כשהמציאות אומרת לא, למה היא מתכוונת? טוהר מדברים על כך בתקשור שנעשה במסגרת סדנה מיוחדת לעצמאיים ולבעלי עסקים

אתמול העברתי לראשונה סדנה לכ-12 מחברי קבוצת "אסטרטגיה שיווקית בכיף", שהנושא שלה היה "כשהמציאות אומרת לא, למה היא מתכוונת?". דיברנו על קשיים שאנו מתמודדים איתם בעסקים שלנו, ומה אפשר ללמוד ממה שקורה במציאות שלנו על מה שמתחולל בתוכנו.

עבורי, זה היה מדויק מאוד לדבר על זה, בימים בהם אני בודק עם טוהר ואיתי מדוע למפגש "חיבור מחדש – מתחילים שנה עם טוהר וחברים​" נמכרים, עד אתמול לפחות, כרטיסים בודדים.

לקראת סיום הסדנה תקשרתי את טוהר בנושא הזה. התלבטתי אם להתחיל את הסדנה עם התקשור או לסיים אותה איתו, ואני שמח שהחלטתי שהתקשור יהיה בסוף – בזמן שהעברתי את המילים שלהם עלה בי כאב מאוד גדול, ובמשך שעות ארוכות אחר כך הרגשתי את הלב שלי שבור.

על מה הם דיברו? על החיפוש הבסיסי אחר אהבה, אשר נמצא בבסיס של כל הרצונות והחלומות שאנו מבקשים להגשים; ועל התחושה שאנו לא ראויים לאהבה, תחושה שאינה מאפשרת לנו להגשים את מה שאנו מבקשים להגשים; והם גם הציעו כיצד לעבוד עם המקום הזה.

אגב, בשעות שלאחר הסדנה, בעודי שרוי בתוך הכאב הגדול הזה, נמכרו עוד 7 כרטיסים לאירוע 🙂 זו דוגמה נוספת למה שאני מסביר שוב ושוב (גם לעצמי), שכאשר אני מוכן להיכנס אל תוך ה'לא' ולהיות בו, המציאות יכולה להתחיל להשתנות ל'כן'.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=iveshJUrv2M[/embedyt]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום ראשון, ה-30.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

סדנה בה נלמד ביחד כיצד יוצרים ריפוי בעבודה עם רגשות, כוונות, צורות ואמצעים. סדנה המשלבת תקשורים של טוהר עם תרגילים, מדיטציות ושיחות. 16 מפגשים אחת לשבוע, אונליין.
 
2,240 שקלים ל-16 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

8 דק' צפייה
מהי המתנה שמביא איתו אובדן של אנשים שאנו אוהבים, ומה האתגר שנקודת מבט זו מביאה איתה. סרטון מיוחד לזכרה של חברתי סילביה שינבוים, שהלכה השבוע לעולמה
10 דק' צפייה
מה שאנחנו יודעים יכול לתת לנו ביטחון, אבל גם יכול לגרום לסבל ומצוקה. הסרטון עוסק באחד האתגרים הניצבים בפני מי שרוצה להיות ולחיות טוב יותר
4 דק' קריאה
טוהר מסבירים את ההשפעה של מים על התודעה שלנו, מדוע חשוב לשתות אותם ומה אפשר ללמוד מהם
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546