תקשור ושיחה על החיבור לרצון

אחרי שעסקנו בחיבור לאמת ובנאמנות עצמית בסרטונים הקודמים, הפעם אנו עוסקים בחיבור לרצון שלנו, סוגיה חשובה כל כך במיוחד בעת הזו, בה גורמים שונים משפיעים עלינו

במציאות שלנו ישנם הרבה גורמים המשפיעים עלינו – אנשים, נסיבות, ואירועים המתרחשים במציאות המשותפת, כמו המלחמה בה אנו נמצאים. בשילוב עם דפוסים עתיקים של ויתור עצמי, אנו יכולים בקלות למצוא את עצמנו מנותקים מהרצון שלנו, נסחפים למחוזות שאינם נכונים לנו.

טוהר מתייחסים לנושא, מזכירים לנו כמה חשוב לחזק את החיבור שלנו לרצון שלנו במיוחד בעת הזו. השיחה שבאה לאחר מכן מוסיפה עוד נדבך לסוגיה חשובה זו.

רוצה לקבל מטוהר תשובות והכוונות לשאלות ולבעיות שיש בחייך? אם כן, תקשור כתוב ייתן את המענה לשאלות שלך.

(התקשור הכתוב נמצא אחרי הסרטון)

אם כך, שלום.

אם כ, אנו מתחילים. מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה, כדי לומר מספר מילים.

אנו מבקשים להזכיר לכם את חשיבותו של הרצון שלכם, וגם באיזו קלות אתם מתנתקים ממנו ומוותרים עליו. בעולם שבו אתם נמצאים, כאשר אתם מושפעים מאנשים אחרים ומדברים המתרחשים במציאות המשותפת, אתם יכולים לחוש מאוד בקלות שאין לכם השפעה, שהקול שלכם אינו רלבנטי ומה שאתם רוצים אינו חשוב. משום הבית שבו גדלתם או דברים אחרים שחוויתם, למדתם פעמים רבות לוותר על מה שאתם רוצים, לוותר על מה שחשוב לכם.

אנו מבקשים להצביע על כך ולהזכיר לכם כמה חשוב הרצון שלכם. הבחירה שלכם חשובה עבור עצמכם ובאופן כללי. מה אתם רוצים, כל אדם לעצמו? תשאלו את עצמכם מחדש. שימו לב למצבים בהם אתם מוותרים על מה שאתם רוצים, בהם אתם אפילו לא שואלים את עצמכם מה אתם רוצים, אלא נסחפים אחר בחירות של אחרים, אחר רצונות של אחרים, אחר נסיבות, אחר דברים שקורים.

דווקא בזמן זה, שהוא זמן של מלחמה ושל זעזוע, זמן שבו קורים דברים שהם מעבר לשליטתכם – ויכול להיות שאתם רוצים בהם ויכול להיות שלא, דווקא בזמן זה חשוב עד מאוד לחזק את החיבור שלכם לרצון ואת הנחישות שלכם להביע את הרצון ולפעול בעקבותיו. לפעול לא בכפייה, לא בשתלטנות, אבל כן בנחישות. נחישות אל מול פחדים האומרים שאין זה המקום שלכם ואין זו הזכות שלכם וכדאי שתשתקו או תוותרו או תהיו בצד. זה חשוב עד מאוד שתחזקו את החיבור שלכם לעצמכם, את האוטונומיה שלכם להיות כפי שאתם רוצים ויכולים להיות.

זה מה שאנו מציעים לכם בנקודת הזמן הזו: חזרו אל מה שאתם רוצים, חזקו את החיבור הזה במקומות בהם הוא חלש, וגייסו קצת נחישות שתעזור לכם – אולי תרגישו פחדים ולא בסדר, אבל לא תלכו לאיבוד בתוך זה ותוותרו על מה שאתם רוצים בתוך זה.

אלה המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 24.2.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור הראשון לשנת 2024, הניא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, טוב ורע, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

9 דק' צפייה
הכאב האומר "אני לא ראוי/ה" הוא אחד הגורמים העיקריים לתחושת חוסר היציבות שאנו מרגישים. הסרטון הזה עוסק בכאב, בהשפעה שלו, ובחיזוק של הידיעה "אני ראוי/ה לטוב ביותר"
10 דק' צפייה
מדוע חשוב לחזק את תחושת היציבות, כיצד נעשה זאת ומה יכול לאתגר אותנו בדרך. הסרטון עוסק בכל זה
9 דק' צפייה
הגשמה עצמית היא לא רק יעד, היא גם ההווה שלנו. טוהר מציגים נקודת מבט חשובה על הנושא, שמחזירה לנו אחריות וחופש
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546