נוטים להאמין עד מאוד לחדשות, יותר מכפי שאתם מבינים. למעשה, לאותה קבוצה של אנשים קטנה ומצומצמת המגדירים את עצמם כעורכי חדשות.

האנשים אשר מחליטים מה חשוב ומה לא חשוב הם אלו אשר קובעים מה תדעו ומה לא תדעו. אתם מאמינים להם מאוד ולכן מה שנמצא בחדשות הופך להיות מאוד דרמטי עבורכם ומה שלא נמצא שם גם לא נמצא לרוב אצלכם. אבל קחו בחשבון שיש חצי שלם של פעילות, של התרחשות, שאיננו מקבל ביטוי, שאיננו מקבל סיקור. זהו הכוח החדש, וזה הופך להיות מהר יותר מכפי שאתם מבינים לכוח הדומיננטי בעולם הזה שבו אתם חיים.

עורך החדשות הפנימי

אז אל תאמינו, אל תאמינו למה שהפחד אומר לכם, משום שהפחד, כפי שאתם מרגישים בערב זה, מראה לכם באופן מיידי את חצי הכוס הריקה. הוא מתרגם את מה שאנו אומרים לסוג של הפחדה.

עורך החדשות הפנימי יושב אצלכם בראש ולוקח את החלקים המפחידים, או את אלו שאפשר לתרגם כמפחידים מתוך מה שאנו אומרים, מציג לכם אותם בפנים על מסך ואומר לכם 'כך הולך להיות'. אז אתם נבהלים ורוצים לחזור אחורה.

מה שאתם עושים הערב מתוך הדברים שאנו אומרים, אתם עושים באופן תמידי לכל מה שקורה בעולם שלכם. עם הבדל אחד, בערב הזה אתם שומעים את שני הצדדים של מה שקורה. כשאתם מקשיבים לחדשות אתם שומעים רק צד אחד, מישהו עשה את עבודה העריכה בשבילכם.

כאן, שימו לב כיצד אתם עורכים את מה שאתם שומעים או קוראים באופן שמפחיד אתכם. זה אוטומט שכדאי לתת לו את תשומת הלב, משום שהוא אינו משרת אתכם. ההתמקדות שלכם בחצי הכוס הריקה תהפוך את חצי הכוס הריקה לכוס ריקה. לכן כדאי לטפח את הראייה הכוללת של כל מה שקורה. לחוות את מה שאתם חווים, להרגיש את מה שאתם מרגישים, ובו זמנית לראות את מה שקורה מעבר למה שאתם מרגישים. הדבר הוא חשוב מאוד, הדבר הוא משמעותי מאוד בשביל שתוכלו להתפתח, בשביל שתוכל ולגדול.

הסוגר נשאר סגור

זהו האתגר בחיים מסוג זה, המלווים בתנודות ושינויים, זהו אתגר שביכולתכם ללמוד ממנו. אז שימו לב בזמן כזה, בזמן שבו אתם נותנים לעצמכם להיות בתגובות שהשינוי הזה מעורר בכם, בזמן הזה שימו לב לעורך הפנימי שלכם. שימו לב כיצד אתם מסדרים את המציאות כך שתפחיד אתכם וכאשר אתם עושים זאת, המציאות שלכם הופכת להיות מפחידה מאוד.

אדם שאינו מודע לאופן בו הוא עושה את זה, עשוי שלא להתעורר בכלל ולא לחוות בכלל את מה שקורה בזמן הזה, משום שהוא לא נותן למה שקורה אפשרות ביטוי בראייה שלו. לפיכך זה גם לא באמת יקרה. אדם כזה, כל מי שמסביבו עשוי להשתנות ורק הוא יישאר אותו דבר, משום שמי שסוגר את המסך נשאר סגור.

שימו לב שכשאשר העורך הפנימי שלכם מתחיל לערוך את המציאות אתם בעצם סוגרים את עצמכם ובהכרח, כאשר אתם סוגרים את עצמכם, אתם מתחילים לסבול.

אז אפשר לפחד, אפשר להיות חלשים, אפשר להיות בספקות ואפשר להתבלבל, אפשר להיות מופתעים משינויים כאלה ואחרים, אבל גם לזכור שזו אינה כל המציאות, זו אינה כל האמת. זה לא הדבר העיקרי אשר קורה.

יש רובד נכון יותר, אמיתי יותר, עתיק יותר, שהוא אתם, אשר זז אל קדמת הבמה. ככל שתסכימו לעבור את תקופת ההסתגלות הזו אתם עשויים למצוא את עצמכם בעוד זמן לא ארוך מופתעים ממה שקרה לכם. זה הפוטנציאל של הזמן הזה, זה מה שקורה.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

תקשור מיוחד זה של טוהר התייחס בין השאר למוות. בשיאו של התקשור קיבלה אחת המשתתפות שיחת טלפון, בה הודיעו לה כי דודתה נפטרה, וטוהר התייחסו לכך
"זמן טוב לגלות חלק מהאינטרסים הלא גלויים אשר מנהלים אתכם ביום יום וגם בלילות". תקשור חשוב ומיוחד של טוהר
בתקשור זה טוהר מתייחסים למלחמה המתרחשת בין הישן לחדש, בתוכנו ומסביבנו, בעולם שלנו ובעולמות אחרים
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546