למה, בעצם, אנחנו צריכים לעשות שלום עם האהבה? מה זו המלחמה הזו, שאנו נמצאים בה, וכיצד היא באה לידי ביטוי ביום יום שלנו? תקשור כתוב של טוהר על הנושא

ביום שישי הקרוב, במסגרת עושים שלום בעולמנו – כנס אינטרנטי לאנשים שהתעייפו ממלחמה, יתקיים מפגש עם טוהר ואיתי. שעה וחצי תחת הכותרת "עושים שלום על האהבה", שיהיו בה תקשור של טוהר ולאחר מכן שיחה איתי.

לקראת הכנס, אני מבקש לקבל מטוהר כמה מילים על הנושא, כדי להבין את הסיבה שבגללה הם בחרו להתמקד בו. אלו המילים שלהם:

"כבני אדם, יש לכם שאיפה עמוקה מאוד לאהוב ולהיות נאהבים, אך בו בעת אתם מרגישים דחויים, אתם מרגישים נטושים, אתם מאוכזבים. אתם מרגישים שאי אפשר לסמוך, שעדיף להיזהר ולשמור מרחק, שעדיף, לעיתים, להתלונן, מאשר לתת לאהבה מקום.

"אין זה מפתיע, שאלה פני הדברים, שכן אתם אכן נטושים. אך לא על ידי בני אדם, וגם לא על ידי האהבה עצמה, למרות שכך פעמים רבות אתם מרגישים. יש בכם נטישה עמוקה מאוד, וזו הנטישה שלכם את עצמכם, נטישה שלמדתם ליצור כדי להסתדר בעולמכם. זו נטישה שלמדתם לחיות איתה, אותה לימדו אתכם האנשים שאתם אוהבים, וכך נוצר הקשר בין נטישה לאהבה. למדתם, שבמקום שבו אוהבים אתכם, זה המקום בו עליכם לנטוש את עצמכם, וכתוצאה מכך יש בכם נטיה לשמור מרחק מאהבה, לכעוס עליה, לפחד ממנה, לברוח ממנה כאשר היא נוקשת בדלת.

"במפגש זה, אנו מבקשים לעסוק בכך, בנטישה העצמית, בחיבור שלכם לעצמכם, וכיצד זו האהבה, שיכולה לעזור לכם יותר מכל, לשנות את הדינמיקה אותה אתם מכירים. כלומר, כיצד יכולים אתם לחיות עם האנשים שאתם אוהבים, ובו בעת לשמור על החיבור האיתן שלכם לעצמכם".

"עושים שלום עם האהבה" מתקיים ביום שישי הקרוב, ה-15.3, בשעה 12:30. ההשתתפות במפגש, כמו בכל הכנס, אינה כרוכה בתשלום, ויהיו הקלטות למי שנרשם לכנס. כל הפרטים וההרשמה כאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.7.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

5 דק' קריאה
אם אתם לא מצליחים לשנות את האמונות שגורמות לבעיות שלכם, ולא מבינים מה לא בסדר, היכנסו לקרוא את הטקסט הזה. אתם עשויים לגלות שזה לא בגללכם (אבל כן באחריותכם)
5 דק' קריאה
כדי להגשים את עצמנו באופן שאנו יכולים, כדאי לנו לעבור מהפך בנקודת המוצא שלנו לחיים. אחרת, נמשיך להיטלטל בין תחושות של הצלחה וכישלון
3 דק' קריאה
מדוע ההבנה שהכל בסדר אמורה לגרום לנו לקחת יותר אחריות, כיצד הבנה זו יכולה לגרום לנטישה עצמית, ומהו הקשר בין כל זה לטעות ודיוק
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546