בזמן שבו קל להרגיש אכזבה מהמתרחש במדינה ו/או בחיים האישיים שלנו, כדאי לעצור ולהעריך את השינויים המתרחשים ואת היכולת שלנו ליצור שינויים נוספים

רובנו נעים כעת בין תקווה לבין אכזבה, אומרים טוהר. כיצד מתמודדים עם מצב זה? מה כדאי ללמוד כדי לעזור לעצמנו להרגיש טוב יותר, ולא לוותר לעצמנו ועל עצמנו? הכל קשור בשינוי החלקי שיצרנו, אותו כדאי לזהות.

כדי להצטרף ל"להכיר את הקסם של וויילס", הצטרפו מכאן.

(התקשור הכתוב נמצא אחרי הסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים.

מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה, לומר מספר מילים ביחס למה שמתרחש בעולם זה של בני אדם, ביחס למהומה אשר מתקיימת, לתנועה שיש בין תקווה לבין אכזבה.

יש רבים שמאוכזבים, יש רבים שמחזיקים ומרגישים תקווה כזו או אחרת. זה עשוי להיות נכון ביחס למצב הכללי, זה יכול להיות ביחס למצב האישי. אתם עשויים לנוע ביתר שאת בין תקווה לבין אכזבה, בין תקווה שיכול להיות אחרת לבין אכזבה מכך שהדברים ממשיכים להיות כפי שהם היו.

פעמים רבות זה נובע מתוך הפער שיש בין ציפיות לבין מציאות, וגם משום שאתם אינכם רגילים לראות צעדים של התקדמות. התפיסה שלכם מחייבת מידה של מוחלטות, שהשינוי הוא חד משמעי והוא מוחלט והוא כולל. אתם עשויים להתקשות ליהנות מצעדים של שינוי, כמו שינוי חלקי. אתם עשויים לא ליהנות מזה, לא לקבל מזה כוח, בהחלט, אלא לחוש אכזבה או תסכול, כאשר המוחלטות שאתם מצפים לה עוד לא קרתה.

זה בהחלט יכול להביא לאכזבה ולייאוש, ולעיתים גם לכניעה, כמו לוותר על רצון, לוותר על התפתחות, לוותר על עשייה למען שינוי כזה או אחר. זאת משום שאם זה לא קרה עד כה, אתם מאמינים, מדוע זה יקרה בהמשך.

אנו מציעים לכם לשים לב למה שקורה לכם, במידה וזה מה שקורה לכם. האם אתם יכולים להסכים לאפשרות ששינוי מוחלט אינו יכול לקרות עדיין, שאתם אינכם בשלים אליו, שיש עוד תהליך שצריך להתרחש כדי שאותה מוחלטות תוכל להתממש באופן כזה או אחר? האם אתם מסכימים להרפות אל תוך המציאות, ולגלות מה טוב יש בתוך המציאות, באותו שינוי חלקי שקרה? האם אתם יכולים ליהנות מהשינוי החלקי? את זה אנו מציעים לכם, כמו לשמוח בצעדים קטנים גם אם אינכם יודעים עדיין כיצד לרוץ.

זו ההצעה שלנו לנקודת הזמן הזו. זה עניין חשוב, משום שיש עוד תהליך שעליכם לעבור, בהחלט. אתם עדיין אינכם יכולים להגיע לאן שהייתם רוצים להגיע. לעיתים יש אנשים שזה כבר קורה להם, הם חווים שינוי שהם רצו והם מרגישים בטוב. אבל מרבית האנשים נמצאים בזמן הזה בין אכזבה לבין תקווה, והמילים שלנו מיועדות לכל מי שמרגיש כך.

אלו המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

6 דק' צפייה
למרות האכזבות והפגיעות וחוסר האמונה, טוהר מציעים לנו להתחבר לתקווה. תקשור ושיחה על הכוח שנמצא בתוכנו
7 דק' צפייה
לכוח שלנו כבני אדם ישנן מגבלות, וכדאי להכיר בהן. אחרת אנו נמשיך להיות מתוסכלים, מאוכזבים וכועסים, ולא ניצור את הטוב האפשרי עבורנו
7 דק' צפייה
כדאי שניתן לעצמנו את החופש להרגיש את כל מה שאנו מרגישים בזמנים קשים אלה, אבל כדאי לממש את ההזדמנות שנפתחת בפנינו דווקא עכשיו
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546