עלינו ללמוד מחדש להגיד לא, מאחר ולימדו אותנו שלהגיד לא זה לא בסדר. במיוחד בעת הזו, בה יש לחץ בלתי פוסק על אנשים להתחסן בניגוד לרצונם
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הלחץ הבלתי פוסק על אנשים להתחסן, גם אם הם אינם ממש רוצים לעשות זאת, מעצים ומקצין דבר מה שכולנו רגילים אליו: מהרגע בו נולדנו אנו לומדים, לפעמים בדרכים כואבות במיוחד, שה'לא' שלנו אינו לגיטימי, ושאנו חייבים לעשות משהו שאנו לא רוצים.

כל זה מביא לשלל בעיות וקשיים בחיים שלנו, מבעיות אכילה, דרך פגיעות מיניות וכלה בחוסר יכולת לחיות כפי שאנו רוצים. על כל זה אני מדבר בפרק זה, מסביר מדוע חשוב להגיד לא, איך זה קשור לאהבה עצמית, ובאילו מצבים המודעות העצמית יכולה להפריע לנו בדרך

אגב, זה בסדר אם תגידו לא, אבל אני אשמח אם תגידו כן להצעה שלי להצטרף למפגש התקשור השנתי, שיתקיים ב-1.1.22. אתם עשויים לשמוח גם, תראו אם מתאים לכם להצטרף כאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

עוד מהפודקאסט

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546

דילוג לתוכן