למה בעצם המריחואנה אינה חוקית? טוהר עונים על כך מנקודת מבטם

– המריחואנה מייצגת עלה תאנה למשהו, נכון? למה?

לכלא. אנשים נמצאים בכלא תודעתי, ומריחואנה באופן זמני משחררת אותם מהכלא הזה. אז במקום להשקיע אנרגיה בלרפא את הכלא התודעתי, הם מנסים להפוך את המריחואנה לחופשית, כי ככה הם חושבים שהם יוכלו להיות חופשיים.

אחת הסיבות העיקריות לכך שהמריחואנה נמצאת מחוץ לחוק היא משום שאנשים תלויים בה. הם חושבים שמריחואנה חופשית תעשה אותם חופשיים, וכל עוד זה כך, אז עדיף שבצורה הזו היא תהיה לא חוקית. יש תלות, והכלא התודעתי – רק ריפוי של הפחדים יכול לשחרר ממנו. במדינה הזו חשוב שאנשים יהיו יותר חופשיים בפנים לפני שחופש של המריחואנה יוכל להיות בחוץ. אחרת, החופש הפנימי לא יושג.

אנשים יכולים בקלות להתמכר לצמח, ולאבד את עצמם, ואז אין טעם.

– אז יש חוכמה בכך שהמריחואנה לא חוקית?

יש חוכמה בכל החיים בכדור הארץ, גם בטיפשות שבהם. כולם צודקים, אך כולם גם טועים. זה נכון שאפשר לפתח במריחואנה תלות, אך לאסור את השימוש בה הוא איננו הפתרון. זה נכון שצריך להוציא אותה חופשי, אך זה גם נכון, שזה איננו הזמן. אם זה היה הזמן היא כבר היתה חוקית.

התקבל בתקשור שנערך בתל-אביב ב- 23.1.03

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

5 דק' קריאה
כדי להגשים את עצמנו באופן שאנו יכולים, כדאי לנו לעבור מהפך בנקודת המוצא שלנו לחיים. אחרת, נמשיך להיטלטל בין תחושות של הצלחה וכישלון
3 דק' קריאה
מדוע ההבנה שהכל בסדר אמורה לגרום לנו לקחת יותר אחריות, כיצד הבנה זו יכולה לגרום לנטישה עצמית, ומהו הקשר בין כל זה לטעות ודיוק
המלחמה עם האהבה עם אם כל המלחמות, והעבודה עם נטישה עצמית היא המפתח לשלום. טוהר מדברים על המציאות בה אנו חיים ומציעים דרך לחיות בעולם שונה לחלוטין
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546