"מהו ריפוי? הוא פיוס. להביא לשלום עם האנרגיה התקועה ולהפסיק את המלחמה". טוהר מדברים על ריפוי

ההבדל בין הבעת כוונה לבין מטרה היא פונקציה של שליטה. כשאתה מביע כוונה אתה פתוח לכך שהכוונה שלך תתגשם בזמן הנכון ובדרך הנכונה. כשאתה שם לעצמך מטרה, אתה רוצה שזה יתגשם בזמן שאתה רוצה ובדרך שאתה רוצה. אם אתה עושה הילינג במטרה לרפא, אתה יכול בקלות רבה להתאכזב, משום שאינך פתוח לשינויים, ואתה גם אינך יכול לראות את כל התמונה. האנרגיה שאתה מעביר בריפוי יכולה לעשות דברים שאינך רואה. ואז אתה יכול לחשוב שהטיפול לא חשוב, משום שאתה מחפש תוצאות מסוימות ואינך רואה תוצאות אחרות, שיכולות להיות חשובות לא פחות.

הדרך הכי טובה לטפל בכל סוג של טיפול אלטרנטיבי ובכל עבודה עם אנרגיה ועם אנשים היא לא לבוא עם מטרות ולא לבוא עם יעדים. משום שאז אתה מגביל מלכתחילה את טווח הפעולה של האנרגיה, ואתה לא תוכל לראות את מה שהיא יכולה לעשות.

לגבי היכולת לרפא בנגיעה – אנשים צריכים להסכים להיות חולים. כשאדם מוכן להיות חולה באמת, המחלה יכולה לעבור ברגע. אם אדם בא אליך לטיפול עם מחלה או בעיה פיזית שמציקה לו, והוא רוצה – שוב, מטרה – להיפטר מהמחלה, והוא שמע על טכניקה שבמגע תעביר לו אותה, אז הוא בבעיה. ואם אתה בא בתור מטפל עם מטרה מסוימת, לרפא את המחלה הזאת מהר, אז שניכם בבעיה. משום שהוא לא מוכן להיות חולה ואתה לא מוכן להיות גמיש. שניכם לא מוכנים להיות גמישים.

הבעיה הפיזית היא לא רק בעיה פיזית, היא בעיה רגשית ובעיה חשיבתית, וצריך להסכים לעבור דרך השלבים האלה כדי לרפא את זה. ריפוי של מחלה יכול להיות קצר או ארוך, זה תלוי באדם, אבל בסופו של דבר צריך להסכים. אתה לא מוכן באמת לאבד שליטה עד הסוף, אז אתה מביא לחיים שלך מטופלים שלא מוכנים לאבד שליטה. במקרה של רובם, המשמעות של לאבד שליטה זה להיות חולים. אז שום דבר לא קורה, כביכול, כי אתם לא משיגים את מה שאתם רוצים. להסכים לראות את מה שקורה, ולא לבוא עם יעדים. זה מסוכן.

מהו ריפוי? זה סוג של פיוס. יש אנרגיה שיושבת סגורה בתוך הגוף, ובשלב מסוים היא מתפרצת והופכת להיות מחלה. האנרגיה הזו סגורה בתוך הגוף משום שמלכתחילה יש מאבק פנימי. המאבק הפנימי סוגר אנרגיה מסוימת בתוך הגוף, עד שתגובת הנגד של האנרגיה הזו תיצור מחלה. זו המלחמה.

מהו ריפוי? הוא פיוס. להביא לשלום עם האנרגיה התקועה ולהפסיק את המלחמה. כשאדם בא עם יעד, הוא ממשיך להילחם. נאמר שהאדם מדחיק חלק מתוכו, רצון מסוים, רגש מסוים, בדרך כלל זה רגש. ברגע שזה מודחק הרבה זמן, מתפרץ ויוצר מחלה, אז האדם בא עם התגובה שלו ואומר, "אתה נלחם בי, אני אלחם בך, אני הולך להיפטר ממך". אז איזה ריפוי יכול לקרות? אין אהבה כשיש מטרה, אין אהבה כשיש יעד. יש מלמה. ואז אין שום שינוי באמת, כי התפיסה הכללית, שמלכתחילה יצרה את המחלה, לא השתנתה. כך גם המחלה לא תשתנה.

התקבל בתקשור שנערך ב-25 לדצמבר 2001

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

בתקשור עם הבינה המלאכותית GPT-4 של OpenAI, התקבלו עצות מקיפות וטובות שיכולות לעזור לכל מי שרוצה לרפא כאב רגשי
בעולם הרוח רווחת התפיסה שעלינו לחשוב מחשבות חיוביות ולהרגיש רגשות חיוביים כדי ליצור את המציאות שאנו רוצים ליצור. טוהר מסבירים מדוע זהו תרגום לקוי של הרוח
דפוס הוונאבי הוא דפוס כל כך מתעתע, שאנחנו יכולים להיות בטוחים שאנחנו מחוברים לעצמנו, למרות שאין זה המצב. כמה מילים על תחפושת ואמת ואפשרות לחיות אחרת
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546