תקשור ושיחה על כוח התקווה

למרות האכזבות והפגיעות וחוסר האמונה, טוהר מציעים לנו להתחבר לתקווה. תקשור ושיחה על הכוח שנמצא בתוכנו

בשבוע שעבר טוהר דיברו על מגבלות הכוח, הפעם הם מדברים על הכוח של התקווה – והם מחברים את שני הנושאים ביחד. התקשור, והשיחה לאחר מכן, עוסקים בזה.

"מתמזגים: התקדמות והידרדרות" מתקיים ב-25.5 בשעה 20:30, בזום. פרטים והצטרפות מכאן.

(התקשור הכתוב נמצא אחרי הסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה, לומר מספר מילים ביחס למתרחש בעולם זה, ביחס ליכולת שלכם לברוא מציאות.

דיברנו בפעם קודמת במסר קודם על מגבלות הכוח. אנו רוצים הפעם לדבר על העדר המגבלות של התקווה. זו התקווה אשר יכולה לקחת אתכם למחוזות לא הגיוניים, ועם זאת כאלה שיש בהם פוטנציאל להתממש.

פעמים רבות אתם, כבני אדם, שמים מגבלה לתקווה, כמו לא מאמינים, לא רוצים לקוות, לא רוצים לסמוך. כבר התאכזבתם, כבר איבדתם, כבר נפגעתם, אז מדוע, מנקודת המבט הזו, כדאי בכלל להאמין, לקוות? כך שיש אכזבה ויש ציניות ויש ויתור.  

בעולם זה, שבו בני אדם ויתרון על תקווה, מה שנותר להם להשתמש בו הוא כוח. אם אתם לומדים להכיר מחדש במגבלות הכוח שלכם, אז כדאי להתחבר מחדש אל התקווה, אל העוצמה של התקווה, אל היכולת שלה להניע אתכם מהנקודה בה אתם נמצאים לנקודה אחרת. כוח התקווה הוא כוח שיכול ליצור שינוי.

אנו מעודדים אתכם להתחבר לתקווה הקיימת בכם. אם אין תקווה, אם יש ייאוש וחוסר אמונה וחוסר תקווה ואולי אף ציניות, תנו מקום לרגשות הללו, לחוויה הזו, כדי להביא אליה ריפוי. זאת משום שישנה תקווה. גם אם לא כל מה שתרצו יתממש, גם אם דברים לא יתממשו כפי שאתם רוצים או מתכננים, גם אם יש פער כזה, עדיין התקווה יכולה לסייע לכם ליצור חזון חדש ומוטיבציה חדשה ודחיפה חדשה לנוע בדרך.

זה מה שאנו מציעים לכם בפעם זו: התחברו לתקווה השוכנת בלב שלכם, ותנו לה להניע אתכם קדימה.

אלה המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום שישי, ה-21.6.24, 10:30-13:20 * תל אביב

סדנה ללימוד תקשור בהנחיית שחר בן-פורת. במהלך הסדנה נרפא אמונות ופחדים המונעים מאיתנו לממש את יכולת התקשור, הקיימת בכולנו, נלמד כיצד לתקשר ונתנסה בכך באופן מיידי. 12 מפגשים, בתל אביב.
2,400 שקלים ל-12 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

10 דק' צפייה
מה שאנחנו יודעים יכול לתת לנו ביטחון, אבל גם יכול לגרום לסבל ומצוקה. הסרטון עוסק באחד האתגרים הניצבים בפני מי שרוצה להיות ולחיות טוב יותר
8 דק' צפייה
זמן בו אנו מתבקשים לבחור מחדש באמת שלנו, למרות ועם הפחד שבחירה זו יכולה לעורר. הסרטון עוסק בשער הבחירה הנוכחי וכיצד לעזור לעצמנו עם מה שאנו מרגישים
7 דק' צפייה
האם אנו באמת צריכים להסתיר את החולשה שלנו כי להסתדר בחיים? האמת הפוכה מכך. בסרטון הזה נמצא הסבר מדוע ההסתרה של החולשה מחלישה
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546