תקשור ושיחה על תקווה

האם אנו מוכנים לשמור על צניעות, ולתת מקום לתקווה? טוהר מסבירים כיצד השניים קשורים זה בזה

האם יכולה להיות תקווה גם כאשר הדברים נראים עגומים ובלתי אפשריים? התקשור של טוהר מזכיר לנו את מה שקל לשכוח. במוצאי שבת ה-30.3 ניפגש אונליין כדי לעסוק בטעות ודיוק, וכיצד אפשר לחיות יותר בקלות והרמוני.

כל הפרטים על "מתמזגים: טעות ודיוק" כאן.

(התקשור הכתוב נמצא אחרי הסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים. מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה, לומר מספר מילים ביחס למי שאתם, ביחס למי שאתם הופכים להיות, ביחס לאפשרות שיכול להיות אחרת, שיכול להיות יותר טוב. ביחס לאפשרות שאתם אינכם רואים את מלוא התמונה, את מלוא האפשרויות. ביחס לאפשרות שלמרות הכל, יכולה להיות תקווה, ויכולה להיות אפילו אופטימיות.

האם אתם מוכנים לתת מקום לאפשרות של תקווה, של אופטימיות? האם אתם מוכנים, במילים אחרות, לשמור על מידה של צניעות? זאת מאחר וכאשר אתם בטוחים שהרע מכל קורה ודבר טוב לא יכול לקרות ואין שום תקווה ושום סיכוי, יש בזה פעמים רבות מידה של יהירות. יהירות הנובעת מעיוורון, מהעובדה שאינכם רואים את כל התמונה, וגם מהביטחון שיש לכם, שאתם כן רואים את מלוא התמונה.

אנו איננו יכולים לומר כל בעיה יכולה להיפתר באופן שאתם רוצים וכל דבר יכול להסתדר. ישנם שינויים בחייכם שאינכם יכולים להימנע מהם, לבטל אותם או לשלוט בהם. אבל פעמים רבות ישנן אפשרויות שאינכם רואים, ופעמים רבות, מרוב שאתם בטוחים שאין אפשרויות, גם כאשר הן נפתחות בפניכם, אתם הודפים אותן ואומרים לא, סוגרים ונסגרים, וכך משמרים ויוצרים במו ידיכם את המציאות שאתם בטוחים שהיא האמת.

אנו מציעים שתתנו מקום לרעיון, לאפשרות, שאינכם רואים הכל, שאינכם יודעים הכל, שיש פתרונות שאינכם רואים. שמרו על צניעות ועל פתיחות, הסכימו לומר כן גם כאשר זה נראה לא הגיוני. זאת כדי לגלות שאולי בכל זאת, אולי אפשר, אולי זה יכול להיות, שמשהו טוב כן יקרה, ששינוי כן יקרה, שישנה תקווה והיא תתגשם במציאות.

אלו המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו, אם כך שלום.

טוהר.  

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 24.2.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור הראשון לשנת 2024, הניא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, טוב ורע, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

במלחמה בה כולם בטוחים שהם צודקים, האם אנו מוכנים להיות אחרת? תקשור ושיחה על תכונה אנושית עתיקה ומזיקה
11 דק' צפייה
ביקורת עצמית – ולמעשה, היחסים לנו עם עצמנו – היא מה שנמצאת במרכזו של סרטון זה. התזכורת של טוהר יחד עם תשובות של שחר לשאלה "איך עושים את השינוי?"
3 דק' קריאה
מדוע ההבנה שהכל בסדר אמורה לגרום לנו לקחת יותר אחריות, כיצד הבנה זו יכולה לגרום לנטישה עצמית, ומהו הקשר בין כל זה לטעות ודיוק
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546