האם הלא-מתחסנים הם אגואיסטים? כן. כך גם האנשים שמתחסנים. למעשה, כולנו אגואיסטים בכמעט כל דבר שאנו עושים, וזה הדבר הכי טוב שאנו יכולים לעשות למען אחרים
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

בדיון סביב החיסונים, אחת הטענות שאני שומע נגד מי שלא מתחסן היא שמדובר באנשים אגואיסטים שלא אכפת להם מאנשים אחרים. הטענה הזו, שנאמרת עם התנשאות וצדקנות, מתעלמת מהעובדה הפשוטה, שכולנו אגואיסטים, כולל האנשים שמתחסנים.

בפרק הזה אני מסביר מדוע כולנו אגואיסטים, כיצד זה משפיע על ההחלטות השונות שאנו מקבלים במהלך החיים, ומדוע – בניגוד לדעה  הרווחת – הסיכוי שלנו לחיות בעולם טוב מבוסס על כך שעוד ועוד אנשים יעשו רק מה שטוב להם.

רוצים להעמיק את השינוי בחייכם? ללמוד הלכה למעשה כיצד להרגיש, לחשוב ולחיות אחרת? אם כן, טוהר+ הוא המקום בשבילכם.

1 מחשבה על “מתחברים: העולם זקוק לאגואיסטים”

  1. נפלא! פשוט נפלא! בכל מה שאמרת, תיארת את השקפת העולם שלי ואת הדרך בה אני מבינה את החיים ומתנהלת בו.
    האתגר שדיברת עליו, לקבל את האחר, גם אם אנחנו לא מבינים אותו ולמצוא את הנקודות החיבור, כדי ליצור שיתוף פעולה, הוא אתגר לא פשוט. בוודאי עבור אנשים, אשר מבינים זאת ומסוגלים להתנהל כך, בעוד שהאנשים המשפיעים וקובעים את סדר היום המדיני והחברתי אינם כאלה.
    למרות זאת, אני אופטימית מטבעי ויודעת לראות את התמונה הרחבה ואת המטרה הנעלה, שנמצאת מאחורי האתגרים הגשמיים, לכן אני רגועה.
    תודה על פרק החשוב הזה ועל כל העשייה המבורכת שלך בכלל! ושנמשיך לעשות את מה שגורם לנו להרגיש טוב 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

עוד מהפודקאסט

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצ"ש, 30.10.21, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש לימוד מיוחד עם טוהר ושחר, הזדמנות להעמיק וללמוד מה זה אומר, "הכל בסדר" ו"יש מספיק", וכיצד חיים את זה ביום-יום. המפגש משלב תקשור של טוהר ושיחה עם שחר.
90 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546