תקשור עם טוהר על וירוס הקורונה, על פחד ואהבה

מה גורם לוירוס הקורונה? איך זה קשור לתהליכים האנרגטיים המתרחשים בעולם? וכיצד אנו יכולים לשנות את המצב? תקשור מיוחד של טוהר על הנושא

התקשור הזה שונה וארוך מהרגיל לאור הנסיבות בהן אנו נמצאים.

התקשור הוקלט אתמול בערב, במפגש תקשור שקיימתי, הוקלט ולא צולם. מאחר והוא תקשור חשוב ואקטואלי במיוחד שילבתי אותו עם תמונות כדי ליצור סרטון שאפשר לפרסם ברשתות החברתיות. כך אפשר לשמוע את התקשור כבר כעת, ולא לחכות עד שהוא יתומלל ויעלה לאתר.

טוהר מדברים בו על וירוס הקורונה ועל התודעה שיוצרת אותו – הם מסבירים כיצד זה קשור למשחק בין פחד לאהבה בעולמנו, כיצד המשחק הזה משפיע על כולנו ומה אנו יכולים לעשות כדי להטות את המשחק לטובתנו. כלומר, להגביר את האהבה ולמוסס את הפחד – והם נותנים ארבעה תרגילים למי שרוצה לעשות זאת.

קחו בחשבון כי זה תקשור ארוך יחסית לתקשורים שאני מפרסם בימי שישי, אבל הוא כל כך משמעותי שאני ממליץ לפנות עבורו את הזמן.

ואני גם ממליץ שתרכשו את “ההדרכה החודשית: ארבעת השיעורים של טוהר” לחודש מרץ 2020. הם מספקים תוכנות חשובות על התקופה הזו והצעות את מה כדאי לרפא ובמה כדאי להתמקד כדי ליצור מציאות טובה יותר. כל הפרטים אודות התקשור הזה כאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום ראשון, ה-30.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

סדנה בה נלמד ביחד כיצד יוצרים ריפוי בעבודה עם רגשות, כוונות, צורות ואמצעים. סדנה המשלבת תקשורים של טוהר עם תרגילים, מדיטציות ושיחות. 16 מפגשים אחת לשבוע, אונליין.
 
2,240 שקלים ל-16 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

8 דק' צפייה
מהי המתנה שמביא איתו אובדן של אנשים שאנו אוהבים, ומה האתגר שנקודת מבט זו מביאה איתה. סרטון מיוחד לזכרה של חברתי סילביה שינבוים, שהלכה השבוע לעולמה
10 דק' צפייה
מה שאנחנו יודעים יכול לתת לנו ביטחון, אבל גם יכול לגרום לסבל ומצוקה. הסרטון עוסק באחד האתגרים הניצבים בפני מי שרוצה להיות ולחיות טוב יותר
4 דק' קריאה
טוהר מסבירים את ההשפעה של מים על התודעה שלנו, מדוע חשוב לשתות אותם ומה אפשר ללמוד מהם
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546