בזמן של מצוקה וחוסר ודאות אנחנו לפעמים מוותרים על האמת שלנו, כדי לזכות בשייכות ובביטחון שמעניקה לנו החברה. הסרטון הזה יעזור לכם לשמור על החיבור לאמת שלכם

בזמנים של מצוקה וחוסר ודאות יש לנו, בני האדם, נטיה להתלכד ביחד. הנטיה הזו, אומרים טוהר, מביאה איתה אתגר – האם אנחנו מוכנים לשמור על האמת שלנו גם כאשר היא עושה אותנו שונים מהסביבה שלנו? בתקשור, ובשיחה שבאה לאחר מכן, אנחנו עוסקים בנאמנות עצמית בחיים בכלל ובזמן מלחמה בפרט.

ניפגש להכיר ביחד את שנת 2024 במפגש התקשור השנתי, שיתקיים ב-1.1.24 בזום. כל הפרטים והצטרפות כאן.

(התקשור הכתוב מפיע אחרי הסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים. מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה, לומר מספר מילים ביחס למתרחש; ביחס לתהפוכות המתקיימות בעולם זה של בני אדם, ביחס לאמת אשר הולכת ומתבהרת.

אנו מציעים בפעם זו לשאול מחדש, להיזכר מחדש, מהי האמת שלכם. אפשר לאבד אותה, את האמת, בתוך מציאות זו בה אתם נמצאים. הרבה אנשים בטוחים שהם יודעים מה נכון, הרבה קולות שיכולים לבלבל, הרבה אנשים אשר אומרים כיצד אחרים צריכים להתנהג ומה הם צריכים לחשוב ולהרגיש ולעשות.

בזמן זה, שהוא זמן של תהפוכה, של מצוקה עבור אנשים רבים, אתם עשויים אולי להתקשות לזכור מהי האמת שלכם. זה קורה משום שפעמים רבות, במצבים מסוג זה, בזמנים מסוג זה, בני אדם נוטים להצטופף ביחד, כמו להתלכד מחדש כדי להימנע מאסון ככל האפשר. אבל ההתלכדות, ככל שהיא חשובה, היא יכולה גם ליצור קושי. היא יכולה לעודד אנשים לוותר על האמת שלהם עבור החסות של הכלל. כך אפשר, יותר בקלות, ללכת לאיבוד, לשכוח את עצמכם, וכך להפסיד דבר מה מהותי והוא את עצמכם.

לכן אנו מציעים, למי שמבקש בכך, להיזכר באמת האישית, האינדיבידואלית. כיצד אתם תופסים את המציאות, מה אתם חושבים ומה אתם מרגישים ומה אתם רוצים ולמה אתם מייחלים. מהי המציאות שאתם נמצאים בה, ומהי המציאות שאתם רוצים להיות בה, כל אחד עבור עצמו.

זה מה שאנו מציעים לכם בפעם זו, היזכרו באמת שלכם והתחברו אליה. גם אם אינכם יכולים לבטא אותה במלואה או לפעול בהתאם לאותה אמת בכל רגע ובכל זמן, דעו את האמת שלכם. שמרו על הלפיד הפנימי של האמת, אשר יכול להאיר לכם את הדרך גם כאשר נדמה שהחשכה משתלטת.

ביחס לזה אנו נאמר, שישנו כאב רב בעולם זה של בני אדם, ישנו צער רב, ורבים רואים את החשכה משתלטת. אנו מבקשים להזכיר – ואולי לומר משום שלא כולם ידעו ושכחו זאת – שאתם נמצאים בתוך תהליך של התפתחות, וזה מה שקורה: היכולת שלכם לראות את החשכה, את העוול, יותר מאי פעם, היא אינדיקציה להתפתחות ולא להידרדרות. הראייה מתחדדת, הבעיה הופכת להיות ברורה, בהירה יותר, וכך אפשר ליצור שינוי שלא היה ניתן בעבר.

חיזרו אל האמת שלכם, כל אחד לאמת שלו. החזיקו באמת הזו ,שאו אותה בתוככם, סמכו על עצמכם.

אלו הן המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

1 מחשבה על “תקשור ושיחה על נאמנות עצמית”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 24.2.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור הראשון לשנת 2024, הניא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, טוב ורע, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

9 דק' צפייה
הכאב האומר "אני לא ראוי/ה" הוא אחד הגורמים העיקריים לתחושת חוסר היציבות שאנו מרגישים. הסרטון הזה עוסק בכאב, בהשפעה שלו, ובחיזוק של הידיעה "אני ראוי/ה לטוב ביותר"
10 דק' צפייה
מדוע חשוב לחזק את תחושת היציבות, כיצד נעשה זאת ומה יכול לאתגר אותנו בדרך. הסרטון עוסק בכל זה
9 דק' צפייה
הגשמה עצמית היא לא רק יעד, היא גם ההווה שלנו. טוהר מציגים נקודת מבט חשובה על הנושא, שמחזירה לנו אחריות וחופש
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546