טוהר מסבירים את ההשפעה של מים על התודעה שלנו, מדוע חשוב לשתות אותם ומה אפשר ללמוד מהם

"מים נושאים את הזיכרון האלוהי של היצירה, של הבריאה. הם נושאים את מעגל החיים כולם, שכן האופן שבו הם נוצרים דומה לאופן שבו העולם כולו נוצר, לאופן שבו החיים נוצרים בעולם זה. האופן שבו אדי מים מתגבשים עד לכדי מים נוזליים, אותם אתם שותים, דומה לרעיון של הבריאה אשר התגבש והפך למציאות חיה, אשר מניעה עולמות שלמים.

"מאחר וזהו הטבע של המים, כאשר אתם שותים אותם אתם מזכירים לעצמכם את תהליך הבריאה. מבלי שאתם מבינים זאת, אתם שותים חומר אשר מזכיר לכם את הבריאה עצמה. אתם שותים, וכך מחיים את גופכם, בהחלט, ומאפשרים לו לתפקד, אך כך אתם גם מחיים את הנפש שלכם, כך אתם מזכירים לעצמכם את מהותכם. לא רק כחלק מהבריאה, אלא גם כבוראים של מציאות, כיוצרי מציאות, כבוראים של עולמות. אתם מזכירים לעצמכם מי אתם, בהחלט.

"באופן הזה העולם שלכם עובד, בהחלט, כך היה תמיד. אך כל זה אינו כפי שהיה בעבר, בהחלט לא, בעודכם מתרחקים ממים ומתנתקים מעצמכם. האם אתה מבין זאת? בני אדם למדו לשתות משקאות אחרים, לעיתים מוותרים עם מים כליל. מאחר והם מוותרים על מים, הם מוותרים על תזכורת חשובה ביחס למהות שלהם, תזכורת אשר יכולה לתמוך בהם. בכך הם תורמים להיחלשות שלהם עצמם, למצב בו מתקיימים בני אדם רבים, שבו אין להם את עצמם. הם מוותרים על הכוח בדרך נוספת, בעודם חיים את החיים שלהם ומרגישים שאין להם כוח.

"אנו איננו יכולים לומר ששתייה של מים תעזור לבני אדם להתעורר מיד. מי שאינו שותה מים, לא בבת אחת ייזכר במי שהוא אם הוא יתחיל לשתות מים. אך לשתייה של מים – במיוחד עבור מי שלא רגיל לשתות אותם – ישנה חשיבות, שכן בכך אתם מזרימים תזכורת לתוככם ביחס למהות שלכם. יש אנשים שזה לבדו יכול להשפיע עליהם עמוקות. עבור אחרים, ההשפעה תהיה גדולה יותר כאשר היא מתקיימת עם תהליכים נוספים, בהם אותם האנשים לומדים להכיר את עצמם, להתחבר לעצמם, ולאפשר תנועה וחיים במקומות סגורים ורחוקים בתודעה שלהם.

"אנו מעודדים בני אדם לעבוד עם מים באופנים שונים, משום התזכורת שהם נותנים לכם. מעבר להרוויה של צימאון, הם מרווים את הצימאון של הנפש לחזור הביתה, לאלוהים, בהחלט. בו בעת, ישנם בני אדם אשר מעודדים בני אדם אחרים להפסיק לשתות מים ולהתחיל לשתות משקאות אחרים. יש בני אדם אשר מספקים מים, אך כאלה באיכות נמוכה יותר, באופן שיכול לעורר אשליה של רוויה ובו בעת להשאיר את האדם בצימאון. המים יכולים להכיל את כל מרכיביהם, אך הם אינם מכילים את זיכרון הבריאה, כאשר מתערבים ומשפיעים על התדר שלהם באופן כזה או אחר.

"אנו איננו מציעים לראות במים בתור הפתרון כולו, אך יש להם תפקיד חשוב בפתרון הכולל להבראה של האנושות. ככל שאתם לומדים לשתות מים, ככל שאתם לומדים לעבוד עם מים, ככל שאתם לומדים מהמים – שכן למים ישנה איכות מלמדת, והם יכולים לעזור לכם ללמוד דברים שונים על עצמכם – או אז אתם נזכרים, אט אט, יותר ויותר, במי שאתם.

"מי אתם? ראו עצמכם בתור אדוני המים, כל אחד עבור עצמו. ראו את עצמכם באופן הזה, ותראו מה תגלו".

1 מחשבה על “תקשור על מים”

  1. תודה רבה עבור התיקשור על המים.
    האמת לא הבנתי איך שתיית מים מזכירה לנו את הבריאה?אבל אני מסכים ששתיית מים חשובה מאד.
    תודה וחג שבועות שמח.דני

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום שישי, ה-21.6.24, 10:30-13:20 * תל אביב

סדנה ללימוד תקשור בהנחיית שחר בן-פורת. במהלך הסדנה נרפא אמונות ופחדים המונעים מאיתנו לממש את יכולת התקשור, הקיימת בכולנו, נלמד כיצד לתקשר ונתנסה בכך באופן מיידי. 12 מפגשים, בתל אביב.
2,400 שקלים ל-12 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

5 דק' קריאה
אם אתם לא מצליחים לשנות את האמונות שגורמות לבעיות שלכם, ולא מבינים מה לא בסדר, היכנסו לקרוא את הטקסט הזה. אתם עשויים לגלות שזה לא בגללכם (אבל כן באחריותכם)
6 דק' קריאה
כדאי שהתפיסה שלנו ביחס לטעויות תעבור רענון מחדש. אם נמאס לכם לעשות טעויות ו/או לנסות להיות מדויקים, היכנסו לקרוא
3 דק' קריאה
מהו הטבע של ההתלהבות, מה גורם לנו להתמכר, וכיצד כל זה קשור לכאב האומר "אני לא ראוי/ה"
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546