האם לעשות הגנות אנרגטיות יכול לעזור לנו להתמודד טוב יותר עם אנשים ועם מצבים בחיים? טוהר עונים על כך, מסבירים מתי השימוש בהגנות מעיד על בעיה אחרת שיש להתייחס אליה

במפגש התקשור שהיה במוצ"ש, אחד המשתתפים שאל את טוהר אם יש משהו שאנשים יכולים לעשות ברמה האנרגטית כדי למנוע מאנשים אחרים לפגוע בהם. זו שאלה חשובה ואני מביא לכאן את מלוא התשובה:

"אם אתה שואל אותנו אם לעשות הגנות אנרגטיות, אז אפשר, זו טכניקה שיכולה לעזור לפעמים, כדי להזכיר לבני אדם שהם בעלי הבית. אבל אם אדם מוצא את עצמו עושה כל הזמן הגנות, זה אומר שהוא לא בעל הבית. זה אומר שהוא מגן על הבית מפני עצמו. זה בעל בית שלא מתעניין בבית, שעושה הגנות על הבית כדי שלא יפלשו לו לבית שהוא עצמו לא מעוניין בו. אם השימוש בכלי של הגנה אנרגטית נעשה בתדירות גבוהה, כדאי לחזור ולבדוק מדוע בעל הבית לא מתעניין בבית שלו, מדוע הוא לא רוצה את הבית שלו או את מה שיש בבית שלו.

"אם מאיימים לקחת לך משהו, זה אומר שהבעלות שלך עליו רופפת מלכתחילה. אם מאיימים לפגוע, זה אומר שהזכות שלך לחיות בטוב אינה ברורה לך. איום חיצוני יכול להיות בעל השפעה אפקטיבית כאשר בעלות הבית רופפת, כאשר היא לא קיימת באופן מלא, כאשר בעל הבית אינו מחובר לביתו ומתעניין בביתו ולוקח בעלות על ביתו שלו.

"לכן אנו תמיד מכוונים לתהליך שיש בו הרחבה של מידת האחריות של האדם כלפי עצמו. אנו עוזרים ועוסקים בבעלות בית, משום שכאשר האדם הוא בעל הבית של עצמו, הוא אינו צריך להגן על עצמו.

"כאשר בעל הבית הופך להיות בעל הבית, כאשר האדם חוזר להיות בעל הבית, הוא מבין יותר ויותר, שכל מי שהוא אי פעם היה צריך על עצמו מפניו, קיים בתוכו; וככל שמה שקיים בתוך האדם משתנה, החוץ מפסיק להשפיע. ההפרדה בין הפנים לחוץ הולכת ונעלמת, ומתפשט שקט שלא ניתן לשנותו.

"הגנות הן כלי שיכול להיות בעל השפעה, אבל אנו מציעים לא להפוך אותן לעיקר".

רוצים עזרה להרגיש אחרת, לחיות אחרת, כלומר טוב יותר? אם כן, אז טוהר+ הוא המקום בשבילכם. היכנסו לכאן לפרטים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום שישי, ה-21.6.24, 10:30-13:20 * תל אביב

סדנה ללימוד תקשור בהנחיית שחר בן-פורת. במהלך הסדנה נרפא אמונות ופחדים המונעים מאיתנו לממש את יכולת התקשור, הקיימת בכולנו, נלמד כיצד לתקשר ונתנסה בכך באופן מיידי. 12 מפגשים, בתל אביב.
2,400 שקלים ל-12 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

4 דק' קריאה
טוהר מסבירים את ההשפעה של מים על התודעה שלנו, מדוע חשוב לשתות אותם ומה אפשר ללמוד מהם
5 דק' קריאה
אם אתם לא מצליחים לשנות את האמונות שגורמות לבעיות שלכם, ולא מבינים מה לא בסדר, היכנסו לקרוא את הטקסט הזה. אתם עשויים לגלות שזה לא בגללכם (אבל כן באחריותכם)
6 דק' קריאה
כדאי שהתפיסה שלנו ביחס לטעויות תעבור רענון מחדש. אם נמאס לכם לעשות טעויות ו/או לנסות להיות מדויקים, היכנסו לקרוא
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546