שיחה על השפעה ותקשור על גילויים

מדוע חשוב להיזכר ביכולת ההשפעה שלנו, ואיך מתייחסים לכל האמיתות שנחשפות כעת? בסרטון זה אני וטוהר מתמקדים בשני הנושאים החשובים הללו

החוויה של חוסר השפעה על המציאות שלנו, לנוכח פוליטיקאים שמשתמשים בנו כדי להשיג את מה שהם רוצים לעצמם, יכולה להיות מאוד חזקה בימים אלה. זו הסיבה שחשוב כל כך להיזכר שיש לנו השפעה על החיים שלנו, והיא גדולה יותר מכפי שאנו תופסים אותה. אם נחזור ונבחן את החיים שלנו, נוכל לגלות לא רק מה מפריע/חסר לנו, אלא גם כיצד לעזור לעצמנו לחיות ולהרגיש טוב יותר.

לאחר כמה דקות בהן דיברתי על הנושא הזה, החל התקשור של טוהר. בתקשור, טוהר מדברים על אחד הדברים שמתעצמים בחודש מאי – גילוי של אמיתות חבויות. אלה יכולות להיות קשורות במי שאנו היום, בעבר שלנו ובעתיד שלנו; והן יכולות להיות קשורות בידע כזה או אחר. מה קורה לנו כשאמיתות מתגלות, ואיך להתייחס לזה? טוהר מסבירים זאת בתקשור.

אם אתם רוצים להתחבר יחד איתי לידע הטמון באירלנד, אתם מוזמנים להצטרף ל"להכיר את הקסם של אירלנד", שמתחיל ב-8.5 בקבוצת פייסבוק ייעודית. כל הפרטים כאן.

(התקשור הכתוב לאחר הסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה, לומר מספר מילים, לדבר מעט על ההתעוררות המתרחשת בעולם זה, על החשיבות של המפגש שאתם חווים – מפגש עם המציאות, מפגש עם עצמכם, מפגש שבו נחשפות עוד ועוד אמיתות. אמיתות שלעתים נוח לכם מאוד להיחשף אליהן, ולעתים זה מעורר חוסר נוחות ולעתים פחד וחרדה.

אמיתות שונות נחשפות. אין זה תהליך חדש, אך הוא מתעצם עד מאוד בחודש זה, ואנו מציעים שתתייחסו לזה. כלומר, שתדעו שזה קורה ושתתנו מקום לרגשות השונים שעולים בתוך תהליך זה ובעיקר שתסכימו, שתסכימו להתחבר לאמיתות שיש להכיר בהן.

אמיתות יכולות להיות דברים שאתם רוצים או דברים שאתם מרגישים או דברים שקרו. אמיתות יכולות להיות דברים שאתם רוצים שיקרו. אמיתות יכולות גם לעתים להיות ידע מסוגים שונים, שאתם יכולים להתחבר אליו. כך או כך, אמיתות שונות נחשפות בעוצמה, כמו מתרחבות ואף מתפוצצות בתודעה. זה חלק מאשר מאפיין את הימים האלה, את החודש הזה אשר החל, ואנו מבקשים להדגיש זאת גם במסר זה.

אנו מבקשים לומר שהאמת, גם אם היא לפעמים מטלטלת או מעוררת פחד, יכולה להביא אתכם למקום טוב יותר, בתוככם ובחייכם. כאשר אתם מתחברים לאמת, אתם כמו חוזרים למקומכם הטבעי, וכאשר אתם מנותקים מאמיתות שונות, אתם לעולם לא יושבים, לא נוכחים, במקום הטבעי שלכם. לכן אתם תמיד עשויים להרגיש לא שייכים, אתם עשויים להרגיש לא בנוח, אתם עשויים להרגיש שאתם אינכם מכירים את עצמכם או אינכם מכירים את העולם, אתם עשויים תמיד להרגיש לא ראויים או לא מספיק טובים, בין השאר משום זה. משום שהחיבור שלכם אל האמת שלכם איננו שלם, איננו מלא.

זה מה שקורה ואת זה כדאי לזכור, שבכך שאתם מתחברים לאמיתות שונות, אתם חוזרים למקומכם הטבעי. גם אם אתם מתמודדים עם אמיתות כואבות ועם פחדים שעולים בתגובה לכך, החזרה אל מקומכם הטבעי היא זו שתאפשר לכם יותר ויותר לחיות כפי שאתם, לנוח בתוך החיים שלכם, לחוות שקט בתוך החיים שלכם ולפרוח, בהחלט לפרוח, בתוך חייכם.

זה מה שקורה בזמן הזה, ואת זה אנו מציעים לכם לזכור, ולקחת איתכם כצידה לדרך – נחישות, ואף מידה של התלהבות, בבואכם לפגוש את עצמכם. הפחד יכול להיות, בהחלט. לעתים הוא עשוי להתגלם כחרדה, אבל אם יש לכם נחישות ואף מידה של התלהבות, אתם יכולים לחוות את כל זה בצורה יותר נעימה ויותר קלה ויותר מפתיעה, גם לטובה, בהחלט.

אלו הן המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום ראשון, ה-30.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

סדנה בה נלמד ביחד כיצד יוצרים ריפוי בעבודה עם רגשות, כוונות, צורות ואמצעים. סדנה המשלבת תקשורים של טוהר עם תרגילים, מדיטציות ושיחות. 16 מפגשים אחת לשבוע, אונליין.
 
2,240 שקלים ל-16 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

8 דק' צפייה
מהי המתנה שמביא איתו אובדן של אנשים שאנו אוהבים, ומה האתגר שנקודת מבט זו מביאה איתה. סרטון מיוחד לזכרה של חברתי סילביה שינבוים, שהלכה השבוע לעולמה
10 דק' צפייה
מה שאנחנו יודעים יכול לתת לנו ביטחון, אבל גם יכול לגרום לסבל ומצוקה. הסרטון עוסק באחד האתגרים הניצבים בפני מי שרוצה להיות ולחיות טוב יותר
8 דק' צפייה
זמן בו אנו מתבקשים לבחור מחדש באמת שלנו, למרות ועם הפחד שבחירה זו יכולה לעורר. הסרטון עוסק בשער הבחירה הנוכחי וכיצד לעזור לעצמנו עם מה שאנו מרגישים
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546