למה בעצם המריחואנה אינה חוקית? טוהר עונים על כך מנקודת מבטם
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

– המריחואנה מייצגת עלה תאנה למשהו, נכון? למה?

לכלא. אנשים נמצאים בכלא תודעתי, ומריחואנה באופן זמני משחררת אותם מהכלא הזה. אז במקום להשקיע אנרגיה בלרפא את הכלא התודעתי, הם מנסים להפוך את המריחואנה לחופשית, כי ככה הם חושבים שהם יוכלו להיות חופשיים.

אחת הסיבות העיקריות לכך שהמריחואנה נמצאת מחוץ לחוק היא משום שאנשים תלויים בה. הם חושבים שמריחואנה חופשית תעשה אותם חופשיים, וכל עוד זה כך, אז עדיף שבצורה הזו היא תהיה לא חוקית. יש תלות, והכלא התודעתי – רק ריפוי של הפחדים יכול לשחרר ממנו. במדינה הזו חשוב שאנשים יהיו יותר חופשיים בפנים לפני שחופש של המריחואנה יוכל להיות בחוץ. אחרת, החופש הפנימי לא יושג.

אנשים יכולים בקלות להתמכר לצמח, ולאבד את עצמם, ואז אין טעם.

– אז יש חוכמה בכך שהמריחואנה לא חוקית?

יש חוכמה בכל החיים בכדור הארץ, גם בטיפשות שבהם. כולם צודקים, אך כולם גם טועים. זה נכון שאפשר לפתח במריחואנה תלות, אך לאסור את השימוש בה הוא איננו הפתרון. זה נכון שצריך להוציא אותה חופשי, אך זה גם נכון, שזה איננו הזמן. אם זה היה הזמן היא כבר היתה חוקית.

התקבל בתקשור שנערך בתל-אביב ב- 23.1.03

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
מחיר: 170 שקלים לפגישה

מאמרים נוספים בנושא

8 דק' צפייה
אי הוודאות שבו אנו חיים לא עתיד להשתנות, ולפי טוהר, יש לו תפקיד חשוב בשינוי שאנו עוברים. בתקשור זה טוהר מסבירים את השינוי הזה ומה יכול לעזור לנו בתהליך
10 דק' קריאה
קניות, טלוויזיה, רכילות, כסף ותלות הם מהדברים שכל איש רוח אמור להימנע מהם או להיפטר מהם. אבל אם אנחנו מנסים לחיות כך, אנחנו מפספסים את הדברים החשובים של החיים
השכל הוא כלי חשוב במיוחד, שיכול לעזור רבות בתהליך ההתפתחות שלנו. אך באותה המידה, אם לא נהיה בתשומת לב, הוא ימשיך להיות הסוהר שלנו וימנע מאיתנו התפתחות של ממש
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546