איך עושים את זה: מתמודדים עם מצבי מצוקה

המלחמה מעוררת בנו רגשות קשים ושמה אותנו במצב קיצוני של חוסר אונים. אלה הדברים שאפשר לעשות כדי לעזור לעצמנו להרגיש טוב יותר

אנחנו נמצאים בחוסר אונים קיצוני. האירועים המתרחשים הם מעבר לטווח השליטה שלנו, ואנחנו לא יכולים שלא להיות מושפעים.

עם זאת, אנחנו יכולים לעזור לעצמנו במצב הזה. על מה שאנו מרגישים, על הוול ביאינג שלנו, יש לנו השפעה.

מה אפשר לעשות?

דברו על מה שאתם מרגישים עם הקרובים אליכם; תהיו יותר ביחד עם אנשים; ושתפו אותנו כאן, בקהילה, במה שאתם חווים. שיתוף זה מרכיב קריטי בהתמודדות.

יש עוד שאפשר לעשות:

* אם אתם לא בטיפול, זה זמן טוב להתחיל ללכת לטיפול.

* תלכו קצת על האדמה בכפות רגליים חשופות.

* תעשו מדיטציה.

* חבקו עץ ובקשו ממנו שייקח מכם את הכובד שיש בכם.

* שתו יותר מים ופחות קפה.

* תוסיפו אוכל חם לתפריט שלכם, כמו מרק.

* תוציאו כעסים.

* תעשו מקלחת קצת יותר ארוכה ובקשו מהמים שישטפו מכם רגשות מכבידים.

* תדליקו יותר נרות וקטורת לטיהור הבית.

הילינג שממוקד ברגשות הוא אחד הדברים הכי משמעותיים שאני מכיר. אני מטופל בהילינג ומטפל בהילינג הרבה שנים, ואני יודע כמה זה יכול לעזור, במיוחד בזמן שכזה. בימי חמישי ב-21:00 מתקיימים מפגשי הילינג קבוצתיים שאני מעביר בזום. אפשר למצוא פרטים ולהצטרף כאן.

מה שיכול לעזור, יותר מכל, זה שינוי גישה. ככל שנקבל שזה מה שקורה, שזה מה שאנחנו מרגישים, שזה מה שאנו עוברים, כך יהיה לנו קל יותר להתמודד עם הרגשות ועם האירועים.

עם כל הקושי, אני מציע להתייחס למתרחש כמו לסדנה שאנחנו משתתפים בה. לא סדנה מומלצת במיוחד, לא כזו שנרצה לחזור עליה, אבל סדנה. זה אומר שיש לנו מה לרפא ומה ללמוד מהמתרחש; שכל מה שקורה הוא לא רק כאב ופחד ואובדן וסבל, אלא גם הזדמנות להתפתחות.

שיהיו ימים שקטים ככל האפשר 💙

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.7.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

מדוע חשוב כל כך להתחבר לרגשות שלנו, ובאיזה אופן המרחק מהרגשות משפיע עלינו. תקשור של טוהר מתוך סדנת "יוצרים ריפוי"
4 דק' קריאה
טוהר מסבירים את ההשפעה של מים על התודעה שלנו, מדוע חשוב לשתות אותם ומה אפשר ללמוד מהם
5 דק' קריאה
אם אתם לא מצליחים לשנות את האמונות שגורמות לבעיות שלכם, ולא מבינים מה לא בסדר, היכנסו לקרוא את הטקסט הזה. אתם עשויים לגלות שזה לא בגללכם (אבל כן באחריותכם)
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546