טוהר מסבירים בתקשור כתוב מהו הבסיס הרגשי-תודעתי היוצר דלקת פרקים

איך אתם רואים דלקת פרקים? מה יוצר אותה?

"זה קשור בהתנגדות, בנטייה להפעיל כוח כדי לגרום למציאות להיות באופן מסוים, כמו לומר 'לא' באופן מובהק לדבר מה מסוים, לנסות להיות בשליטה באופן מסוים, כך שהדברים יהיו באופן מסוים ולא אחרת.

"דלקת זו היא תגובה – פעמים רבות, לא בכל המקרים – לנטייה של אדם להיות בשליטה מסוימת, להיות בדרך מסוימת, באופן מסוים, מעין התעקשות שהדברים צריכים להיות כך ולא אחרת. יש בה את הפוטנציאל ליצור תנועה משוחררת יותר משהייתה קודם לכן. תנועה בתודעה וגם תנועה בגוף.

"לא כל דלקת יכולה לעבור לגמרי; אנשים שונים יוצרים מציאויות שונות בגוף הפיזי, ואנו לא יכולים לומר שתמיד, באופן מוחלט, כל האנשים יכולים באופן פיזי להבריא לגמרי. עם זאת, הפוטנציאל הוא ליצור תנועה משוחררת, המשפיעה על התודעה ועל הגוף. כמו לומר 'כן' באופן שלא נאמר מעולם. 'כן' פנימה ומתוך זה, כאשר זה מתאים ונכון, לומר גם 'כן' החוצה.

"ה'כן' צריך להיעשות פנימה, השחרור הוא פנימי ולא חיצוני. השחרור של האדם מתוך הכבלים של עצמו, ומתוך זה, כאשר זה מתאים, הוא אומר 'כן' במערכות יחסים ובמצבים שונים ביום יום. זו בחירה לומר 'כן', ולהשתחרר באופן מובהק מהרעיון שישנה שליטה, ושאפשר להשיג אותה, ושכדאי להשיג אותה, אחרת הדברים לא יהיו טובים או מצליחים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

4 דק' קריאה
מה הקשר בין בין הנפש לבין הגוף? מדוע אנו חולים? מהי העבודה הפנימית שתעזור לנו להבריא? ואיך מתמודדים עם פחד ממחלות? טוהר עונים על כל זה
6 דק' קריאה
האם עלינו ליצור הרמוניה בחיים, האם חוסר הרמוניה יוצר מחלות ואיך רוצה מאיתנו הנשמה? טוהר עונים על כך בתקשור כתוב מיוחד
טוהר מסבירים, בתשובה לשאלה, מה גורם לאלרגיה לתפוחי אדמה. זהו מסר אישי שיכול לעזור לאנשים נוספים עם אלרגיה זו
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546