לא להיות נידיים, להסתיר את הצורך ולהיות קשים להשגה. מכירים את הגישה הזו להצלחה במערכות יחסים? אם כן, הקשיבו למה שיש לי לומר בפודקאסט – אני מציג גישה שונה בתכלית
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

להיות נידי במערכת יחסים זו התנהגות שלרוב זוכה לרתיעה, שיפוט, כעס ו/או התרחקות. כתוצאה מכך אנו לומדים, לרוב, שאנו צריכים להיות קשים להשגה ולא לחשוף את הצורך שלנו בכל כך בהירות ומיידיות. האם זה באמת חייב להיות כך?

בימים האחרונים הגעתי לתובנה חדשה ביחס למרכיבים של הנידיות שלנו – תערובת של צורך ורצון בקרבה עם הכאב האומר "אני לא ראוי". בניגוד לתפיסה הרווחת, לפיה הבעיה היא בצורך שלנו, אני מבין שהגורם לבעיה הוא הכאב. ככל שנרפא אותו, כך ההבעה של הצורך שלנו תהיה אחרת לגמרי – קלה יותר, פשוטה, נינוחה, ללא תלות, אובססיה ורדיפה.

בפרק זה של הפודקאסט אני מדבר על כל זה, ואני רוצה כבר עכשיו להבהיר, כי כל זה אינו רבלנטי רק למערכות היחסים שלנו עם אחרים – זה יכול להיות רלבנטי גם להגשמה העצמית שלנו, לקריירה ולמצבנו הכלכלי.

5 מחשבות על “מתחברים: מה עושים עם הנידיות הזאת?”

 1. דני זובין

  חתונה בדייט שני מפחידה – גם , כי – הי, אתה לא מכיר אותי . אתה בוודאות לא מכיר אותי . אם אתה מציע לי חתונה , אתה לא רואה אותי . אתה כנראה רואה איזשהו חלום .

  גם אם אתה מספיק לא מכיר את עצמך , ברמה כזו של בפועל להציע חתונה , בדייט שני , אז עם מי אני נכנס לקשר ? כמה האדם הזה מחובר למציאות ? האם אני יכול לסמוך עליך ?

 2. דני זובין

  נידיות כזו שגם נובעת מחוסר בעבר , מאיימת על החופש. כשמישהו מכור , והחומר שהוא מכור אליו , הוא אתה , אז הצורך בחופש – שלך – נפגע

 3. דני זובין

  וכל זה מורכב , כי יש לנו את כל הכאבים הללו , והנידיות הזו , המוגזמת , וכנראה שרוב האנשים מגיעים למערכות יחסים עם הפצעים והכאבים הללו . אז גם הם כנראה יצטרכו להיות בני בית בבית ( הכאבים הרגשיים )

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

עוד מהפודקאסט

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצ"ש, 30.10.21, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש לימוד מיוחד עם טוהר ושחר, הזדמנות להעמיק וללמוד מה זה אומר, "הכל בסדר" ו"יש מספיק", וכיצד חיים את זה ביום-יום. המפגש משלב תקשור של טוהר ושיחה עם שחר.
90 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546