תקשור ושיחה על מגבלות הכוח

לכוח שלנו כבני אדם ישנן מגבלות, וכדאי להכיר בהן. אחרת אנו נמשיך להיות מתוסכלים, מאוכזבים וכועסים, ולא ניצור את הטוב האפשרי עבורנו

הבלבול שיש בתוכנו בין האלוהי לבין האנושי, גורם לנו לחשוב שאנחנו יכולים להשתמש בכוח שלנו ללא הפרעה, בעיה או מגבלה. כדי לחיות יותר טוב יותר, עלינו להכיר במגבלות הכוח שלנו, וללמוד לחיות בשיתוף פעולה. הסרטון עוסק בזה.

אני מזמין אותך להצטרף לקורס אינטרנטי ללימוד תקשור, המתרחש כולו במייל (והוא ללא תשלום).

(התקשור הכתוב נמצא אחרי הסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים. פעם נוספת אנו נפגשים בדרך זו, באמצעי זה, כדי לומר מספר מילים ביחס למתרחש בעולם זה של בני אדם. הפעם אנו מבקשים לומר מספר מילים ביחס למגבלות הכוח.

יש לכם כבני אדם נטייה להתבלבל בין האנושי לבין האלוהי. יש בכם את הזיכרון של הפן האלוהי, של היכולת לברוא וליצור מציאות; זיכרון של הבט שבו אתם כל יכולים, שבו אין לכם מגבלות. כבני אדם יש לכם מגבלות. על חלקן אתם לומדים להתגבר, אבל חלקן נוצרות וקיימות כדי שתלמדו לחיות בתוכן ויחד איתן.

מגבלות מחייבות שיתוף פעולה. אם אתם לא יכולים הכל, אתם צריכים שיתוף פעולה. בעולם זה של בני אדם, ההתפתחות מושגת דרך שיתוף פעולה שלכם עם עצמכם ומתוך זה עם אנשים וכל דבר אחר המתקיים בעולם זה.

יש לכם מגבלות אנושיות, יש לכם זיכרון של כל-יכולות, בהחלט, ואתם מבלבלים בין השניים. פעם רבות אתם מנסים בכוח לשנות מציאות. מלחמה זו המתקיימת היא דוגמה לניסיון לשנות מציאות בכוח וגם להתפכחות מסוימת, לאכזבה ולתסכול מכך שישנן מגבלות.

אנשים לרוב מאשימים אחרים במגבלות, אבל זו האנושיות שלכם שהיא, לכאורה, אשמה. כלומר, האנושיות שלכם היא המקור למגבלות. אנו מבינים את התסכול ואת הכעס ועם זאת אנו אומרים, אתם אינכם יכולים להתגבר על כך, שכן עליכם ללמוד לחיות בשיתוף פעולה. עם עצמכם, עם אנשים בחייכם ועם כל מה שקיים. זה כולל, גם אם זה אינו נשמע לכם הגיוני, לחיות בשיתוף פעולה גם עם מי שפוגעים בכם, מי שהם סוג של אויבים בשבילכם. אתם אינכם יכולים לשגשג מתוך מלחמה, אתם אינכם באמת יכולה להיות כל יכולים, להשיג את כל מה שאתם יכולים.

עם זאת, אנו אומרים שאתם יכולים לחיות טוב יותר מכפי שאתם מדמיינים. בשביל שזה יקרה עליכם להיכנע יותר ויותר למגבלות הכוח, לצורך בשיתוף פעולה, כך שמתוך זה תוכלו לגלות באופן יצירתי פתרונות שאינכם יכולים לראות כעת, ודרכים לשיתוף פעולה שאינכם יכולים לראות כעת.

אנו מציעים זאת כתזכורת, כמו מעודדים אתכם להכיר במגבלות שלכם ולהסכים להתיידד איתן, במקום להתגבר עליהן בכוח ובתסכול ולמצוא מי אשם כדי להתגבר עליהן. ראו מה יכול לקרות לכם, איזה טוב יכול לקרות, כאשר אתם מתיידדים עם מגבלות הכוח.

אלה המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

6 דק' צפייה
למרות האכזבות והפגיעות וחוסר האמונה, טוהר מציעים לנו להתחבר לתקווה. תקשור ושיחה על הכוח שנמצא בתוכנו
11 דק' צפייה
בזמן שבו קל להרגיש אכזבה מהמתרחש במדינה ו/או בחיים האישיים שלנו, כדאי לעצור ולהעריך את השינויים המתרחשים ואת היכולת שלנו ליצור שינויים נוספים
7 דק' צפייה
כדאי שניתן לעצמנו את החופש להרגיש את כל מה שאנו מרגישים בזמנים קשים אלה, אבל כדאי לממש את ההזדמנות שנפתחת בפנינו דווקא עכשיו
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546